Незламна Україна• 02 июля 2025

Чи варто погоджуватись на олх-доставку?

Виставила на продаж свій літній костюм, штани і жакет. Нові костюми цього бренда зараз коштують від 5 тис. Поставила 1200, і думаю швидко продам, щоб не муляв очі і не засмучував мене.
Костюмом постійно цікавляться, знижку виторговують і в кінці просять ОЛХ-доставку. Пропоную накладний, ні, треба олх.

А мені так не хочеться через цю одну річ все це оформлювати, картку на сайті залишати, щоб потім ще за ці 1000 грн за податки докопались.
Чи оформити олх-доставку і не паритись?
автор Незламна Україна • 03 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Напад - один з найкращих видів захисту. З одного сотню. з іншого , з третього , десятого - це просто шахрайська схема. Чого Вас так вкусило , якщо це не так?
мда, важке у вас життя і історія покупок)
Бажаю, щоб все налагодилось!
ХвилювАллочка• 03 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
Бажаю, щоб все налагодилось!
На своє життя в плані купівлі не скаржуся , тому що користуюся безпечними доставками і продажами. Тому побажаю, щоб і Ви навчилися та все у Вас налагодилось!
автор Незламна Україна • 03 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
ок) дякую, що поділились своїм досвідом, я на олх жодного разу нічого не купувала, і продаю раз в сто років щось.
Тому не думала про таку сторону цього процесу.
ХвилювАллочка• 03 июля 2025
Ответ дляНезламна Україна
Все буває в перший раз.
Меломанка Маланка• 19 июля 2025
Ответ дляРву и мечу
Я навпаки тільки з олх доставкою згодна продавати, в цій ситуації обидві сторони захищені
Захищені? Продавець своїх бу речей підпадає під моніторинг податкової
Рву и мечу• 19 июля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
то й що ? В мене немає мети намахати податкову
Чарівниця _ парфумерна крамниця• 23 июля 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
я 90% продаж через доставку продаю, мне удобнее
а як же податкова ? чи Ви ФОП ?
Все будет, но потом• 23 июля 2025
Ответ для Чарівниця _ парфумерна крамниця
а як же податкова ? чи Ви ФОП ?
у меня 1 продажа в месяц, не думаю, что я кого-то заинтересую. вот в июне продала, и вчера)