За матеріалами СБУ припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія). Він отримав російський паспорт ще у 2002 році, але приховав це.
Відповідний указ підписав Зеленський.
Маска-0b9f• 02 июля в 16:18
Ответ дляR-Y-N-A
Перемога буде ближче,коли кожного,хто мав чи отримав російський паспорт позбавлять українського громадянства і депортують на болота
А каждого,кто получил паспорт Израиля,на землю обетованную
Маска-0b9f• 02 июля в 16:23
Ответ дляR-Y-N-A
Ні,Ізраїль на нас не нападав.І найближчим часом буде урегулювання питання подвійного громадянства,яке Україна вже зрушила.
Звичайно, що крім громадянства росії і білорусі
Да зачем же Израилю на нас нападать?Он целую армию соплеменников нам в руководство делегировал
Маска-0b9f• 02 июля в 16:30
Ответ дляzajka12
Він зрадів, бо тепер і воювать не пошлють і виїхать може
И щуку,в качестве наказания,бросили в реку
Маска-0b9f• 02 июля в 16:35
Ответ дляR-Y-N-A
До того в нас ціла орда ваших соплеменників в уряді сиділо,включаючи президента-зека з боліт,проте це фашистській педерації не завадило
То есть,вы согласны,что в руководстве Украиной сейчас почти нет украинцев по национальности?И премьер министр Шмыгаль очень боится умереть,если украинцы перестанут воевать. Сам сказал,никто его за язык не тянул.
Ответ дляМаска-0b9f
Який зв´язок тексту на скріншоті з вашим гебівським ’ висновком ’?
Маска-0b9f• 02 июля в 16:39
Ответ дляR-Y-N-A
Как можна понимать слова ’якщо МИ зупинимо війну,то помремо’?