Судячи з відео, постраждалих буде багато(((
Ответ дляМанула
Вже пишуть, що вибух на складах промислового підприємства
’Десятки карет швидкої їдуть на місце трагедії: вибух стався на складі промислового підприємства у селі Березина, — голова Глибочицької громади Сокальський у коментарі Суспільному
Дуже багато постраждало житлових і не житлових будинків. У цей час міська рада пише, що на трасі в напрямку Києва сталася детонація на автозаправці. Причини інциденту наразі встановлюють. На місці працюють екстрені служби.
Поки що ситуація залишається незрозумілою.’
Пишуть, що було два вибухи
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
volkswagen_2012• 02 июля 2025
Ответ дляУнция яда
Если это та заправка где Макдоналдс то пострадавших будет очень много - там всегда сумасшедшая движуха. Соболезнования пострадавшим
Не всегда. Но это не она.