kuskus• 02 июля 2025

Взірвалась заправка біля Житомира

Судячи з відео, постраждалих буде багато(((
автор kuskus • 02 июля 2025
Ответ дляМанула
Вже пишуть, що вибух на складах промислового підприємства

’Десятки карет швидкої їдуть на місце трагедії: вибух стався на складі промислового підприємства у селі Березина, — голова Глибочицької громади Сокальський у коментарі Суспільному
Дуже багато постраждало житлових і не житлових будинків. У цей час міська рада пише, що на трасі в напрямку Києва сталася детонація на автозаправці. Причини інциденту наразі встановлюють. На місці працюють екстрені служби.
Поки що ситуація залишається незрозумілою.’
https://t.me/c/1449473117/118706
Пишуть, що було два вибухи
ksenbaz• 02 июля 2025
Горять будинки,автівки,автобуси,траса перекрита,пробка велика
ksenbaz• 02 июля 2025
Удалено администрацией...
ksenbaz• 02 июля 2025
Удалено администрацией...
Унция яда• 02 июля 2025
Если это та заправка где Макдоналдс то пострадавших будет очень много - там всегда сумасшедшая движуха. Соболезнования пострадавшим
ksenbaz• 02 июля 2025
Приймуть,нарешті,рішення заправки не клепати біля будівель.
So_so• 02 июля 2025
Офф, первый раз такое, не могу нормально читать тему, половину сообщений в блоке.
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Удалено администрацией...
happyne• 02 июля 2025
трасса Киев-Чоп, с. Березина, 1 км до въезда в Житомир, АЗС Сокар, АЗС ВОГ, СТО MAN, напротив АЗС ВОГ, ОККО, Ультра, Сокар, в напр. Житомира
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Удалено администрацией...
Унция яда• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Где Макдоналдс?
Ирина-bbd0• 02 июля 2025
Удалено администрацией...
happyne• 02 июля 2025
Ответ дляTsiporKrav
Удалено администрацией...
So_so• 02 июля 2025
Ответ дляУнция яда
Где Макдоналдс?
Боже мой, наверное, это там((
Мы там всегда останавливаемся, там же тьма людей
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
Унция яда• 02 июля 2025
Ответ дляSo_so
Боже мой, наверное, это там((
Похоже да(( Мы тоже там всегда останавливаемся и там всегда очень много людей, особенно в такое вечернее время.
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
Удалено администрацией...
ksenbaz• 02 июля 2025
Ну кацапи доцибаються..У них же теж є заправки,автобуси,скупчення народу.Це теракт.За гроші якесь падло це горе наробило.Мало Крокусів їм
ksenbaz• 02 июля 2025
За бабки любий наркоша зірве 5 заправок с кафешками в болотному рейху.Хай тільки наш Малюк зараз розбереться чи є кацапослід
ksenbaz• 02 июля 2025
По долару скинемось.40 мільй дол дамо наркошам на росію-взірвуть і маму рідну.
ksenbaz• 02 июля 2025
Отвєточку на болота і попередити ще раз у нас-буде у вас горя вдвойнє
Кузякин• 02 июля 2025
А чего взорвалась? Что случилось? Шахед?
volkswagen_2012• 02 июля 2025
Ответ дляУнция яда
Не всегда. Но это не она.
ksenbaz• 02 июля 2025
https://www.facebook.com/watch?ref=search&v=124846...
ksenbaz• 02 июля 2025
Це ЖАХ Там не одна заправка ,там по два боки дроги згоріло все і люди,і авто,і автобуси ,заправки і все на світі
irach50• 02 июля 2025
Вже ж писав голова Глибоцької, що це підприємство а не заправка ніяка
ksenbaz• 02 июля 2025
Детальне відео https://www.facebook.com/100090870333730/videos/14...
ksenbaz• 02 июля 2025
6 мин. ·
❗️Увага: жителям Житомирщини рекомендують щільно зачинити вікна та, якщо можливо, залишатися вдома, — повідомляє ОВА.
В ОВА зазначають, що в даний момент встановлюються причини та обставини вибуху.