Слухи-руки не распускаю• 02 июля 2025
Чи змогли б Ви жити з чоловіком, який кинув Вас у тяжкий період життя?
Ми з чоловіком разом уже 18 років. 10 років зустрічалися, все було прекрасно. І от народилася дитина. У мене була депресія. І він просто відвернувся від мене. Не давав гроші, на всьому жостко економив, особливо на тому, що стосувалося мене і дитини. Я в той час забула, що таке турбота і увага. Я плакала, була дуже подавлена, хотіла підти від нього, але не могла. І от зараз, коли я стала фінансовонезлежною, він строїть із себе прекрасного сім´янина. Але мені він вже огидний. Він чудовий батько для моєї доньки, але на цьому все. Як чоловік він мене зовсім не приваблює. Я постійно згадую минуле і мене аж верне від цієї людини. Доньці 7 років. Вона дуже до нього прив´язана((( А я просто марную своє життя. Мені 36. Я так хочу зустріти хорошу людину, справжнього друга, рідну душу. А натомість заради дитини марную час на це недорозуміння. Для мене вчинки чоловіка це найголовніше. І якщо він хоч раз проявляє себе огидно, то він падає в моїх очах нижче плінтуса. Я протерпіла 7 років. Кожного дня я гризу себе і терплю знову, "бо в дитини ж має бути батько". Але розумію, що більше так не можу. Вже отримала кучу болячок через нерви. Я не можу з ним нормально розмовляти, а тим більше спати. Якось так. Дуже захотілось виговоритись((. Хочу розлучення, але боюсь наслідків і це знову куча зіпсованих нервів. Але так жити теж не можу. Замкнутий круг.
Криниця щастя• 02 июля 2025
Что видел ваш ребенок в семье, где маме противно разговаривать с папой, вот интересно просто?! Это какая ж вы актриса?)
Апрель Ивановна• 02 июля 2025
Вы очень странная.
Я ушла от такого мужа, когда моему ребёнку было 3 недели
Начальник Анонимов• 02 июля 2025
Якщо вам є де жити, ви фінансово незалежна, зможете сама забезпечити себе і дитину, то, незрозуміло, заради чого такі жертви з вашого боку?
Алгонавт• 02 июля 2025
Нет, я ушла, но у меня проще было - дочь к нему не привязана, а сын был привязан больше ко мне.
Слухи-руки не распускаю
• 02 июля 2025
Ответ дляSo_so
Вы ведь заграницу выехали? Если это были Ваши темы, то ведь не всё так просто/плоско.
Так, ми закордоном. То були не мої теми
Зроблено у 80-х• 02 июля 2025
Автор у вас є запасне здоров´я? Можливо ви маєте запасне життя?
А я зрозуміла, ви маєте запасний час?!
Ні? То що вам заважає жити так як вам подобається?
Ви терпете хамство в свою сторону, ви терпете жлобство і мінімум грошей для вас. Але живете з тим хто огидний? Ви самі вибрали таке життя і мучаєтеся але живете хоч вас і верне від того.
Що робити? Це тільки ваші вибір і ваше життя. Думайте
А я зрозуміла, ви маєте запасний час?!
Начальник Анонимов• 02 июля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Вы очень странная.
Чому автор «странная»?
Де і на які гроші ви жили з дитиною, коли пішли від чоловіка?
Слухи-руки не распускаю
• 02 июля 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Я сама не потягну житло закордоном
Апрель Ивановна• 02 июля 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Чому автор «странная»?
В своей квартире на свои, лично мной заработанные и отложенные деньги
Слухи-руки не распускаю
• 02 июля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Вам пощастило, що у вас була своя квартира
Начальник Анонимов• 02 июля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Добре, що до народження дитини у вас була власна квартира і, що ви виявились такою далекоглядною. Буває інакше.
Кіна не буде• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я сама не потягну житло закордоном
так вы же финансово независимая сейчас?
боже, у вас столько каши в голове - как будто вы станете резко кому-то нужной, если разведетесь...нищебродки никому не нужны
Апрель Ивановна• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Нет, мне не повезло.
Повезло- это если квартиру подарили или в наследство оставили. Я свою заработала
КаРаКаТиЦа• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так, ми закордоном. То були не мої теми
С мужем за границей?
Апрель Ивановна• 02 июля 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Знаете, даже когда рыбку домой приносят - думают где она будет жить. А детей почему-то у многих принято рожать не думая...
Слухи-руки не распускаю
• 02 июля 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Він кожного дня труситься над дитиною, жити без неї не може. Та і донька до нього дуже прив´язана
Апрель Ивановна• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Трусится но денег на неё не даёт?
КаРаКаТиЦа• 02 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
так вы же финансово независимая сейчас?
пока вы не написали про нищебродок, хотела с вами согласиться.
Если вычеркнуть нищебродок, то развод с текущим мужем не означает автоматической популярности автора у других мужчин.
КаРаКаТиЦа• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ищите для себя психолога, украинского онлайн. И разбирайтесь в себе. Но раз это очередная ваша тема, предполагаю вам много чего писали в предыдущих, и вы по-прежнему толчете все ту же воду во все той же ступе. Очевидно, вам нужно страдать, а не изменений. Страдайте.
Слухи-руки не распускаю
• 02 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
так вы же финансово независимая сейчас?
Я живу на локації для українців. Зняти житло дуже дуже дорого і майже неможливо.
Слухи-руки не распускаю
• 02 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мене ваша думка не цікавить.
Кіна не буде• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
и?
значит, вы не финансово независимая.
Если без мужа не справляетесь, и он вам так надоел, то единственный вариант - найти другого, кто покроет ваши финансовые потребности...
но, как я понимаю, вы вообще никому не интересны.
Поэтому вы решили, что если официально станете свободной, ситуация изменится. Простой вопрос - почему?
вы думаете, ваш ребенок станет интересен чужому мужчине при этом?
значит, вы не финансово независимая.
КаРаКаТиЦа• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
То есть вы в соцжилье. и не хотите искать себе отдельное жилье?) Как же вы собираетесь себе нового мужчину искать?) Там тоже нужно будет поднапрячься)))
Залізна пані• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Мене ваша думка не цікавить.
Вам же потрібна порада,чому ’не цікавить’?
Все правильно,вам, пані написала .
Кинг-Конгша• 02 июля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Где же это отношение? Если экономил на всём? Где забота о ребёнке?
’...особливо на тому, що стосувалося мене і дитини’
Вы сами себе противоречите
Шиворот Навыворот• 02 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
к сожалению , если мама в такой серьезной обиде и вечно плохом настроении, то единственное, что хорошее видел ребенок, то это папа, как это не печально для мамы.