Маю натхнення• 03 июля в 00:07
Білети Львів-Київ
Привіт, хтось знає чому не продаються білети зі Львова до Києва, дивлюсь за 20 днів, за 19, за 18, 17, 16 і так далі, усюди один потяг перший клас.. щось супер дивне. І будні і вихідні, хтось може знає чого так?
Маю натхнення
• 03 июля в 00:14
Ответ дляМаруська Му
Інші розкупили
Ну дуже дивно бо наприклад на завтра є, а через 2 тижні нема.
Маю натхнення
• 03 июля в 00:14
Ответ дляЛетала_НаМетле
Беріть 1-й клас, через 10 днів і їх не буде
Так от саме на ті дати що треба навіть їх нема, але наприклад на завтра є білети
Маруська Му• 03 июля в 00:14
Ответ дляМаю натхнення
На завтра здали, скоріш за асе
Маю натхнення
• 03 июля в 00:14
Ответ дляСтриптизерка
Язык выучить слабо?
Квитки, а не білети
Удалено администрацией...
Маю натхнення
• 03 июля в 00:15
Ответ дляМаруська Му
На завтра здали, скоріш за асе
Ну багато є потягів, може звісно і так, але дуже дивно якось. Начебто щось планується через 2 тижні що глобально викупили все.
Це звісно жарт, просто дивно
Летала_НаМетле• 03 июля в 00:16
Ответ дляМаю натхнення
День в день, або за день з´являються кілька квитків - це звична практика.
Якщо вам більше 1 квитка, або потрібні місця поряд і тп, раджу не сподіватись на диво. Беріть, які є, а далі можете ловити інші варіанти
Маю натхнення
• 03 июля в 00:16
Ответ дляЛетала_НаМетле
Дякую, так треба з дитиною поруч(
Маруська Му• 03 июля в 00:17
Ответ дляМаю натхнення
Це звісно жарт, просто дивно
З квитками напряг.
Викупають одразу все, а потім здають уже.
Тому все може бути
Летала_НаМетле• 03 июля в 00:18
Ответ дляМаю натхнення
Це звісно жарт, просто дивно
Вам здається.
Сьогодні о 8 ранку будуть квитки на 22 число
Стриптизерка• 03 июля в 00:18
Ответ дляМаю натхнення
Удалено администрацией...
Гугли ’білети’ дальше.
Позорище.
Маю натхнення
• 03 июля в 00:18
Ответ дляСтриптизерка
Гугли ’білети’ дальше.
Позорище.
Удалено администрацией...
Стриптизерка• 03 июля в 00:19
Ответ дляМаю натхнення
Дякую, так треба з дитиною поруч(
Кому треба?
Маю натхнення
• 03 июля в 00:19
Ответ дляСтриптизерка
Кому треба?
Мені треба білети поруч бо з дитиною.
Стриптизерка• 03 июля в 00:21
Ответ дляМаю натхнення
Удалено администрацией...
Мову не паскудь. Не можешь писати українською- пиши російською
Стриптизерка• 03 июля в 00:22
Ответ дляМаю натхнення
Мені треба білети поруч бо з дитиною.
Кому треба?
Маю натхнення
• 03 июля в 00:22
Ответ дляСтриптизерка
Слідкуй за своїми помилками,
Летала_НаМетле• 03 июля в 00:22
Ще можете дивитись Перемишль - Київ. Вони є на потрібні вам дати вже зараз. Днів через 7-10 будуть з´являтися і при пошуку Львів - Київ
Маю натхнення
• 03 июля в 00:22
Ответ дляЛетала_НаМетле
Дуже дякую
Грушки-яблочки• 03 июля в 00:47
Ответ дляМаю натхнення
Мені треба білети поруч бо з дитиною.
Поставьте автовыкуп в приложении. Там можно поставить отметку «места рядом». С большой вероятностью купите. Кто-то сдаст и система вам купит.
ЛісАпетная• 03 июля в 00:56
Ответ дляСтриптизерка
Язык выучить слабо?
Квитки, а не білети
А вы почему не выучили?
Хочу барабульки• 03 июля в 01:16
Ответ дляМаю натхнення
Це звісно жарт, просто дивно
На автобус візьміть, з ж/д вокзалу їдуть. В чому проблема.
Кудряшка Сью• 03 июля в 02:02
Беріть з Ужгорода, або Івано-Фраківська. Вони всі йдуть через Львів. Сідайте у Львові, тільки подивіться коли відправлення. Я так беру, бо чомусь на деякі потяги квитки зі Львова не видає.
Жерица ночи• 03 июля в 06:28
Сьогодні о 8 ранку повинен відкритися продаж на інтерсіті Львів -Київ на 14 липня, відправлення о 16.30 . Курсує кожного дня. А взагалі ловіть швидко, що є , бо не буде нічого. Не знаю на яку Вам дату. Зараз дуже багато дітей організовано везуть в табори в Карпати, Закарпаття. Викупають по колективній заявці здається за 35 днів цілі вагони . Моя донька так їде , під них викупили 1,5 купейних вагона заздалегідь.
Життє Бентежне• 03 июля в 08:53
Ответ дляПомеха справа
Авто покупка. Все
Не сработала последний раз. На 3 поезда стояла. В итоге случайно поймали сами.
Життє Бентежне• 03 июля в 08:54
Ответ дляГрушки-яблочки
Не стоит надеяться столько на автовыкуп. У нас не сработал на 3 поезда. Поймали сами один билет