Вітаю . У дочки сколіоз 2 ст. Лікар радить одягати корсет Шено. Може хтось носив цей корсет - який був результат?
Бо є такі випадки, коли через місяць після зняття корсета все поверталось назад.
Fresh_coconut• 03 июля в 15:54
Щоб не поверталось треба мишечний корсет укріплювати, а це заняття з тренерами - реабілітологами. Тоді буде все гуд.
сладкий_ноябрь• 03 июля в 15:54
Я б краще вклалася в гарного інструктора по плаванню і тренера, який би підкачав спинний корсет мʼязовий
Fresh_coconut• 03 июля в 16:00
Ответ дляOdetta Furs
массажи - гидромассажи - лфк и плаванье
При сколиозах массажи делать запрещено
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене два сина мають сколіоз і обидва з 4 років 3 рази на тиждень ходили в басейн 10 років. М´язи є, сколіоз є:( правда, тренер звичайний, при школі. Не прям індивідуальні заняття. Але слідкував за плаванням
Ответ длясладкий_ноябрь
Дякую.
Займаємось з тренером в тренажерному залі. Басейн в місті закрили. Тренер говорить,що в корсеті м´язи спини зовсім ослабнуть і це дуже погано.
А лікарі радять : лфк, масаж, корсет.
Ответ дляАнна-1327
Дякую.
А лікарі радять : лфк, масаж, корсет.
Добрый день, пробуйте бальные танцы. У дочки такая проблема, занимаемся бальными, помимо этого зал тренажерный с тренером. Осанка стала определенно лучше, плюс боли в спине почти не беспокоят.
solnse2602• 03 июля в 16:32
Теж раджу Шрот и SEAS терапію. А за корсет, то дивляться які кути та ступінь зрілості скелету ( тест Ріссера)
B.Viktoria• 03 июля в 16:41
У мене у доньки 11 років S подібний сколіоз 2 ступеня. За рекомендацією реабілітолога робили ренген і визначали кут Коба і тест Ріссера робили. Кут Коба у нас 20 градусів. Нам реабілітолог сказав, що корсет одягається при 25 градусах і вище. Ми займаємося з тренерами в залі спеціальну ЛФК робимо з елементами шрот і ще на спец дошці займаємося. Це все в приватній клініці. А держ Ортопед після візуального огляду одразу без рентгена сказала, що дитині треба одягати корсет. Не знаю, хто з них правий, але поки що ми відмовилися від корсету, будемо дивитися на результати занять з реабілітологом
Ответ дляB.Viktoria
Реабилитолог ваш не компетентен. Корсет шено надевают от 20 градусов.
chudo-mama• 03 июля в 16:56
Ответ дляАнна-1327
Дякую.
А лікарі радять : лфк, масаж, корсет.
Так, корсет не варіант. ЛФК та йога ваші друзі.
B.Viktoria• 03 июля в 16:58
Ответ дляGarnoKvit
Дякую за критику, його компетенції довіряю більше чим Вашій, бо Вашу компетенцію в даній справі я не знаю, а з ним займаємося вже 3-й місяць і результати навіть візуально уже є) Навіть якщо погуглити, то не від 20 градусів, а якщо кут Кобба більше 20 градусів) У нас поки що не більше.
В корсете было ухудшение за год, хотя корсетник ничего не сказал, кроме того, что для корсета дочь уже старая, все сроки на исправление прошли, абы не хуже, нашли реабилитолога, дорого, но результат был. Плаванье дает эффект, если б не спортивная группа еще до, то было бы искривление и сверху, сказали врачи, а так только поясничный скалиоз. реабилитолог кстати корсет ненавидит смертным боем и всегда ’за’ чтоб без него ходить, но тут я все же врачам больше доверяю, тем более, что ездили не к одному. Откат от корсета будет всегда, так как он давит в нужную сторону, как дерево подвязанное- сняли повязку,- а оно вернулось в исходное положение. Насколько будет исходное на момент снятия, вот вопрос.
Fresh_coconut• 03 июля в 18:01
Ответ дляToonika
давно?
Давно, мужу сделали только хуже, когда начались проблемы у него и хирург который оперировал сказал что массажи при сколиозе не делают.
solnse2602• 03 июля в 18:18
Ответ дляGarnoKvit
Ей уже поставили 2 степень. Значит, углы уже известны. Степени сколиоза определяют не по визуалу, если вы не знали.
я пишу за свій випадок. У доньки теж 2 ступінь, було до 20 градусів. Корсет не призначали , а результатом шрот терапії за 10 місяців задоволені(працюємо з спеціалістом онлайн)
сладкий_ноябрь• 03 июля в 18:28
Ответ дляGarnoKvit
2 степень сколиоза? Насмешили. Вы явно не в теме. Абы шо написать.
Саме так.
Ви так говорите, наче це не друга, а 4 степінь.
сладкий_ноябрь• 03 июля в 18:31
Ответ дляАнна-1327
Дякую.
А лікарі радять : лфк, масаж, корсет.
Саме тактик паче що степінь друга, тому можна виправити вправами
сладкий_ноябрь• 03 июля в 18:33
Ответ дляданка
Це не те.
Там повинні були бути нагрузки правильні, а не просто поплавати в басейні
Ответ дляB.Viktoria
Дякую, в нас 21 градус. Ортопед назначив все - і корсет ,і лфк, і масаж 10 днів кожен квартал.