Шотуткоїться?• Изменено 03 июля 2025
Чи доречно на розписі бути без каблучок?
Якщо будуть лише наречена та наречений
Кудесница_с_пургеном• 03 июля 2025
Ответ дляМанкоголік
В частном загсе можно все. Без колец, поцелуев, без нарядов.
А из гос выгонят?
Love_Love_Love_• 03 июля 2025
Доречно бути як вам зручно. Не маєте обручок і нічого страшного. Хто їх носить зараз і для чого?
Манкоголік• 03 июля 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А из гос выгонят?
Не знаю. Пойдите узнайте. Это ж вам надо
Кудесница_с_пургеном• 03 июля 2025
Ответ дляМанкоголік
Ходила 25 лет назад, не выгнали
Семенівни сусідка• 03 июля 2025
Ми були без обручок, це питають перед розписом. Розпис неурочистий. Але працівник загсу чомусь була дуже урочиста. А ми як бомжі перед роботою забігли на годинку.
Семенівни сусідка• 03 июля 2025
Ответ дляМанкоголік
А в державному подарують обручки, вдінуть і поцілують, треба лише держмито оплатити.
Анонім Секретар• 03 июля 2025
Я навіть і не думала про обручки. Прийшли, підписали у вказаних місцях і все. Про обручки нас не питали.