Я так
Сердючка• 03 июля в 20:27
Гарно дуже вони співають але як на мене справа в піснях а не в співаках
ПлакалаВАвто• 03 июля в 20:36
О них 2 дня в новостях пишут много.
Наверное, стоит пойти )
Билеты еще есть?
Наверное, стоит пойти )
Билеты еще есть?
Краля-Галя• 03 июля в 21:32
Ответ дляКіма кепка
Все, що починає навʼязливо просуватися «з усіх прасок» викликає у мене чомусь автоматичне відторгнення
Не люблю агресивний хайп
Яке горе , яке горе 🤣🤣🤣
Бриджит_Фрикандо• 04 июля в 00:49
Ответ дляКлевотница
Він тепер по селах шастає
Для поціновувачів, Степан Гіга завтра у Вінниці! Квитки 450 - 1350 грн
Клевотница• 04 июля в 00:57
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ого, в нашому селі був минулого літа, по 300 гривень, люди зафукали