Ку ка ку ка ку• 03 июля в 20:00
Від чого може бути підвищений віт Б12?
При нормі Макс 700 у мене уже декілька міс підряд 712. Що на це може впливати?
Акуна_Матата• 03 июля в 20:04
это незначительное превышение, забейте. Может от приема этого витамина быть слегка повышенным
Зубачистка• 03 июля в 20:05
Читала, що B12 у крові не показовий і змінюється багато разів на добу. У крові може бути підвищена кількість вітаміну, а насправді він просто до клітини зайти не може без коферментів і реально у людини дефіцит, хоч по крові перевищення. І взагалі Ціанокобаламін, який перевіряють у лабораторіях, це не активний вітамін В12 і його безглуздо здавати. Треба перевіряти гомоцистеїн і якщо він в нормі, а не підвищенний, то і В12 теж значить в нормі
Король дивана• 03 июля в 20:42
Ответ дляЗубачистка
А что за анализ на гомоцистеин?
Ку ка ку ка ку
• 03 июля в 20:59
Ответ дляЗубачистка
Спасибо за такой детальный ответ