Миловидна леді• 04 июля в 08:57
Расскажите, как вам удалось "прорваться" в комфортный заработок
К примеру, 10+ лет работали на среднестатистической работе 9-18 за среднюю зп. Но потом все же удалось пробиться и выйти на комфортный уровень дохода и работы.
Смена сферы? С какой на какую?
Бизнес? Что именно?
Или что-то другое
Смена сферы? С какой на какую?
Бизнес? Что именно?
Или что-то другое
Зажуженная Жужжа• 04 июля в 09:02
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та шо, замуж удачно вышла, да и всё.
Самый гарантированный заработок
Триндичіха Байрактар• 04 июля в 09:03
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Самый гарантированный заработок
Реализация коммерческой любви б\у (пролеты всех расмеров)
Зажуженная Жужжа• 04 июля в 09:04
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Где написано, что не по любви, а только ради денег?
Тріль!• 04 июля в 09:05
Даже и мысли не было о том, что зарплата может быть достаточной. Это противоречит законам экономики. Любой бизнес хочет иметь прибыль чем больше, тем лучше. А одна из самых больших статей расходов это зарплаты, поэтому их всегда будут стремиться сокращать, а не увеличивать.
Свой бизнес решил вопросы с доходами.
Тріль!• 04 июля в 09:06
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Смена мозга
Смена работы не поможет
Самый верный ответ.
Здесь его не одобрят))
Миловидна леді
• 04 июля в 09:10
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та шо, замуж удачно вышла, да и всё.
Тема про заработок, а не деньги с неба
Миловидна леді
• 04 июля в 09:11
Ответ дляТріль!
Свой бизнес решил вопросы с доходами.
Я не пишу о ’достаточном’. Всегда есть куда расти. Но еть мало, а есть комфортно.
Какой у вас бизнес?
Миловидна леді
• 04 июля в 09:12
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Смена мозга
Смена работы не поможет
Да, это 100%.
Как бы его поменять.
Тріль!• 04 июля в 09:14
Ответ дляМиловидна леді
Какой у вас бизнес?
Продажи. Детская одежда.
Тріль!• 04 июля в 09:14
Ответ дляМиловидна леді
Да, это 100%.
Как бы его поменять.
Учится. Разве есть другой способ?
Миловидна леді
• 04 июля в 09:15
Ответ дляТріль!
Учится. Разве есть другой способ?
Это не всегда помогает
Тріль!• 04 июля в 09:17
Ответ дляМиловидна леді
Это не всегда помогает
Ну если Вы будете знать что и как делать, но делать не станете, то не поможет, естественно)))
Сама купляю квіти• 04 июля в 09:17
выучила английский
началась полномасштабка -
удалось попасть в гуманитарную международную организацию.
Сейчас, правда, финансирования почти не осталось. Опять нужно думать , что искать
началась полномасштабка -
Миловидна леді
• 04 июля в 09:18
Ответ дляСама купляю квіти
выучила английский
началась полномасштабка -
Учили на курсах или самостоятельно?
Сама купляю квіти• 04 июля в 09:20
Ответ дляМиловидна леді
Учили на курсах или самостоятельно?
я учила со школы. И сама, и с репетитором.
Потом познакомилась с иностранцем, сейчас уже муж) процесс прошел очень быстро, поскольку общий язык у нас английский)
Айпишница• 04 июля в 09:20
Ответ дляТріль!
Свой бизнес решил вопросы с доходами.
Не обязательно. Есть узкоспециализированные сферы, где хорошо платят. Потому что или зарплата хорошая или нанимать почасово фирму, которая налепит ерунды и уйдет в закат, прихватив с собой много денег. Еще выкручиваются нанимая людей(переманивая) с этих фирм. Так зарплата становится очень хорошей.
Тріль!• 04 июля в 09:22
Ответ дляАйпишница
Да кто ж спорит? Есть, конечно.
Но автор спросил о личном опыте. Наша с мужем специализация не узкая.
А Вы напишите о своём опыте.
Миловидна леді
• 04 июля в 09:30
Ответ длявре_Динка
У мене досвіду роботи 14років, із них 13 в моїй сфері, із них 4 на керівній позиції
Тому мій шлях це робота і карʼєрний розвиток. Ніякої магічної пігулки в моєму житті немає.
Останні майже 9 років працюю в одній компанії.
А потім ви змінили сферу? Чи я не так зрозуміла.
У мене теж 14 років за плечима, по спеціальності. Так, зараз мій довід більше за середній по місту. Але як же я ненавиджу свою професію.. тому і рочти в ній не можу, це насилля.
Ах, був у мене скачок, забула. В минулій компанії я заробляла баксів біля 250(7тис, приходилось в доповнення займатися дропшиппінгом)
Потім там пішло керівництво, і так як я коли оформлялася там півтора роки до того говорила що не хочу керівної посади, то моїм керівником зробили мою помічницю, 🤣. В той же день я психонула відправила своє резюме в першу попавшуся компанію на ворк юа, і мене туди взяли на зп х2, тоді мені здавалося це чимось нереальним) і це пробудило в мені амбіції і пробило в голові, що стелі немає, ми самі її придумаємо собі.
З тих пір у мене зп виросла у багато разів, і є ще перспективи для подальшого зростання
Миловидна леді
• 04 июля в 09:31
Ответ длявре_Динка
Супер! Ким ви працюєте, якщо не секрет?
Ответ дляМиловидна леді
Нє, перший рік я розвивалась як бухгалтер, але зрозуміла що моє то аналітика, і в аналітиці я вже 13 років, з них майже 9 в одній компанії
Керівник відділу
ніколи такого не було• 04 июля в 09:37
Ответ дляМиловидна леді
А яка у вас спеціальність?
З таким великим досвідом потрібно щось суміжне шукати, освоїти нові навики і користатися досвідом
Миловидна леді
• 04 июля в 09:40
Ответ дляніколи такого не було
А яка у вас спеціальність?
Юрист. Але специфіка роботи була ’закривати всі дірки’ в компанії. Тому знання мої широкі але не глибокі’, скажімо так)
Ответ дляМиловидна леді
Нотаріат спробуйте
У мене сестра приватний нотаріус, екзамен здала сама, заробляє більше мене зараз, хоча в свій час довго працювала на мінімалку помічником нотаріуса, потім архіваріусом, щоб набути необхідного досвіду для подачі на навчання і екзамен
Миловидна леді
• 04 июля в 10:04
Ответ длявре_Динка
Нотаріат спробуйте
нотаріат це трохи специфічна ніша. Там треба чимало вкластись фінансово. До того ж, мені зараз дуже важливо саме можливість працювати онлайн. Недавно виїхала з рідного міста з дитиною, сама
Ответ дляМиловидна леді
Ну вклад це оренда офіса, ремонт, техніка, меблі, але це окупається. Якщо гарно вибране місце , набувається потрохи репутація то заробіток перевищує 10тис дол на місяць
Але так треба працювати і багато і якісно і вчитися
Нічого не робивши життя по хлопку пальців не зміниться, нажаль
Те що я перейщовши в айтішну сферу на х2 то скоріше не моя перевага, а мій недолік, бо раніше я була з тараканами що багато заробляти це тільки красти чи по «связям»
Миловидна леді
• 04 июля в 10:43
Ответ длявре_Динка
Так, але ще раз повторюсь. Я зараз впо без ще навіть обраного місця проживання і школи для дитини)) вкладати в таку сферу, як нотаріат зараз для мене це в прірву. Я не проти вкладень деякіх, але це має бути співставно з моєю життєвою ситуацією.
Щоб вміти красти це ще той талант треба мати, не всі таке можуть і вміють. І слава богу.
Я свої 14 років пахала як папа Карло, особливо до декрету. Та і зараз теж. Я що я помітила з цього досвіду - чим більше пашеш, тим більше на тебе вішають. І тим більше ти потім у всьому винен, особливо за чужі про%%би.
Це взагалі не про гроші. Але це мій життєвий досвід. Звісно буває і нормально - пашеш - заробляєш-просуваєшся. Чогось мені так не вдалося. Пашу - заробляю, так. Але не розвиваюсь і отримую нервові зриви на роботі)