Плекаю думи• 04 июля в 18:43

Порадьте як запропонувати жінці МЖМ?

Доброго дня) я звісно розумію що буде шквал негативу. Але все ж таки запитаю. Можливо хтось із вас дівчат з таким стикались. Я хочу своїй дружині подарувати подвійну насолоду. Але не знаю як вона відреагує. Ми інколи дивимось фільми подібного характеру. Але коли хоч трохи заходить розмова то вона мені каже що я її не люблю, і що як я буду нормально реагувати на те що її буде торкатись інший. Але я знаю що майже всі про це мріють. (По крайній мірі я так вважаю) дасте пораду?
Результат:
вже голосів: 35
22 (62.86%) Не хотіли б спробувати
13 (37.14%) Хотіли б спробувати
КучМала• 04 июля в 18:44
разведитесь
вы же все равно ее не любите
Залізна пані• 04 июля в 18:44
Це краще робити не з чоловіком/ дружиною.
автор Srgiy • 04 июля в 18:45
Ответ дляЗалізна пані
Тобто не зі свою дружиною?
Залізна пані• 04 июля в 18:45
Ответ дляSrgiy
Тобто не зі свою дружиною?
Можете з чужою.
Барабасиха• 04 июля в 18:46
Заплатити гарно. Іншого не буває
Реанимация• 04 июля в 18:46
Йдіть борщ варіть, такі теми - то не ваше)
автор Srgiy • 04 июля в 18:46
Ответ дляКучМала
разведитесь
вы же все равно ее не любите
Люблю. Чому думка суспільства повинна вказувати якою повинна бути моя любов?
ПушАпница• 04 июля в 18:46
Запропонуйте їй що другий М, буде не її чпокати , а - вас. Може так підійде
КучМала• 04 июля в 18:47
Ответ дляSrgiy
потому что она или есть или нет
у вас ее нет
вы не знаете что такое любить
зачем живете?
Гарнюнька• 04 июля в 18:47
У мого чоловіка теж були такі пропозиції.. один раз відрізала і все.. 25 років вже про це не згадує ))
12 галюцинаций• 04 июля в 18:47
Откуда здесь столько мужиков извращенцев? Припёрся на женский форум и фигню пишет
Иди в окопы посиди в жаре +40,потом расскажешь что ты сможешь запропонувати!
СирОжино пирОжино• 04 июля в 18:47
Ответ дляSrgiy
Тобто не зі свою дружиною?
У вас вус відкеївся 😏
Пік Антна• 04 июля в 18:47
Ответ дляSrgiy
Прислухайтеся до думки дружини, а не до своїх бажань.
А шо сталося?• 04 июля в 18:47
Предложите ей ММЖМ, чтобы вас двое мужчин шпилили, а она снимала. А потом выложите в интернет и денег заработаете.
Алгонавт• 04 июля в 18:47
Які все ж чоловіки йобнуті. Воно думає, що всі мріють
Так точно!• 04 июля в 18:48
тю, странно
мы на такие темы говорили
и тройничок - в любой вариации - это кайф
12 галюцинаций• 04 июля в 18:48
Ещё кто то пишет ему -ей комментарии!! Тролль идиот!
ПушАпница• 04 июля в 18:48
12 галюцинаций• 04 июля в 18:49
Ответ дляАлгонавт
Та оно сидит одинокое импотентное и пишет типа у него жена есть!
Доставучая• 04 июля в 18:52
Она права. Вы ее не любите.
ПушАпница• 04 июля в 18:52
Ответ для12 галюцинаций
Я думаю це жінка троллить, совєтчіца-шутніца
Жінка з перцем• 04 июля в 18:57
Ответ дляПушАпница
То СэрГей троллит))
Копуша• 04 июля в 19:01
Ви ідіот?
Несемо світло разом• 04 июля в 19:01
Дитинко, не зли дорослих тьоть
Копуша• 04 июля в 19:05
Може подорож подаруйте на Балі. Вона там сама вирішить з ким їй спати? Чи ви тільки безкоштовні пот......ки даруєте, дружбан за пиво допоможе?
автор Srgiy • 04 июля в 19:06
Як я і казав буде багато срачу 😂. Якщо воно вам не підходить не відповідайте. Вас ніхто не примушує.
Копуша• 04 июля в 19:08
Ответ дляSrgiy
Воно і ваші дружині може не підходить? Ви до нас за чим прийшли, за благословенням? Не всі жінки мріють про груповуху. За умови, що один нормальний.
Незламна• 04 июля в 19:09
себе предложите ммм
Копуша• 04 июля в 19:10
Ответ дляНезламна
себе предложите ммм
А жінка буде пити шампанське і спостерігати за насолодою чоловіка. і нічого не робити.
автор Srgiy • 04 июля в 19:10
Ответ дляНезламна
себе предложите ммм
Я то нікого не ображав😉