Ще з цiкавого Что последнее время заказывали в Америке? +6 Ищут у кого нет приложения TEMU и предлагают заплатить. В чём смысл? +10 У некст змінилися умови повернення? +25 Хто часто замовляє на некст +15 Не выгодно стало заказывать с иностранных сайтов +59 Юникло, как самостоятельно выкупить? +16 Черная пятница! Делитесь что будете заказывать? +39 Как вам костюм Zara? +16 NEXT.ua подвійна конвертація незалежно від банку? +13 Отказ от посылки Нотино +14
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Дуже шкода, що зникла магія свят.7+2047 В скількох країнах ви побували і яка сама улюблена?7+1887 Зрозуміла, що не хочу працювати взагалі - ніким і ніде6+1666 Якщо чоловік забезпечує жінку, то що робить жінка взамін у стосунках?6+1466 Багато заробляю, страшно економлю на собі6+1386 Прифронтовой Харьков со светлом, Киев без!5+1365 Вчора нила, що задовбали графіки5+1245 ещё
Сейчас читают! Тут нова тривожність в світі))2+902 Делитесь, чем себя побаловали?2+812 Що саме непотрібне ви купили на хвилі паніки?+601 Шарики на текстилі- чи буде з ними проблема при стірці?+391 почему в ванной пахнет плесенью?+321 Зрозуміла, що не хочу працювати взагалі - ніким і ніде6+326 Украина готова вывести войска из Донбасса +311