No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Причому тут відпускні і лікарняних, де про це мова?
Оце вся суть порадниці- перекручувати і писати маячню
)) що значить Потім чому, це прямий обов´язок роботодавця, якщо ви пишете маячню то це питання до вас навіщо ви її пишите
це суть деяких людей людей, не нахамимо день пройшов зря, так?
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Підете до автора? Там дві вакансії відкриється скоро)))
Легко. Мне в школе платят 14
Ну ниче се• 05 июля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Цікаво, в німців чомусь корона не падає на улюблену роботу їздити на автобусі чи на велосипеді. Якщо є така нагальна потреба свою 5 точку індивідуально везти на авто через затори - це точно не проблема керівника
Та куди тим німцям до українців 🤣
Ну ниче се• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви на 10000 грн шикуєте? Мабуть, в цьому році вже і в Іспанії, і в Болгарії відпочили? Автомобіль у вас не потребує обслуговування? Впевнена, хо в в харчуванні акції не виловлюєте.
Я відкрию тайну, працюючі люди не мають виживати, людина, яка працює повинна мати гроші і на достойний відпочинок, і на відкладання на старість. Ви реально вважаєте, що 30 тисяч гривень для цього достатньо?
Жіночко , ви ЗП в Україні бачили ?
Женщинас• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ні, не цінний. Контракт саме з цими панянками точно не буде пролонгований.
Якщо люди гарно працюють і просто раніше попросили заробітну плату, то хіба це є підставою не продовжувати контракт?
Автор, скажіть, що отримання заробітної плати лише в певний день і все.
Якщо їхня робота Вас влаштовує, то хай працюють далі.
Забрызжу ядом• 05 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
Жіночко , ви ЗП в Україні бачили ?
Так, я бачила. І такі зп не тому, що так і має бути, а тому, що люди готові працювати за такі гроші. Нажаль.
Ну ниче се• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
На жаль пишемо окремо .
Люди не хочуть за такі копійки працювати , але вибору немає 😡
Забрызжу ядом• 05 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
На жаль пишемо окремо .
Дякую, що виправили. Буду знати.
А вибір просто не має бути між виживанням та бідністю.
Ну ниче се• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дякую, що виправили. Буду знати.
Доки той вибір зʼявиться….
А людям гроші потрібні сьогодні .
Тролю як можу• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ми щодо цього голосували - більшості така форма незручна.
Тому виплата раз на місяць.
Причем здесь голосование? Есть закон обязывающий выплачивать з/п два раза в месяц. И вы его нарушаете
Выплачивайте согласно закону и не будут просить выплатить раньше
Тролю як можу• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
В контракті цього правила немає. Є одна єдина виплата раз на місяць.
Ваш контракт составлен с нарушениями законодательства, так не должно быть. Вы не вправе контрактом устанавливать то, что нарушает законодательство Украины
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Це не вам відповідь була. Так, я маю 30 тисяч і стверджую, що це не та зарплатня, якою роботодавець має хизуватися. А людина мені відповідає, що я просто не умію благорозумно витрачати. А я вважаю, що працююча людина має жити достойно. Без яхт, без життя на власному острові, але базові потреби, працююча людина має закривати не прораховуючи покупку пачки кави.
Ви не в тій країні живете
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ні, це реакція на безглуздий коментар
Де авторка писала, що не надає соц пакет?
Тролю як можу• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Нас саме консультанти податкової і скеровували, як оформлятися і як маневрувати, тому оті ваші потуги смішні й недолугі.
Ще раз: якщо є змога заощадити на податках і запропонувати більшу ЗП виконавцям - ми зробимо саме таким чином, подобається то Держпраці чи ні.
Так у вас договоры с ФЛП и речь не о з/п, а об оплате за выполненные услуги?
Залатавая• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А якщо починає нити і розповідати щось новеньке про важко хвору дитину?
Вибач, вже не раз пішла на зустріч, більше не можу. Вони відчули вашу слабкість
Наверняка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ну я про це і писала, що не знаю як їх тепер на місце поставити.
такой возможности нет
так и говорите
Наверняка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
есть кредитный лимит
Стигла полуниця• 05 июля 2025
Ответ дляТролю як можу
То, что контракт составлен с нарушениями, не отменяет того, что человеку не хватает определенной суммы, все равно будут простить выплатить раньше.
Тролю як можу• 05 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
То, что человеку не хватает - не проблема работодателя, а проблема конкретного человека. Просить можно, но выполнять эти просьбы никто не обязан
Если человек оформлен в штат, можно сказать руководителям, чтоб выплачивали аванс, а нет - написать жалобу в соответствующие органы о нарушении трудового законодательства
Если как ФЛП - остается только поплакать
И_В_офигительных_штанах• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
У дитини ще ,є батько, хай він мозок виноски своєму директору
Ms. Iphone• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Я відповідала на питання чи це мала зп для Києва) то так, мала.
Э о не очень правильный ответ, ведь размер оплаты зависит от работы
Аноним_1858• 05 июля 2025
Ответ дляТролю як можу
это какой такой закон обязывает платить 2 раза в месяц, можно ссылку?
Аноним_1858• 05 июля 2025
Ответ дляТролю як можу
нарушение какого именно закона?
В танке• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тобто для Києва 600 є це мала зарплата?
Ви шуткуєте ? Поцікавтеся скільки треба на проїзд лише віддати у Києві щодня на всіх членів сім´ї. Скільки треба віддати перукарю за зачіску, сантехніку, репетитору.... Хоча на таку зпл репетитора не буде.
Рекламама• 05 июля 2025
То такі люди, у мене колега стабільно з каси позичає до зарплати 100-200 грн. Ну прикол, кожен місяць плаче бідна, як їй цих 100 грн за 3 дні до зарплати не вистачає.
В танке• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Це Кременчук і ніхто не змушував бідось підписувати контракт. Як ви собі то уявляєте взагалі??
Хизується... це ж що в голові має бути щоб таке написати.
Не хотіла б я мати такого керівника, як ви. Хамло звичайне. Ваші 600 євро та ще й після сплати податків то взагалі ні про що. Люди елементарно не виживають.
В танке• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Інтернет пише, що курс приблизно 50 грн, тобто 30000. Так, для Києва це дуже мало, якщо є ще і аренда, це ніщо.
Реально там буде половина від написаного вами ) і для автора то ’забагато’.
Ms. Iphone• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
В том-то и дело, что у меня люди зарабатывают ровно столько, сколько работают, и выплаты могут заказать, когда надо им, а не когда ’начальника’ соизволит. И я знаю, что проще обучить людей один раз, и они без проблем будут работать у меня, хоть 100 лет, чем каждый месяц брать новеньких, учить их, потом они уходят и так по кругу. Кстати, раз Вы написали ’Кандидатів безліч хто йде на умови, нііколи більше кількох днів вакансія не висить. ’ - значит. у Вас текучка?
А ещё людей разводят)
Прекрасная ’работа’)