No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Мульйонерша• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
В мене сусіди були. Від дому до роботи 6 хв пішки. Можна транспортом, але то пів зупинки. Тобто пішки швидше і зручніше. Перед роботою стоянка. Обоє викладачі вишу. Він іде по машину, їде до будинку, забирає дружину і їдуть на роботу.
Цей приклад показує, що без авто ніяк)
Додам, що обоє дуже молоді.
Цей приклад показує, що без авто ніяк)
Додам, що обоє дуже молоді.
Отож таке молоде покоління качко-губів,
таким грошей ні на що не вистачить ніколи
Мульйонерша• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
’Начальник’ не забывайте, что, если что, работники, пусть даже, отсидев контракт, уйдут и найдут себе другую работу, а Вам могут такие отзывы на компанию оставить, или по другому подгадить, что к Вам ни один бомж работать не пойдет, и будете Вы сами работать, засучив рукава. Сможете? Блин, вот, почему, каждая мелкая сошка получив власть, сразу мнит себя господом Богом?
Скоріше,що все буде точно навпаки
Ms. Iphone• 05 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Вы прикалываетесь?! Это же какое дно вместе с автором вы пробиваете, если отказываете людям в элементарном - стрижке!
Элементарное - это еда, место для сна. Остальное за экстра заработанное
ТебеОноНадось• 05 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Вот так и рабство зарождалось.
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Обычное, я всю.жизнь работала как ФОП и у меня на всех работах было 20 рабочих дней отпуска и больничные (в том числе какое-то количество дней без справок)
))) ладно, оплатить не рабочие дни это добрая воля работодателя даже первые 5 дней больничного можна добровольно оплатить, но свыше 5 дней оплачивает соц страх, давайте вы сейчас расскажите сказку как работодатель со своего карманами покрывал, при работе как Фоп это все не положено, точнее это головняк не работодателя, тут вступает в силу добрая воля работодателя и давайте без сказок как украинские работодателя нарушая законы и экономя не оформляють работников им повсеместно платят положение выплаты, таких компаний единицы, конкретно у Автора даже незаконные штрафы есть, конечно -конечно они больничные в полном объёме будут платить, ага. В серой зоне , которую лично вы поддерживаете, огромные нарушения, конкретно даже автор пишет как они нарушают закон, и тут вы на розовом пони, да мы тут нарушает закон но в остальном страна розовых пони
Кстати минимальный отпуск 24 дня, даже тут нарушения у вас
нарушения на нарушения, но работодатель лапочка..
Сірничок• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Там очередь будет на эту зп. Я в Кременчуге
Ну мы ж не знаем, что именно входит в должностные обязанности, какие условия верно?
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляСірничок
В маркетопте нужно прийти на 6.30, а уйти 22.30 и на руки 15. Отпуск за свой счёт, больничных нет. Думаете, там хуже?
Ms. Iphone• 05 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не поверите покрывал) и мед страховку с спортзалом оплачивал)
24 календарных дня, у меня так-то больше было)
Ms. Iphone• 05 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Вот так и рабство зарождалось.
Нет, не так, рабство с отмена собственности заражалось
Чудо в декрете• 05 июля 2025
Ответ дляМульйонерша
А ви знаєте,що є безкоштовні гуртки,яжемамка?
У мене діти займаються професійно художньою гімнастикою. Розкажіть мені про безкоштовні заняття)))
Чудо в декрете• 05 июля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Цікаво, в німців чомусь корона не падає на улюблену роботу їздити на автобусі чи на велосипеді. Якщо є така нагальна потреба свою 5 точку індивідуально везти на авто через затори - це точно не проблема керівника
Українці звикли до комфорту)) отакі козли))
І спробуйте на велосипеді 10км по нашим пристосованим дорогам проїхати))
Фиона Шрековна• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Цей приклад показує, що без авто ніяк)
Додам, що обоє дуже молоді.
Цей приклад показує, що без авто ніяк)
Додам, що обоє дуже молоді.
ну так може вони кудись після роботи ще мають їхати, чи в магазин за продуктами
що за мода всіх засуджувати?
Фиона Шрековна• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
думаю там работают идиоты
ХвилювАллочка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ну я про це і писала, що не знаю як їх тепер на місце поставити.
Очень просто. В этом месяце нет возможности
ХвилювАллочка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А якщо починає нити і розповідати щось новеньке про важко хвору дитину?
Сочувствуете
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Таке враження ніби в нас раніше мінімалка була 2 тис долл, що аж так звикли до комфорту що півгодини в автобусі не проїдуть. З голою дупою і боргами по кредитці зате на понтах хіба що звикли
Стигла полуниця• 05 июля 2025
Ответ дляТролю як можу
То, что человеку не хватает - не проблема работодателя, а проблема конкретного человека. Просить можно, но выполнять эти просьбы никто не обязан
Если человек оформлен в штат, можно сказать руководителям, чтоб выплачивали аванс, а нет - написать жалобу в соответствующие органы о нарушении трудового законодательства
Если как ФЛП - остается только поплакать
При чем здесь аванс, если человек все равно получает определенную сумму в месяц и не умеет ее распланировать. Это называется не давайте мне все деньги сразу, а то я не могу удержаться и сразу все потрачу.
Най хоч раз• 05 июля 2025
Ответ дляЗ бісиками
В жодній столиці світу ставки 1 людини, яка працює на пересічній роботі (не топ менеджер, не висококласний інженер і тд) не достатньо для оренди індивідуальної квартири. Кімната з сусідами - так, окрема квартира в Парижі, приміром, на ставку касира Ашану - ні. Дві працюючі людини можуть собі дозволити окреме житло
У мене багато друзів винаймає житло, в тому числі покімнатно, тому мені відомі розцінки. Кімнатка в ’сараї’ 60-річної давнини в 30 хв їзди на метро коштує мінімум 7000₴ (~170$). Це економ-варіант навіть без витяжки над плитою, без мікрохвильовки, про таку ’розкіш’ як кондиціонер/бойлер навіть мовчу. Автор пропонує співробітницям жити жебрацьке життя з з/п 600$, і це факт
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
думаю там работают идиоты
Ага. 166 магазинов в шести областях и полный штат идиотов
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляНай хоч раз
Щось Ви занадто завищили ціни кімнатки. В Києві в новобудові можна зняти за 7 тис кімнату в квартирі без господарів включно з комуналкою. Невже в Кременчуці дорожче оренда?
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Спробую, але мені дуже складно відмовляти коли ось так ниють, ти йому ні, а він тобі купу ’аргументів’, часто геть казкових..
Зробіть авансові виплати в середині місяця.
Стигла полуниця• 05 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Це нічого не дасть, якщо людина не вміє планувати витрати.
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляСтебель березы
А чому сіли на голову? Вони ж не просять більше грошей її грошей , вони просто просять виплатити за зроблену роботу Свої гроші раніше. Чому б не піти на зустріч? Може перенести день ЗП на трохи раніше ?
А шо зміниться? Ну припустимо автор змістить зарплату на 1 число. І шо? Підійдуть 25 з тим же самим.
А взагалі автор грубо порушує закон. Зарплата виплачується не рідше ніж 2 р в місяць з інтервалом між виплатами мінімум 16 днів
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ні, неможливо. Мені це незручно вже буде.
Незручно вам буде, коли хтось з них напише до інспекції праці. Ще й доволі суттєво вдарить по вашому особистому карману.
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Сподіваюсь, у дівчат вистачить розуму розірвати цей контракт достроково, бо керівниця забула, що рабство відмінили.
Нашо його розривати. Достатньо до інспекції праці написати і авторка сяде мовчечки, і платити нормально зарплату виявиться зручно
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Та мовчки, не виплатимо останню ЗП та й по всьому. Прям проблема.
Аи в чому саме кабальність умов?
Ви вибачте трохи несповна розуму. Ну пойдіть почитайте, яка веселуха вас буде чекати при невиплати зарплати
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
На підставі чого?
Тог що людина самовільно розрівала підписаний нею контракт? А можна дізнатися це з якою статею ТК?)
Тобто виконання умови власноручно вичитаного та підписаного вами договору - то для вас кабала, я правильно зрозуміла?
Тог що людина самовільно розрівала підписаний нею контракт? А можна дізнатися це з якою статею ТК?) Тобто виконання умови власноручно вичитаного та підписаного вами договору - то для вас кабала, я правильно зрозуміла?
На підставі законів. Є така книжечка, називається КЗпП України. Там все написано
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Звісно) Покажіть мені де це ТК забороняє штрафи
А шо говорить трудовий кодекс щодо належного виконання роботодавцем законодавства про працю?
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
тобто у працівника нема обов´язків? ану розкажіть, знавець закону, що відбувається, коли працівник не виконує умови контракту?
Я вам розкажу. Виплата зарплати раз на місяць це вже порушення ст 115 кзоту. Далі ніхто вже не буде розбиратись. Контракт нікчемний вже, оскільки одна з основних його умов не відповідає чинному законодавству.
І ніяке « ми проголосували» цій горе керівниці не допоможе. Дуже хочеться, щоб в жіночок вистачило розуму написати скаргу