No problems• 05 июля 2025

Співробітниця постійно просить ЗП завчасно

Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Бесконечность-не предел• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Ну брат з податкової так порадив.
Я большего бреда, чем в этой теме, сегодня тут еще не читала.
Ну, не считая сумасшедшей с микроволновкой.
Фиона Шрековна• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Та мовчки, не виплатимо останню ЗП та й по всьому. Прям проблема.

Аи в чому саме кабальність умов?
штрафи не передбачені законодавством
сподіваюсь вас засудяТь
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
А должны заплатить 45, когда можно не платить?
Ну так, на вищу касту, під яку ці закони і можливість «оптимізації» податків через купу фопів, «колишнім співробітникам» податкової чомусь слабо було гавкнути і цю лавочку прикрити, а тут в темі на авторі можна відірватися ;)
Фиона Шрековна• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Так він і не суперечить аж ніяк) Законодавство не проти наявності штрафів за порушення трудових договорів
то покажіть де в законі написано що ви можете не оплатити люд ні відпрацьований час
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Свои и честно заработанные они в день выплаты, который оговорен контрактом. Вот на день позже можно скандалить, а на день раньше только надеяться на добрую волю.
))) чим обговоренна? У Автора немає контракта, в неї договір фоп, це інша форма відносин, а по таким договорам можно чудово платити в інші дні, дні оплати не фіксувався, тому що це маркер трудових відносин. Не можна однією папою на двух стільцях,ти або працюєш чесно по трудовому контракту із фіксованими днями виплат або в тебе сірі відносини із договорами фоп і там вже ( при алекватному розумінню ситуції) ніякої конкретної дати, пишуть оплата протягом такого то періоду і просити раніше платити ніж усна домовленесть нормальна практика, якщо компанія економить гроші, то вже якісь маленькі поступки по нормальному може робити
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Автор платить податки за всіх фоп
А зарплату отримують тоді, коли це установлено
Їх хто змушував іти на роботу й оформлятися як ФОП і підписувати контракт?
Я на такі роботи не йду
То чого стогнати тепер?
))) стогне автор в цій темі, і не смішіть про податки з фоп, якби це було офіційно оформлення, були б інші цифри, плюс відпускні і лікарняні, Автор має в тряпочку мовчати , а не двух жінок обговорювати
Ну ниче се• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Ну, я так поняла, что люди не просят деньги на перед, не выполнив работу, а просят им раньше выплатить то, что заработано. Это немного другое.
Наперед» пишемо разом , бізнесменша 🤣
Най хоч раз• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тобто для Києва 600 є це мала зарплата?
Оренда 300-400$ за халупу. Як ви самі вважаєте, достатньо 600$?
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Це приховані трудові відносини.
Скажіть, будь ласка, а чому на Вашу думку працівники податкової не бачать нічого надзвичайного в тому, що сотні фопів обєдналися, приміром, в мережу відомих ресторанів, або фітнес центрів?
ДА да да• 05 июля 2025
Её зовут Вика Клочкова?
Міряю від одиниці• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тобто для Києва 600 є це мала зарплата?
она и не для Киева маленькая
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляНай хоч раз
В жодній столиці світу ставки 1 людини, яка працює на пересічній роботі (не топ менеджер, не висококласний інженер і тд) не достатньо для оренди індивідуальної квартири. Кімната з сусідами - так, окрема квартира в Парижі, приміром, на ставку касира Ашану - ні. Дві працюючі людини можуть собі дозволити окреме житло
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
в менк маршрутка аід метро до дому 10 гривень в Києві
А в мене 15
В Києві
Але я не їзджу маршрутками
В провінції транспорт дешевший і не доводьте інакше
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Заплатять у день зарплати
Все
Проблеми нема
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Причому тут відпускні і лікарняних, де про це мова?
Оце вся суть порадниці- перекручувати і писати маячню
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Це взагалі не проблема автора, хто там і що собі не може дозволити
Не будь КакСвета• 05 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я не читала всю ветку. Она ж там писала про трудовые контракты, логично, что там есть даты. Если ФОПы, то там вообще со стороны работодателя делай что хочешь.
По закону и по нормальной логике работодатель должен обозначить дни выплат. Кому там хватает или не хватает денег не проблемы работодателя. Пару раз можно пойти на уступки, но в другое время работники должны уметь планировать свои расходы. Кредитные лимиты на картах открыли и пользуются. Я на стороне работодателя. У него тоже есть финансовый план.
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Звісно, просто незрозумілі порівняння і запити людей, які вважають, що на одну звичайну ставку звичайний працівник має мати можливість собі дозволити орендувати окрему квартиру в новобудові в столиці і їздити на роботу на авто. Прокиньтесь, люди, Ви в жодній столиці на 1 ставку собі цього не дозволите. Ну, ок, хіба що якщо Ви корінний житель ОАЕ
Кудряшка Сью• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А треба понять і простіть?
А хіба це чесно-людина пропрацювала забезкоштовно? Тим більш, ви кажете, що черга до вас прям стоїть, ніколи більше двох днів робітників не шукали... всі хочуть на такі ідіотські умови - працювати на того, хто схочу виплачу, а не схочу ні? Ви гнила людина, якщо так себе поводите.
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Згодна
Весела бджілка• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
В том-то и дело, что у меня люди зарабатывают ровно столько, сколько работают, и выплаты могут заказать, когда надо им, а не когда ’начальника’ соизволит. И я знаю, что проще обучить людей один раз, и они без проблем будут работать у меня, хоть 100 лет, чем каждый месяц брать новеньких, учить их, потом они уходят и так по кругу. Кстати, раз Вы написали ’Кандидатів безліч хто йде на умови, нііколи більше кількох днів вакансія не висить. ’ - значит. у Вас текучка?
А скільки? У вас погодинна оплата? І як це все іде через бухгалтерію? Що ви оплачуєте тоді, коли комусь потрібно?
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Там очередь будет на эту зп. Я в Кременчуге
Підете до автора? Там дві вакансії відкриється скоро)))
Забрызжу ядом• 05 июля 2025
Ответ дляВсе і одразу
То кто вам доктор шо вы деньгами распоряжаться не умеете?
Ви на 10000 грн шикуєте? Мабуть, в цьому році вже і в Іспанії, і в Болгарії відпочили? Автомобіль у вас не потребує обслуговування? Впевнена, хо в в харчуванні акції не виловлюєте.
Я відкрию тайну, працюючі люди не мають виживати, людина, яка працює повинна мати гроші і на достойний відпочинок, і на відкладання на старість. Ви реально вважаєте, що 30 тисяч гривень для цього достатньо?
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
То якщо у вас зп 10 тисяч, то звідки ви знаєте, чи вистачатиме вам 30?)
Забрызжу ядом• 05 июля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну тут як сказати,в мене зп 15-17 тисяч на місяць ,працюю в Києві в центрі міста!
Співчуваю. Бо теж не знаю що сказати.
Скажіть, будь ласка, якщо ваша дитина любить манго, ви вважаєте нормальним, що ви, людина, яка витрачає свій час, свій досвід, свою освіту за гроші, на які ви зможете купити банальний фрукт своїй дитині пару разів на місяць? А так, будь ласка, картопля та паста. Ну, яблучок чи бананів пару штук в день. Ну це якийсь пипець, чому люди так лояльно ставляться до роботодавців?
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Співчуваю. Бо теж не знаю що сказати.
Бо за 6500 чистими манго собі не дозволиш
А за 30 можна
Відкрийте вакансії, не багато пропозицій навіть з такою зп і не нахабнійте
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
У автора все в купу і вона не розуміє принципи взаємовідносин, у неї люди оформленні як фоп, і в рамках таких відносин згадувати закон смішно, бо цього вже порушено, і далі йдуть ’людські´ відносини, щоб такого не було, оформлюємл все пл чесному, дні зп прописуються в трудовому договорі і все тихо спокійно, а то тут роботодавець економить і йому все ок, а тут ой-ой пару днів план порушили)))
Забрызжу ядом• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Це не вам відповідь була. Так, я маю 30 тисяч і стверджую, що це не та зарплатня, якою роботодавець має хизуватися. А людина мені відповідає, що я просто не умію благорозумно витрачати. А я вважаю, що працююча людина має жити достойно. Без яхт, без життя на власному острові, але базові потреби, працююча людина має закривати не прораховуючи покупку пачки кави.
Забрызжу ядом• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
А за 30 можна
Люди, що з вами?
Реанимация• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ми щодо цього голосували - більшості така форма незручна.
Тому виплата раз на місяць.
А ничего, что вы закон нарушаете? Или у вас профсоюз есть и он не возражает, сомневаюсь