No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
woman Warrior• 05 июля 2025
Ответ дляМеня много
может, у вас з/п низкие? вам это не приходило в голову? или это только с сотрудницами что-то не так: дети у них, видите ли, болеют они, еще что удумали. Вот тебе з/п на сухари и воду и живи как хочешь
та не.
автор к себе на работу отлавливает и принудительно работать застваляет
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляwoman Warrior
А есть причины досрочного расторжения для руководства?
Может. стоит попрощаться? пусть идут морочить голову другим.
Договір з ФОП легко розривається в односторонньому порядку.
woman Warrior• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
А при чем тут фоп?
Я , правда, первые страницы только читала и отвечала, только пришла.
woman Warrior• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А якщо починає нити і розповідати щось новеньке про важко хвору дитину?
ныть ирассказыаат про ребенка отправляйте к ее мужу.
Все знаю від і до• 05 июля 2025
Чоловік також оформлений як ФОП за договором.
Причому при працевлаштуванні пропонували різні варіанти - або біла повністю та менша, або більше через ФОП. Звісно ж обрали другий.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляwoman Warrior
А при чем тут фоп?
Ну то ласкаво просимо))) . У автора немає найманих працівників, всі оформлені як ФОП для ухилення від сплати податків.
До чого вона нафантазувала звільнення за прогул так і не з´ясували
Сірничок• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Я? Я там не работаю . Описала условия труда. В Кременчуге это самая большая сеть магазинов
И? Силой там н кого не держат. И если Вы там не работаете, к чему Ваши страдания? Может людей все устраивает в таких условиях труда )
woman Warrior• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Я прочитала ее комментарии уже.
неважно, при че тут прогул, уже неинтересно.
она же отказала, и правильно.
Уклонения от налогов я тут не вижу, они налоговый агент от фоп.. И да, согласна, распрощеться с фоп просто-по инициативе одной из сторон легко.
она же отказала, и правильно.
Мотористка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Спробую, але мені дуже складно відмовляти коли ось так ниють, ти йому ні, а він тобі купу ’аргументів’, часто геть казкових..
Але - це ваші проблема, що вам складно) Їм складно дожити до зп, вам відмовляти, у кожного свої проблеми)
Мотористка• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Написали, що не Київ.
Нормальна зп
Давайте скажем правду: это нигде в Украине не норм зп.
woman Warrior• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
Это для других стран ненормальная зп.
А в Украине тысячи живут и на куда меньшее.
Мотористка• 05 июля 2025
Ответ дляwoman Warrior
Это для других стран ненормальная зп.
И для Украины ненормальная. Выживают, да, но зачем притворяться что это ок зарплата?
woman Warrior• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
это единственная ненормальность в стране?
Есть рынок труда, есть сетка оплат, автор не должна и не будет платить в три раза больше других работодателей.
Во имя чего?
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляМульйонерша
А ви знаєте,що є безкоштовні гуртки,яжемамка?
Я знаю. Останній чек на ’безкоштовний’ гурток склав 1600 костюм+ 800 конкурс+ 50 на автобус+ 200 з собою. На рік треба 2-3 костюми і проходить 4-10 виступів, залежно від навантаження. А так гурток абсолютно безкоштовний)))
Та_шо_ж_таке• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
В мене сусіди були. Від дому до роботи 6 хв пішки. Можна транспортом, але то пів зупинки. Тобто пішки швидше і зручніше. Перед роботою стоянка. Обоє викладачі вишу. Він іде по машину, їде до будинку, забирає дружину і їдуть на роботу.
Цей приклад показує, що без авто ніяк)
Додам, що обоє дуже молоді.
Цей приклад показує, що без авто ніяк)
Додам, що обоє дуже молоді.
Серйозно? Дві працюючих людини в родині не мають право їздити на машині і повинні радитись з пристарілою сусідкою, куди їм їхати??? А ви не занадто нахабно лізете своїм носом в чужий гаманець?
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Наше государство всегда всем силовикам выплачивало зарплату раз в месяц, без всяких авансов. И ничего . Нарушением не считают.
В силовиків є свої закони, які регулюють не тількі їх діяльність но і соціальний пакет. Так шо уви, но мимо
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Я вам ще раз напишу, це нереально навіть фізично для людини відпрацювати 17 годин поспіль.
Не за Будка• 05 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Ну це ваш вибір
Чумачечая Весна• 06 июля 2025
Ответ дляСірничок
Сотрудников автора тоже силой не держат
Єдина Країна• 06 июля 2025
Ответ дляНе за Будка
Ну це ваш вибір
Я ж не сперечаюсь. Я просто інформую щодо вартості безкоштовних гуртків.
Мастер Пис• 06 июля 2025
Ответ дляNo problems
Це вже не смішно)
В нас всі співробітники оформлені як ФОП, що надають нам ряд певних послуг. Ану давайте розкажіть що при цій формі співпраці є обов´язковим аванс)
ФОП - це не співробітники.
Це підрядники, що надають вам послуги, оплата має проводитися у терміни, зазначені в договорі
Тролю як можу• 06 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
У них то не зарплата, а денежное довольствие
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
О, ви близькі до спорту в нашій країні)))
Да, очень близька-дочь живет и работает на Канарах, она проф гандболистка
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Ви можете обрати волейбол, легку атлетику і музичну школу- і оплата буде символічною.Та і ви платите не за заняття, а за можливість дитині показати себе
Єдина Країна• 06 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Так з волейболом, музичною школою і всім іншим буде те саме. Волейболістам потрібна форма, мінімум два комплекти, і спеціальне (чи хоч нормальне) взуття, для музичної вдома треба мати інструмент (і та ж єресь з виступами) і т.д. Так, умовно безкоштовних напрямків багато, але всі вони - безкоштовні лише умовно. Хоч якісь гроші та треба вкласти.
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Дочка займалася гандболом з 10 років, обходилося копійки,збори і змагання фінансувало місто завжди.
Єдина Країна• 06 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Копійки це скільки? Я тут тему читаю про вузи, то поняття ’копійок’ у людей різне. Ну і щось таки та обходилося, тобто, знову ж таки, умовно безкоштовно.
Чудо в декрете• 06 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Канари й Україна, нічого не плутаєте?
І скільки дочці років? Явно не 10 і 12 як моїм)
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Канари й Україна, нічого не плутаєте?
Що саме?