No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
звичайно, що нормальна. І вимагати оплату наперед не є нормою. Хай би тут що не виписували.
Вимагати те, що тобі повинні надавати за законом нормально, навіть бажано.
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Ну, я так поняла, что люди не просят деньги на перед, не выполнив работу, а просят им раньше выплатить то, что заработано. Это немного другое.
Люди отримують зарплату раз на місяць. Автор вже півроку затримує виплату зарплати мінімум на 2 тижні щомісячно. Це називається систематичне порушення трудового законодавства
Тролю як можу• 05 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
При чем здесь аванс, если человек все равно получает определенную сумму в месяц и не умеет ее распланировать. Это называется не давайте мне все деньги сразу, а то я не могу удержаться и сразу все потрачу.
Она же просит выплатить з/п раньше
Так будет половину з/п получать раньше
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
В маркетопте нужно прийти на 6.30, а уйти 22.30 и на руки 15. Отпуск за свой счёт, больничных нет. Думаете, там хуже?
В нас 8 годинний робочий день. Все що більше оплачується в збільшеному розмірі, але не більше 240 годин в рік
Там ідіоти працюють?
Стигла полуниця• 05 июля 2025
Ответ дляТролю як можу
Она же просит выплатить з/п раньше
Так будет половину з/п получать раньше
Не сработает. Ну получит она аванс, потратит и будет опять просить зарплату на три дня раньше.
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Ага. 166 магазинов в шести областях и полный штат идиотов
Да да. 17 годин робочий час? Кому ви це розказуєте?
Тролю як можу• 05 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
То уже не проблема работодателя. Отказать и все
А так, если откажешь, может пожаловаться на нарушение законодательства
Чудо в декрете• 05 июля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Таке враження ніби в нас раніше мінімалка була 2 тис долл, що аж так звикли до комфорту що півгодини в автобусі не проїдуть. З голою дупою і боргами по кредитці зате на понтах хіба що звикли
Ну ви описали своє життя.
В кожного по-різному.
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Спрацює. Зарплата буде виплачуватись раз в 2 тижні, а не раз в місяць.
Хочу барабульки• 05 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
ну так може вони кудись після роботи ще мають їхати, чи в магазин за продуктами
що за мода всіх засуджувати?
Ви хоч зрозуміли, що я написала?
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Ну ви описали своє життя.
В кожного по-різному.
Так, в якійсь країні Ваших мрій продавець в магазині або секретар в офісі може собі дозволити оренду квартири, утримання дитини і чоловіка, а також возити свою персону на роботу на авто і обслуговувати його. Але ж ми в реальності
Не за Будка• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
У мене діти займаються професійно художньою гімнастикою. Розкажіть мені про безкоштовні заняття)))
Бозємой, так уписяться тепер
Йдіть на другу третю роботу
30 тисяч їх не влашутовує
Йдіть на другу третю роботу
30 тисяч їх не влашутовує
Не за Будка• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Українці звикли до комфорту)) отакі козли))
І спробуйте на велосипеді 10км по нашим пристосованим дорогам проїхати))
Завели машину, дітей - то забезпечуйте
Ніхто вам 100 тисяч в провінційному місті пропонувати не буде, там за 30 черга з половини населення і переселенців буд стояти
Пішки ходіть, жирком трясіть
Забрызжу ядом• 05 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
что значит приблизительно 50?
41,5 и 48 есть разница?
Повторюся ’інтернет пише’. Приблизно, це ось так.
Чудо в декрете• 05 июля 2025
Ответ дляНе за Будка
Завели машину, дітей - то забезпечуйте
Пішки ходіть, жирком трясіть
50кг при зрості 1,62м
Не захлиніться жовчю)
І вище ваш ядучий коментар - з однієї роботи заробляю на спорт моїх дітей
Не захлиніться жовчю)
Не за Будка• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
50кг при зрості 1,62м
Не захлиніться жовчю)
От і чудово
А автор платить нормальну зарплату
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляТролю як можу
Наше государство всегда всем силовикам выплачивало зарплату раз в месяц, без всяких авансов. И ничего . Нарушением не считают.
Все буде Україна• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Професійно- це коли ЇМ платять за гімнастику. Якщо платите ви- це хоббі.
Крапипопка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Не підуть, в них контракт до кінця року.
ЗП 600 євро з прив´язкою до курсу. І всі в стані дотягнути до ЗП, навіть мами одиначки, а ці заміжні і постійно в них якісь проблеми, які чомусь вирішувати маю я.
30 тис нормальна зп. Не дотягують, то живуть кілька днів з кредитки, як роблять багато людей. Я б не йшла на поводу більше 1 разу.
Любовь Калистратовна• 05 июля 2025
Візьміть мене на роботу! За 600 євро я вам сама буду сплачувати наперед!
ЗновЗдоров• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Це Кременчук і ніхто не змушував бідось підписувати контракт. Як ви собі то уявляєте взагалі??
Хизується... це ж що в голові має бути щоб таке написати.
Які посади? Може я підійду)))? Обіцяю не просити зарплату завчасно.
Сірничок• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну простите Вы сами выбрали такие условия труда. Вас же силой не держат.....
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Легко. Мне в школе платят 14
Ну от ваш шанс)
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляСірничок
Я? Я там не работаю . Описала условия труда. В Кременчуге это самая большая сеть магазинов
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Думаю що не білизну шиють, скоріш за все мова йде про типографію.
О, чудово, ще й шкідливе виробництво.
Чудо в декрете• 05 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
О, ви близькі до спорту в нашій країні)))
Та_шо_ж_таке• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тобто для Києва 600 є це мала зарплата?
Так, це невеликі гроші.... звичайно платять і менше, але ці гроші з нинішніми цінами - це дуже мало. Порахуйте комуналку, заправити машину, продукти дорогі і якщо в родині діти, то звичайно витрати такі, що ця зарплатня нічого не покриває по суті. Їжу на родину і комуналку...все. А скільки ще витрат на розвиток дітей, одяг, хоча б раз на рік дітей кудись відвезти, лікування теж зараз не безкоштовне. Тобто без зарплати чоловіка по суті себе з дітьми можна тільки прогодувати і заплатити комуналку.
Та_шо_ж_таке• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Чого список такий малий?
Повторюю - це не проблеми керівника.
Мало? Шукає підробіток/іншу роботу.
Чому вартість гуртків має хвилювати керівника?
І без гуртків можна прожити.
Повторюю - це не проблеми керівника.
Мало? Шукає підробіток/іншу роботу.
І без гуртків можна прожити.
Тобто??? Пахати на роботі с ранку до вечора і не дозволити собі навіть дітей розвивати? А нафік така робота? Щоб поїсти просто? Так можна менше і їсти, там одну картоплю з буряками і нормально. Чому робітника тоді повинна турбувати якість роботи. Відсидів свої години і до побачення. А то позвикали людей навантажувати за три копійки.А так попрацювали трохи і пішли на другу роботу, щоб сили були.
woman Warrior• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
29000грн
Звичайно.
Ви знаєте вартість гуртків для дітей?
Якщо є машина, щоб їздити на таку улюблену роботу, то з цими відстанями відповідна й вартість заправки.
У нас новий жк- прибудинкова 20грн/кв м.
Жити/вижити можна звичайно, але затягнувши пояси. А якщо оренда, то це ні про що
Звичайно.
Ви знаєте вартість гуртків для дітей?
Какое отношение к автору имеют умственные, жилищные и материальные проблемы других людей?
woman Warrior• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ні, не цінний. Контракт саме з цими панянками точно не буде пролонгований.
А есть причины досрочного расторжения для руководства?
Может. стоит попрощаться? пусть идут морочить голову другим.