No problems• 05 июля 2025

Співробітниця постійно просить ЗП завчасно

Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Брехушечка• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
В том-то и дело, что у меня люди зарабатывают ровно столько, сколько работают, и выплаты могут заказать, когда надо им, а не когда ’начальника’ соизволит. И я знаю, что проще обучить людей один раз, и они без проблем будут работать у меня, хоть 100 лет, чем каждый месяц брать новеньких, учить их, потом они уходят и так по кругу. Кстати, раз Вы написали ’Кандидатів безліч хто йде на умови, нііколи більше кількох днів вакансія не висить. ’ - значит. у Вас текучка?
Вас тут більшість не зрозуміють. Раби…
автор No problems • 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Та яка різниця контракт чи ні. Чи ви думаєте для контрактів особливе трудове законодавство існує?
Звісно) Покажіть мені де це ТК забороняє штрафи
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Та виплатите через суд. Ще й всі дні оплатите між днем звільнення і судом.
В чому кабальність? Ви щойно написали, що легко можете не виплатити заробітну плату.
та ні, якщо хтось порушив умови контракту.
Брехушечка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Та мовчки, не виплатимо останню ЗП та й по всьому. Прям проблема.

Аи в чому саме кабальність умов?
Значить, працюєте не в білу. Якщо можете не виплатити останню зп, отак от просто. Тож і ваш контракт - фількіна грамота
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
За статтею про розрахунок в день звільнення. Читайте санкцію за порушення.
ви на ходу це придумуєте?)))
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Гарний ви бізнесмен, що у вас можна диктувати свої умови

Дякую, поради таких ’профі’ нецікаві
Хорошо - ’не интересны’, только, я уже 8 лет успешно руковожу структурой, а Вы рискуете остаться без сотрудников в ближайшее время с таким подходом). Вы пишете, мол, не выплатим зарплату, а Вы не подумали, что хорошие работники, знающие свою работу, могут Вам в качестве ’благодарности’ напороть косяков на тысячи евро? Зря! Ведь, действительно, могут. Да и, рекламу дадут такую, что, как я сказала выше - ни один бомж к Вам не пойдет работать.
Но, фиг с Вами - не Вы первый самоуверенный ’царьок’, не Вы последний. Все приходит с опытом.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Так він і не суперечить аж ніяк) Законодавство не проти наявності штрафів за порушення трудових договорів
Проти звичайно. Порушення має бути зафіксоване, працівник ознайомлений і т.д.
Але якщо ви так дуже впевнені, що не порушуєте трудове законодавство, то напишіть що за підприємство. Зробимо вам позапланову перевірку)))
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Договір не може суперечити нормам чинного законодавства про працю. Ваш суперечить. Тому він нікчемний.
ну дійсно)))
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Сподіваюсь, у дівчат вистачить розуму розірвати цей контракт достроково, бо керівниця забула, що рабство відмінили.
В чому саме виражається рабство?
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляБрехушечка
що значить просто? а працівнику все можна? і зривати контракт?
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
ви на ходу це придумуєте?)))
Це написано в кодексі законів про працю.
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляБрехушечка
Вас тут більшість не зрозуміють. Раби…
Как раз ’рабы’ поймут, а вот грязь, вырвавшаяся в князи - вряд ли. Только, падать таким бывает, ох как больно!
автор No problems • 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Ви така смішна)
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
не говоріть дурниць. В першу чергу є виконання контракту обома сторонами.
автор No problems • 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Ага, співробіник не прийшов не роботу і порушення не зафікосоване і не доведене
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ви така смішна)
За то, с хорошими сотрудниками, которые, в случае чего, всегда идут мне на встречу. Как тут любит говорить Манька: ’все взаимно’.
Борода• 05 июля 2025
Дати останній раз, чітко наголосити, що ОСТАННІЙ? Наступного разу буде легше відмовити.
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
А якщо безвихідь?
То доводиться і з такою... Як ви контракт підписати.
Якщо безвихідь, то людина сидить- мовчить, тримається за роботу і паралельно шукає іншу, якщо на цій не все задовольняє.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Ви жартуєте? Будь який договір, в тому числі трудовий, має відповідати нормам чинного законодавства. Всі норми, які цим нормам суперечать, є нікчемними.
Законом допускається лише ті умови, які покращують становище працівника.
Моя улюблена страшко• 05 июля 2025
Опять миллионерши подтянулись. Норм зп 30 тыс
И есть льготный период у банков, можно там одолжить и перекрыть потом ЗП.
Можете рассказать сотрудницам..
Мне вон за июнь еще не выплатили крохи..
автор No problems • 05 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
В чому саме виражається рабство?
Ну мабуть в тому що стадний інстинкт вимагає попустити зажране керівництво)
А коли керівництво не дозволяє порушити умови контракту - його оголошують рабовласником при тому, що воно не порушує жодного пункту договору
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
тобто у працівника нема обов´язків? ану розкажіть, знавець закону, що відбувається, коли працівник не виконує умови контракту?
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Можете рассказать сотрудницам..
звичайно, що нормальна. І вимагати оплату наперед не є нормою. Хай би тут що не виписували.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А ви зможете оформити прогул? Можете навіть погуглити як це робиться. Та виплата зарплати на декілька днів раніше вам казкою буде, порівняно з цим паперовим безумством.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
та отож.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
та ви що? простіше послати такого працівника лісом. Та й крапка.
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Ну, я так поняла, что люди не просят деньги на перед, не выполнив работу, а просят им раньше выплатить то, что заработано. Это немного другое.
автор No problems • 05 июля 2025
Ответ дляБорода
Останній раз був у травні) І от знову. І чергова обіцянка - більше ніколи.

Вже написала, що розрахунковий день їй відомий і нічим допомогти не зможу. Щось відповіла, не читатиму.
В мене ще були сумніви саме щодо цієї дівчини чи подовжувати контракт, але тепер точно ні.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Невиконання умов треба оформити і ознайомити працівника з порушенням. Не всі порушення допускають негайне звільнення.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
і що? у керівника нема можливості.