No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Якщо безвихідь, то людина сидить- мовчить, тримається за роботу і паралельно шукає іншу, якщо на цій не все задовольняє.
Не знаю чи шукає, але заяву про подовження вже питала коли можна писати.
ОливьЕЖечка• 05 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Так а що, уже не можна попросити СВОЇ чесно зароблені гроші?
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
А ви зможете оформити прогул? Можете навіть погуглити як це робиться. Та виплата зарплати на декілька днів раніше вам казкою буде, порівняно з цим паперовим безумством.
Мені в тому нема потреби. В нас фіксація при вході. Нема підпису - прогул.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Невиконання умов треба оформити і ознайомити працівника з порушенням. Не всі порушення допускають негайне звільнення.
дійсно) а оплата на вимогу має відразу задовольнятися?
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
і що? у керівника нема можливості.
Вы, правда, людей за дебилов держите? Все прекрасно понимают, когда возможность есть, а когда её нет.
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Хорошо - ’не интересны’, только, я уже 8 лет успешно руковожу структурой, а Вы рискуете остаться без сотрудников в ближайшее время с таким подходом). Вы пишете, мол, не выплатим зарплату, а Вы не подумали, что хорошие работники, знающие свою работу, могут Вам в качестве ’благодарности’ напороть косяков на тысячи евро? Зря! Ведь, действительно, могут. Да и, рекламу дадут такую, что, как я сказала выше - ни один бомж к Вам не пойдет работать.
Но, фиг с Вами - не Вы первый самоуверенный ’царьок’, не Вы последний. Все приходит с опытом.
Де ви прочитали про цінних співробітників?
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
ну раз працівник вважає себе дебілом, то чому не звернутися в суд? пошукати іншу роботу?
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А Вы где? Я писала про ХОРОШИХ сотрудников, знающих свою работу, если что.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Ні.
Я про це і не писала нічого.
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Удалено администрацией...
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
прості працівники надзвичайно далекі від потреб бізнесу, від податків і витрат. Так що...
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Ні.
Я про це і не писала нічого.
то чого відразу звинуватили автора, що в неї кабальні умови??
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Главная ’потреба’ бизнеса, что бы было кому его делать. Вы же, как руководитель, не станете работать сами, правильно? Могли бы - не брали бы людей, ведь, зачем терять деньги на оплату ненужного?
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
ви зараз хочете когост вколоти? це перша ознака програної дискусії)
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
так, так)) бізнес це взагалі велика намахаловка))
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Каждый видит то, что хочет видеть, а я, лишь, констатирую факты - с теми, кто считает окружающих дураками - серьезных дел не ведут)
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Останній раз був у травні) І от знову. І чергова обіцянка - більше ніколи.
Вже написала, що розрахунковий день їй відомий і нічим допомогти не зможу. Щось відповіла, не читатиму.
В мене ще були сумніви саме щодо цієї дівчини чи подовжувати контракт, але тепер точно ні.
Напишіть: співчуваю, але наразі нічим допомогти не можу. Тримайтеся
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
не ведіть) це ж так просто)
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
’бизнес’ - это те, кого в Форбс выставляют, Вы, например, на каком месте в последнем выпуске?
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
перед вами))
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
не ведіть) це ж так просто)
Спасибо за ЦУ! Я обязательно последую Вашему совету.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
на здоров´я))
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
перед вами))
Эммм... А я писала, что я ’бизнесмен’? Можете показать где? Я обычный руководитель структуры в 100 человек, и в бизнес я не лезу. А советы даю, именно как более опытный руководитель, менее опытному руководителю.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Ну заплата мала, 600 евро це по 49 , немає і 30000. У вас теж така зп ?
а хто ж прив´язує? кожен в праві шукати собі бажану зарплату)
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
а хто ж вас просить тих порад???
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
а хто ж вас просить тих порад???
Вообще-то автор, если что. Она для этого, вроде. и создала тут тему.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
ну вона бізнесвумен, а ви ні)) то й не радьте
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Так всі почнуть просити свої гроші, коли їм захочеться. Є правила виплати зп.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
та отож) а тут такі всі гуманні повилазили і мудрують)