No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
ну вона бізнесвумен, а ви ні)) то й не радьте
Да? Точно? В тексте написано, что она руководитель, вообще-то.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Так всі почнуть просити свої гроші, коли їм захочеться. Є правила виплати зп.
Ну оно потужна керівниця вище саме так і робить, як вона стверджує)
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
ну от не підходять їй ваші поради. Ось і відкланяйтесь. Всі вас почули)))
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
А Вы где? Я писала про ХОРОШИХ сотрудников, знающих свою работу, если что.
А чому ви вирішили, що ці жіночки саме такі?
Може ще третю?• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ні, не цінний. Контракт саме з цими панянками точно не буде пролонгований.
Тогда, четко очертите рамки
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Звісно, може. Так там же контракт зі штрафами !!! Рабів не відпускають
контракт не вічний)
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Тогда, четко очертите рамки
та ж вони й окреслені в контракті)
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Контракт на рік, нікому ваші раби не потрібні, не нервуйте
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
та вже аргументів не лишилось, не знають, до чого вчепитися.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Ну так ви погоджуєтесь, що зарплата мала ?
І навіщо ж йдете на ЗП, яка вас апріорі не влаштовує?
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Были бы плохие - руководитель не шел бы на встречу, не спрашивал бы советов. Логично?
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
ні, це не є мала зарплата. Це є середній рівень зарплати в країні.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Як це не потрібні, якщо ви на рік привʼязали ?
Що значить прив´язали? Людину десь завезли в ліси і експлутатують? Її змусили підписати контракт на цілий рік на суми, які її геть не влаштовують?
Де конкретно рабство?
І навіщо ви все ж таки йдете на ЗП, яка вам не підходить, ви в стані це пояснити?
Де конкретно рабство?
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Пожалуй, так и сделаю) Будем ждать тему: ’Мои работники меня подставили, и я теперь по уши в дерьме’.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
хто контакт підписував, зарплату і умови бачив.
ОливьЕЖечка• 05 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Наприклад, є правило платити аванс і основну заробітну плату.
Роботодавець дотримується цього правила, чи робить як йому захочеться?
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
У вас така ж зарплата , 600? Вам вистачає?
ми переходимо на особистості?
Бавовнятко• 05 июля 2025
Автор а 600 це чистими на руки вже без вирахування податків? Бо у мене э приклади де працівники влаштовувались, також оплата в районі 500 євро але майже 300 євро з них йшло на оподаткування і добровільний внесок в компанію, тож зарплата яка виходила на руки людям була мізерною і так само випати лише раз у місяць, що для самих бідних та соціально незахищених працівників було на межі катастрофи і багато людей звільнялось не витримаючи таких умов оплати праці, навіть під загрозою адміністративних статей і штрафів. Я це до чого або шукайте вихід для працівників у яких є соціальні труднощі, або по доброму прощайтесь із такими і шукайте для своєї роботи людей з трохи вищим соціальним статусом яким буде зручний такий графік виплат та всі умови вашої оплати. Вважаю що тут не можна засуджувати ні вас ні ваших працівників, але вихід що влаштує усіх шукати треба і треба обговорити це все з коллективом на чистоту без секретів. Тож сил вам і розуму вирішити це адекватно.
Мольфарочка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ми щодо цього голосували - більшості така форма незручна.
Тому виплата раз на місяць.
Перше, що розумію - це зарплата в конверті. Друге, що розумію - ви платите її 1 раз. Третє, що розумію - ви настільки безсовісний керівник, що маєте наглість про це писати тут… я директор компанії, зарплата вся біла, мінімум 45тис. Податки всі плачу. А за таких, як ця панночка, соромно….
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
дурень думкою багатіє
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
то чого відразу звинуватили автора, що в неї кабальні умови??
Бо вона написала, що штрафують за дострокове розірвання трудового договору.
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
дурень думкою багатіє
Согласна) И совершенно не думает наперед.
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Закінчиться контракт- іди на всі чотири сторони!
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
В контракті цього правила немає. Є одна єдина виплата раз на місяць.
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
от і гарненько! щасливого чекання!!
ПодругаМужа• 05 июля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
автор про це писала, читайте уважно, чому так.