Отжигающая• 06 июля в 00:06

Їхати з чоловіком чи лишатись з дитиною? Дилема(

Дівчат, як би вчинили ви?
Я вже голову зламала від думок.
Потрібно виїхати у відрядження на 2 дні і 3 ночі.
Варшава.
Спільеа поїздка з чоловіком, бо ведемо. Пільгу справу. Він знімає, творча частина за ним. Я як продюсер зйомок, на мені вся технічна частина і підрядники. Не їхати мені - це знайти заміну, істотний мінус по грошах і є ймовірність, що нова людина буде освоюватись вже в процесі, а там багато нюансів і це може вплинути на результат.
Дитині 1,4 роки. Гв по ночах лише. Бабуся сильно помагає і з нею чудові стосунки, любить її, часто лишається вдень. Але дилема як він буде вночі без мами і сісі. І нічні обстріли, я посивію.
Страшно за малого і совісно його лишити.
Місця собі не знаходжу.
Брати з собою не варіант, не та дорога і не ті умови.
Як ти ви вчинили?
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:20
Ответ дляВикликаю на дебати
Якщо ви годуєте не для свого здоров´я, а заради малого, то впринципі можна вже і покинуть. Як відлучала я, я пішла спати в іншу кімнату, він з чоловіком поплакав одну ніч, на другу трошки і все, на цьому вночі він більше не їв.
А для какого своего здоровья можно кормить?
автор Отжигающая • 06 июля в 00:20
Ответ дляАноним с кешбеком
Берите маму с сыном с собой. Днем они будут тусить сами, ночью - вы и сися будете с малышом.
Там мінімум умов для цього. 4 людини в авто + техніка на виїзд. Там багато переїздів по місцю. Я не уявляю технічно як брати з собою.
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:20
Ответ дляМerida
не поняла шутки юмора
Думаю речь о билетах, что их тяжело купить.
Викликаю на дебати• 06 июля в 00:21
Ответ дляАноним с кешбеком
Мастопатії кісти гарна профілактика.
Безпринципова• 06 июля в 00:21
А як щось піде не так, то буде темка ’Що ж ви мені нарадили?’
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:22
Ответ дляОтжигающая
снять им отдельный номер, конечно не таскать за собой. Или вы в машине собираетесь спать эти две ночи? Ну и искать еще одно авто с водителем. Прикинуть сколько это будет по деньгам, не дешевле ли найти вам замену один раз.
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:22
Ответ дляВикликаю на дебати
Мастопатії кісти гарна профілактика.
А, спасибо.
Лизочек• 06 июля в 00:22
Ответ дляМerida
не поняла шутки юмора
купите в сезон билеты прям вот на сейчас, а не заранее. И чтобы пожилая женщина с младенцем не по верхним боковым прыгала
ЯяяКакаджамбо• 06 июля в 00:22
Ответ дляОтжигающая
Ви не уявляете як 1,5 річна дитина може вижити без сісі та легко
Мerida• 06 июля в 00:23
Ответ дляАноним с кешбеком
Мама с папой как в Польшу едут? На машине? Подкинут и бабулю. А если нет, то любое направление, где есть билеты. В Ужгород билеты есть. Например
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:23
Автор, когда возникла эта работа, это ж не одного дня дело? Как вы изначально это планировали? И что думает муж?
автор Отжигающая • 06 июля в 00:23
Ответ дляАноним с кешбеком
Щоб створити умови для дитини і транспорт ще добрати, то заміна точно дешевше. Але питання не лише в цій поїздці, будуть ще. І взяти заміну це вже системно самій випасти з процесу. А фінансовий фактор мені теж важливий, бо в будь-який момент морально готуюсь лишитись відповідальною за дитину фінансово сама
Накладні мюслі• 06 июля в 00:24
Що це за продюсер, який сивіє за дитину, але і паралельно переймається так за ті гроші?
Лизочек• 06 июля в 00:25
Ответ дляАноним с кешбеком
а муж там объелся груш, ему все однофигственно
Мerida• 06 июля в 00:25
Ответ дляЛизочек
Было бы желание. Первый попавшийся поезд. Нижнее место, купе.
ЯяяКакаджамбо• 06 июля в 00:25
Ответ дляОтжигающая
Та йдіть вже в декрет, чого страдаєте
автор Отжигающая • 06 июля в 00:25
Ответ дляАноним с кешбеком
Виникла на днях. Це замовлення, підписали договір, і от питання встало
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:25
Ответ дляОтжигающая
Проблемы в браке или муж собирается мобилизоваться? Хотя какая разница. Если вы не хотите выпасть из процессов и не потерять таким образом работу, то оставляйте сына с мамой, и продумайте сможете ли вы отправлять их в более безопасные места, пока вас не будет.
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:25
Ответ дляНакладні мюслі
Живой человек?
Викликаю на дебати• 06 июля в 00:25
Автор, а бабуся згодна зттаким малим лишатись? Якщо так, тоне партесь - їдьте. Я не раджу карпати, ці переїзди, ще щось в дорозі підчепить вірусне, бабусі не дома з ним буде складно. Дома все під руками, все налагоджено.
Накладні мюслі• 06 июля в 00:26
Ответ дляАноним с кешбеком
А бабусі з дитям без сісі буде легко і комфортно?
ЯяяКакаджамбо• 06 июля в 00:26
Ответ дляОтжигающая
А ви жопой думали коли підпісували
Миззери• 06 июля в 00:26
Я б поехала сто процентов
Заставляличка• 06 июля в 00:26
Ответ дляОтжигающая
Та Варшава не така уже й велика, шоб Ви вночі до дитини не вернулись
автор Отжигающая • 06 июля в 00:26
Ответ дляВикликаю на дебати
Їхати мама з ним не хоче, бо це дорога, відповідальність, пристосуватись до нового місця щоб все організувати там, ви праві. Якщо і лишатись, то вдома в Києві
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:26
Ответ дляНакладні мюслі
Автор этот вопрос не поднимает, наверное ж им норм. Я знаю что моя бы не справилась, поэтому у меня вопрос стоял бы иначе, но я не автор)
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:27
Ответ дляОтжигающая
И ее можно понять. А дальше она готова с ним оставаться? Может вам няню нужно искать.
Лизочек• 06 июля в 00:27
Ответ дляМerida
Точно. И все купе, да и сама бабуся, будут безумно щасливы от ляльки, которую отлучают в срочном порядке от груди
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:28
Ответ дляЛизочек
Блин, мне его так жалко сейчас стало, уфф.
Накладні мюслі• 06 июля в 00:28
Ответ дляМerida
Викуповуйте. Автор вам гроші скине після відрядження