Шлях до зірок• 06 июля 2025
Что можно делать на работе?
Коко Шанель• 06 июля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Играть
Интриговать
Не знаю, на :’ и’ больше ничего сходу не приходит)
Интриговать
Ишачить ))) интегрироваться ))) интересоваться )))
Херсон це Україна• 06 июля 2025
Отдыхать)
Орать)
Организовывать)
Одухотворять)
Очаровывать)
Отмечать)
Осуществлять
Ожидать)
Оборонять)
Отрезать)
Отмечать)
Обучать)
Орать)
Организовывать)
Одухотворять)
Очаровывать)
Отмечать)
Осуществлять
Ожидать)
Оборонять)
Отрезать)
Отмечать)
Обучать)
Маю натхнення• 06 июля 2025
Ответ дляАніл
Светам і Маринам повезло! Вони можуть налаштувати контакти з вищим керівництвом)
Не Марина - Мария, но уже задумалась над идеей...
Пожарник• 06 июля 2025
Обмірковувати інформацію.
Оволодівати новими навичками.
Обраховувати, обчислювати.
Обліковувати))
Ну і Озолотитися, як пишуть вище, я теж не проти, хоча переважно доводиться О**євати)))
Оволодівати новими навичками.
Обраховувати, обчислювати.
Обліковувати))
Любовь Калистратовна• 06 июля 2025
Ответ дляХочу на Балі
мечтать, мониторить, мучаться
Або мотати шпагатом книжки :(
Два дні вже пакуємо фонд, буде переїзд на інший поверх, а це надовго :(
Ответ дляСвідок Перемоги
Можна пояснювальну бригаду ?
що ж роблять свети з маринами?
Колись зустрічався з дівчиною. Вона працювала у Нац банку,начальник відділу якогось. Так у них з подругою трохи стосунки похоложшали,коли моїй та розповіла що у неї був епізод з начальником. Певні ревнощі. Хоча моя мала краще становище. Її подруга була заміжня,мала двох дітей. І не мала можливості ходити в сауну з керівництвом і їх партнерами. Вони іноді влаштовували такі банні дні. Моя мала таку можливість. Тому і кар´єрний рост,і гагранвідрядження у моєї були кращими. А Ви кажете, поясни. Се..с, мін..т іноді полегшують життя)
Свідок Перемоги• 06 июля 2025
Ответ дляАніл
Дякую за пояснення:)