вентиляторная• 06 июля в 12:16

Живуть погано і вчитись не хочуть. Запропонувала подругам навчання.

Є декілька подруг, 32-37 років. Живуть так собі. Вмію і знаю багато чого: Facebook & Google Ads, photoshop, corel, html & css, modx, трохи php і багато іншого. Тобто інструменти для праці. Запропонувала подругам безкоштовне навчання. Вчитися не просто і не швидко. Почали з Facebook реклами, на вихідних приділяли трохи часу. Але бажання навчатися дуже швидко зникло.

Так, відразу багато не заробош і так, не тільки fb рекламу треба вчити... в мене свій бізнес, ці інструменти якими хочу поділитися чудово працюють.

Чому люди не хочуть вчитися? Простіше нити і розказувати як все погано? Звісно погано, якщо не маєш потрібних знань і досвіду. Вони самі в голову не залізуть. Вчитися завжди потрібно постійно.

А ви продовжуєте вчитися? В якому віці? Що вивчаєте?
90x60x90• 06 июля в 12:18
Вы ещё их поучите жизни и они вообще ничего от вас больше не захотят
Бабулька• 06 июля в 12:18
Не зрозуміла ’посилу’.
Не хочуть кілька подруг пахати на вас задарма, а ліниві всі?
Админко• 06 июля в 12:19
Если бы мне предложили такую учебу , я бы была благодарна. Не понимаю Ваших подруг.
автор вентиляторная • 06 июля в 12:19
Ответ дляБабулька
Не зрозуміла ’посилу’.
Перечетайте уважно про безкоштовне навчання.
Путающаяся• 06 июля в 12:19
автор ну вы явно не просто так это делаете
Бабулька• 06 июля в 12:20
Ответ длявентиляторная
Ви вже й оплату написали.
Хто з нас неуважний?
ПампушОК• 06 июля в 12:20
Я працюю в ІТ, вчуся щодня )
Теж не розумію людей з позицією - ой, я вже для цього стара, ой, мені немає коли, ой, вчитись, це нудно і тп і тд
автор вентиляторная • 06 июля в 12:20
Ответ дляАдминко
Перечетайте інші коментарі в темі. Вони пояснять поведінку подруг.
Ananasprotivogaz• 06 июля в 12:21
А вам зачем это? Цель какая?
автор вентиляторная • 06 июля в 12:21
Ответ дляПутающаяся
Чому так вирішили? Гадаєте немає людей, які можуть приділити близьким трохи часу?
Щас ухожу• 06 июля в 12:21
Ответ дляПампушОК
Я працюю в ІТ, вчуся щодня )
Ну так в 45 it начинать поздно
ПампушОК• 06 июля в 12:23
Ответ дляЩас ухожу
Ну так в 45 it начинать поздно
О, почалося - ´´пізно, застара, не на часі´´

Знаєте, що найкраще попереджає деменцію? Здивую вас - навчання!
автор вентиляторная • 06 июля в 12:23
Ответ дляПампушОК
Я працюю в ІТ, вчуся щодня )
Люди мають те що хочуть. Коли ниють що грошей мало - це тому, що саме цього вони хочуть.
Доктор Хаос• 06 июля в 12:23
Ответ дляПампушОК

вот только кому нужен джун в 45 без опыта?
Щас ухожу• 06 июля в 12:24
Ответ дляДоктор Хаос
Я б этом же
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 12:24
Ответ дляЩас ухожу
Ну так в 45 it начинать поздно
И не нужно, сфера уже не на пике
Бабулька• 06 июля в 12:24
Ответ длявентиляторная
З якою метою ви то робили?
ПампушОК• 06 июля в 12:25
Ответ дляДоктор Хаос
Було б бажання. Фріланс - безкоштовно чи з мінімальною оплатою, далі чим більше практичного досвіду - тим більша оплата.
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 12:25
Мне жаль и тех, кто учиться...подростков которые идут в логистику, например...ради денег офкос.
автор вентиляторная • 06 июля в 12:26
Ответ дляДоктор Хаос
Собі. Просувати свою справу. Знайомий шукає вчителів польскої. Та сама історя: нема кому. Добрі вчителі з працею, починаючих викладачів нормальних немає, навіть при оплаті 1000 грн на годину.
Бабулька• 06 июля в 12:26
Ответ дляПампушОК
А кому треба витрачати кучу часу на навчання в 45 +, щоб отримати мільніну оплату?
миссАрфография• 06 июля в 12:26
продолжаю
в 58м
дефектолог, 2е образование получила 10 лет назад
ПампушОК• 06 июля в 12:27
Ответ дляБабулька
Так якщо і зараз заробляєш мінімум, то чому б не вивчити те, що в перспективі дасть більше?
Альтернатива - отримувати свій мінімум, нити, і нічого не робити, бо ´в 45 вже пізно вчитись´
Доктор Хаос• 06 июля в 12:27
Ответ длявентиляторная
а как вообще можно сравнивать этот случай и новичка-разработчика? ваш знакомый ведь явно ищет опытного преподавателя, а не лоха какого-то, который прошел 3 месяца курсов и имеет уровень В1.
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 12:28
Ответ длявентиляторная
Может они восприняли вашу подачу как унижение....курсы при универе это норм, но там преподы. Учиться у человека без образования и опыта - небольшое удовольствие.
меня просили так научить сестру жены директора - не получилось. Должна быть программа, д/з, повторение пройденого и прошлые задания в новых заданиях, для лучшего запоминания.
Автор, эпреподавательсиву нужно учиться и планировать программу.
В вас проблема, а не в них
ПампушОК• 06 июля в 12:28
Ответ дляДоктор Хаос
Будь-який досвідчений спеціаліст колись починав з мінімумів, щоб отримати досвід
автор вентиляторная • 06 июля в 12:28
Ответ дляДоктор Хаос
Можна порівнювати. Стати викладачем і за допомогою вищезгаданих інструментів шукати клієнтів.
Бабулька• 06 июля в 12:29
Ответ дляПампушОК
Яка кар´єра у фрілансі в 45 +, якщо зараз всюди ші?
Ви думаєте тут дурні сидять чи для кого ви ці дурниці пишите?
всегдаДаДа• 06 июля в 12:29
Тобто вони займаються чимось схожим і те чому ви їх навчали це для подальшого їхнього розвитку?

Чи ні? Подруга, наприклад, кондитер або медсестра або няня, а ви їй про рекламу...
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 12:29
Ответ длявентиляторная
Нет, идите в Драгоманва на пелагогику.
Вы дилетант, выше написала почему