вентиляторная• 06 июля в 12:16
Живуть погано і вчитись не хочуть. Запропонувала подругам навчання.
Є декілька подруг, 32-37 років. Живуть так собі. Вмію і знаю багато чого: Facebook & Google Ads, photoshop, corel, html & css, modx, трохи php і багато іншого. Тобто інструменти для праці. Запропонувала подругам безкоштовне навчання. Вчитися не просто і не швидко. Почали з Facebook реклами, на вихідних приділяли трохи часу. Але бажання навчатися дуже швидко зникло.
Так, відразу багато не заробош і так, не тільки fb рекламу треба вчити... в мене свій бізнес, ці інструменти якими хочу поділитися чудово працюють.
Чому люди не хочуть вчитися? Простіше нити і розказувати як все погано? Звісно погано, якщо не маєш потрібних знань і досвіду. Вони самі в голову не залізуть. Вчитися завжди потрібно постійно.
А ви продовжуєте вчитися? В якому віці? Що вивчаєте?
вентиляторная
• 06 июля в 12:29
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Может они восприняли вашу подачу как унижение....курсы при универе это норм, но там преподы. Учиться у человека без образования и опыта - небольшое удовольствие.
меня просили так научить сестру жены директора - не получилось. Должна быть программа, д/з, повторение пройденого и прошлые задания в новых заданиях, для лучшего запоминания.
Автор, эпреподавательсиву нужно учиться и планировать программу.
В вас проблема, а не в них
Треба їм запропонувати платні курси? Гадаєте спрацює?
маска Ілона• 06 июля в 12:29
Ответ длявентиляторная
Собі. Просувати свою справу. Знайомий шукає вчителів польскої. Та сама історя: нема кому. Добрі вчителі з працею, починаючих викладачів нормальних немає, навіть при оплаті 1000 грн на годину.
Я репетитор. Вот эти все идущие учителей ищут рабов. Оплата часто меньше, чем в гос школе. Сам пусть преподаёт на тех условиях
Зубная фея• 06 июля в 12:30
Ответ дляПампушОК
О, почалося - ´´пізно, застара, не на часі´´
Знаєте, що найкраще попереджає деменцію? Здивую вас - навчання!
Як пояснити тоді те, що сталося з Брюсом Віллісом?
вентиляторная
• 06 июля в 12:31
Ответ длявсегдаДаДа
Тобто вони займаються чимось схожим і те чому ви їх навчали це для подальшого їхнього розвитку?
Чи ні? Подруга, наприклад, кондитер або медсестра або няня, а ви їй про рекламу...
Мабуть праця домогоспадрки дуже відповідальна.
Масяня Я• 06 июля в 12:31
А почему вы не выучитесь на инженера-нефтянника и не начнете грести деньги лопатой?
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 12:31
Ответ длявсегдаДаДа
Да ничему она не научит - нужно учиться на учителя.
Задолбали художники и прочие, которые не понмают, что лоя кчебы НУЖНА ПРОГРАММА и пповтопение, контрольные, практические задания и правила, книжки и теория в метоличках
вентиляторная
• 06 июля в 12:32
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нет, идите в Драгоманва на пелагогику.
Вы дилетант, выше написала почему
Не знаю, може ділетант. Ці інструменти приносять мені 4000 євро щомісяця (звісно смайли під цим постом доведуть, що це брехня). І подруги соромляться сказати: не так викладаєш...
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 12:32
Ответ длявентиляторная
Треб вам пойти на курси, чі отримати педагогічну або методичну освіту.
Розробка методік викладання - це наука
вентиляторная
• 06 июля в 12:33
Ответ длямаска Ілона
Рабство за 1000 грн на годину? Ви за скільки працюєте?
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 12:34
Ответ длямаска Ілона
Сколько берете за час?
ПампушОК• 06 июля в 12:34
Ответ дляБабулька
Яка кар´єра у фрілансі в 45 +, якщо зараз всюди ші?
Ви думаєте тут дурні сидять чи для кого ви ці дурниці пишите?
З ШІ теж треба вчитись працювати, успіх його використання визначається правильним промтом - це теж цікавий і перспективний напрямок.
Ключове - ВЧИТИСЬ , саме воно в голові не з´явиться ...
Ananasprotivogaz• 06 июля в 12:34
Ответ длявентиляторная
А где дураков найдете? За 1000
Бабулька• 06 июля в 12:34
Ответ длямаска Ілона
Знайомий мого чоловіка має ательє (не одне і бізнес з тканинами). Війна - багато працівників виїхали, а в нього замовлення горять. То він пропонував роботу всім, але платити по ринку праці не хотів - типу тиж не швачка, а так і тобі добре (підзаробиш), і мені.
Пішов лісом, точніше поніс свої замовлення в працюючі ательє і заплатив за роботу про прайсу, щоб не втратити клієнтів.
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 12:35
Ответ дляБабулька
Нетаку обьяву дав
вентиляторная
• 06 июля в 12:35
Ответ дляAnanasprotivogaz
А где дураков найдете? За 1000
А скільки має бути на годину?
вентиляторная
• 06 июля в 12:37
Ответ дляАлина-1240
Все разные автор, и кого то вполне устраивает его жизнь
Звісно. Як нічого не робиш для зміни свого життя, виправдовуєш ’це не можливо’, значить все влаштовує. А понити - це для вдмазки совісті.
всегдаДаДа• 06 июля в 12:38
Ответ длявентиляторная
Тобто я правильно зрозуміла - їм це нахрін не здалося?
Але ви запропонували (дійсно не розумію навіщо воно вам?🤔).
А вони посоромилися сказати, що воно їм не треба 😁?
Чи просто з цікавості погодилися, як забава.
І тепер всі почуваються некомфортно...
Алина-1240• 06 июля в 12:38
Ответ длявентиляторная
А че им совестью мучаться?) Им их жизнь может нравиться
Тётушка Лошадь• 06 июля в 12:40
Ответ дляПампушОК
Не завезли. Знаю випадки хвороби у вчителів, інших працівників розумової сфери.
маска Ілона• 06 июля в 12:41
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Сколько берете за час?
30-50€. Но у меня ориентация на Германию. Подготовка к штудиенколлег, обучение и университет
маска Ілона• 06 июля в 12:41
Ответ длявентиляторная
30-50€
Русланка з гілки• 06 июля в 12:46
Чтоб понять,что не так,надо послушать подруг,как можно дать оценку ситуации только по вашим словам?
вентиляторная
• 06 июля в 12:46
Ответ длямаска Ілона
При оплаті найманому 50 євро нетто на годину клієнтів не буде, конкуренцію не витримати.
вентиляторная
• 06 июля в 12:48
Ответ длямаска Ілона
30-50€
А якщо будете наймати, то скільки віддасте нетто найманому?
Ananasprotivogaz• 06 июля в 12:50
Ответ длявентиляторная
А скільки має бути на годину?
Польский репетитор ( поляк) стоит 100-120 злотых. А вы за учителя не носителя 1000 хотите с ученика? Где таких дураков найдете?
вентиляторная
• 06 июля в 12:52
Ответ дляAnanasprotivogaz
Це виплата нетто вчителю на годину. І тут кажуть, що це мало.