вентиляторная• 06 июля в 12:16

Живуть погано і вчитись не хочуть. Запропонувала подругам навчання.

Є декілька подруг, 32-37 років. Живуть так собі. Вмію і знаю багато чого: Facebook & Google Ads, photoshop, corel, html & css, modx, трохи php і багато іншого. Тобто інструменти для праці. Запропонувала подругам безкоштовне навчання. Вчитися не просто і не швидко. Почали з Facebook реклами, на вихідних приділяли трохи часу. Але бажання навчатися дуже швидко зникло.

Так, відразу багато не заробош і так, не тільки fb рекламу треба вчити... в мене свій бізнес, ці інструменти якими хочу поділитися чудово працюють.

Чому люди не хочуть вчитися? Простіше нити і розказувати як все погано? Звісно погано, якщо не маєш потрібних знань і досвіду. Вони самі в голову не залізуть. Вчитися завжди потрібно постійно.

А ви продовжуєте вчитися? В якому віці? Що вивчаєте?
маска Ілона• 06 июля в 13:23
Ответ длявентиляторная
Дійсно, навіщо мені вудка, якщо я не люблю рибу? Буду сидіти голодною.
К удочке нужен водоём.
Маурита• 06 июля в 13:23
Ой, ви такі молодці, що постійно чомусь вчитеся (сарказм)
Вам би ще книги по психології. Щоб хоч трохи розуміти людей і себе
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:23
Ответ длявентиляторная
Якщо не вірно зрозуміла думку, то напишіть, як її треба розуміти.
Я вам поставила пряме запитання, на який ви лізете в чуже життя з непотрібними пропозиціями, коли вас про це не просять і вам за це не платять? Не питаннями можна відповісти? Які мотиви такої поведінки?
маска Ілона• 06 июля в 13:23
Ответ дляАБВГДейка
А що викладаєте?
Математика
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:25
Ответ дляМаурита
Із собою розбиратись на багато складніше.
автор вентиляторная • 06 июля в 13:25
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Пряме питання було тупе. Я не лізла, запропонувала, отримала згоду і потім небажання вчитися. Де тут ’лізти’? Ваша відповідь на пряме питання.
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:29
Ответ длявентиляторная
А в чому тупість? Для чого пропонувати те про що не просили? Зацікавленості не було від початку.Це і є лізти. Ви пропонуєте навіщо? Чому ви вважаєте що спробувати і зрозуміти, що не подобається це щось погане? Чому ви нарешті вважаєте що людина не має права на свій власний вибір, будь який?
ПоЗиТиВнАя• 06 июля в 13:30
Тут трохи двояке питання - вчитися чомусь нвому і корисному то звісно добре. Але. Учень має сам вибрати напрямок, і розуміти для чого він це вчить, і що далі з цим робити.
У випадку з вашими подругами - оскільки, вони скоріше за все, не розуміли де можна примінити ці знання - воно їм дуже швидко стало нецікаво.
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:31
Ответ дляПоЗиТиВнАя
І я про це. Для навчання як мінімум має бути мотивація і зацікавленість.
автор вентиляторная • 06 июля в 13:32
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тупість в тому, що ’пропонувати допомогу з навчанням ’ і ’лізти в чуже життя’ - різні речі. І нормально пропоновути якщо навіть не просили.
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:33
Ответ длявентиляторная
Не нормально. Це як одягни шапку коли тепло, з´їж вечерю, коли їсти не хочеться. На російський це називається ´причинять добро´ ваша пропозиція провальна ще на початку. Та й викладач з вас ніякий
автор вентиляторная • 06 июля в 13:34
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ок, ок.. нехай ниють далі, що немає роботи. Вмовили.
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:35
Ответ длявентиляторная
Це не ваше діло, взагалі. Вам не подобаються ці люди не спілкуйтесь. Вам не личить ця безглузда роль рятівника. У вас для цього недостатньо знань
Бабулька• 06 июля в 13:35
Ответ длявентиляторная
Ви реально не розумієте, що вам хочуть донести?
автор вентиляторная • 06 июля в 13:35
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Точно. Як починають нити, треба просто мовчати або співчувати.
Я_з_Франека• 06 июля в 13:36
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я це називаю синдромом допомогуна, задушать своєю непрошеною допомогою, а потім зроблять тебе винним і невдячним. Подруги просто хотіли виговоритися,що щось не клеїться, а вона до них зі своїм навчанням. Про те, яка професія у подруг і чи потрібні їм ті інструменти, ні слова.
автор вентиляторная • 06 июля в 13:36
Ответ дляБабулька
Що проблеми потопаючих - справа рук самих потопаючих.
ПоЗиТиВнАя• 06 июля в 13:36
Наприклад - я з нуля вчилася робити тортики і випічку. Я розуміла для чого я це вчу, та кому і як я можу запропонувати свої послуги і заробити грошей.
Раніше я досить непогано знала photoshop. Але, оскільки я не знала як і де ці знання монетизувати, я це діло закинула.
Наприклад, між курсами випічки і курсами по фотошопу я виберу перший варіант, тому що я знаю нащо мені ці навички.
Бабулька• 06 июля в 13:37
Ответ длявентиляторная
Нити і просити допомогу - це різне.
Поясніть мені. Ви пропонуєте якесь навчання (називаєте це безкоштовними курсами), але не пропонуєте роботу. Що людям робити з тими знаннями?
ПоЗиТиВнАя• 06 июля в 13:38
Ответ длявентиляторная
Найчастіше, коли ниють, співчуття буде цілком достатньо)
Люди жаліються просто щоб пожалітися. Без подальшого розвитку подій)
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:38
Ответ длявентиляторная
Ви не чуєте. Вам не подобається формат вашого спілкування? Не спілкуйтесь. Ви не маєте щось робити. Якщо ви ввічливі і маєте співчуття послухайте, на цьому все. Не хочете слухати, читайте вище. чуже життя має чіткі кордони, не пхайте носа туди де вас не просять. Коли попросять, будете навчати
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:39
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Сто відсотків, згодна
автор вентиляторная • 06 июля в 13:39
Ответ дляБабулька
Нити і просити допомогу - це різне.
Так, дійсно. Треба допомогати з навчанням тільки з гарантією роботи і зарплатою (мабуть) від 2000 євро. Інакше ні. Розумію свою помилку.
Бабулька• 06 июля в 13:40
Моя знайома знайшла роботу, треба пройти курси безкоштовні (для галочки/’корочки ’), тягне мене, щоб їй веселіше було. Я відмовляюся, бо вони мені ні для чого. Я впевнена, що вона теж про мене розповідає, що відмовляюся від її допомоги.
Але як їй і вам донести - що це не допомога?
Не цілуюсь з бодуна• 06 июля в 13:43
Ответ дляБабулька
Людям, яким потрібно для власної цінності комусь допомагати і когось рятувати, називаючи це роздаванням вудок, щось пояснювати складно.
Бабулька• 06 июля в 13:43
Ответ длявентиляторная
То чому не відповідаєте?
Ви допоможете їм знайти роботу після того навчання чи для чого ви хочете допогти з тим навчанням?
автор вентиляторная • 06 июля в 13:45
Ответ дляБабулька
То чому не відповідаєте?
Звісно знайду. На 2000 євро мінмум. Сертифікат з гарантіями дам, якщо не знайду, тоді буду платити з власної кишені ці гроші поки не буде роботи. Обов´язково.
Бабулька• 06 июля в 13:45
Ответ длявентиляторная
Ви їм це озвучили і вони відмовились?
ПоЗиТиВнАя• 06 июля в 13:45
Ответ длявентиляторная
Трохи не так)
Наприклад - подруга хоче влаштуватися в рекламну агенцію, але розуміє, що трохи не дотягує по навичкам.
Ви їй кажете - не переживай, я тобі допоможу - це круто, і це дуже корисна допомога.
Але, якщо ваша подруга працює, припустимо, бухгалтером, не планує змінювати сферу, а ви її пропонуєте вивчити рекламу в фейсбуці для загального розвитку - це дійсно немає особливого сенсу.
автор вентиляторная • 06 июля в 13:47
Ответ дляБабулька
Ви їм це озвучили і вони відмовились?
Тааак... Звісно.