Усатая полосатая• 06 июля в 22:41

Кондиціонер в потязі Київ-Будапешт

Коли купувала квитки на цей потяг, то всюди на вагонах в додатку була позначка «перекреслена сніжинка».
Типу без кондиціонерів?

Мені на днях їхати, і ніяк не можу зрозуміти як їхати цілий день по спеці у вагонах без кондиціонерів. Бачила відео з цього прямого потягу, всі вагони такі наче модернізовані і виглядають новими. Невже нема системи кондиціонування?

Хто недавно їхав цим потягом? Там дуже спекотно?
Copy-Paste• 07 июля в 01:18
В Кишиневском поезде аналогично. Вагоны (как минимум купейные) на самом деле с кондиционером, но включают его эпизодически - на тех участках, где высокая скорость. По Молдове он едет очень медленно, потому без кондиционера. Скорее всего и с Будапештским так.
месяцкие• 07 июля в 01:22
З кондиционеріонером, нещодавно їхала. Вмикають коли потяг набирає достатню швидкість , через годину приблизно .
Советничаю тут• 07 июля в 10:48
Проводник включает и выключает периодически
Файна дівка• 07 июля в 17:40
Батьки їхали 2 тижні тому, не було кондиціонера.