Ну шо не так?• 07 июля 2025
реакція оточуючих на вагітність, що знову буде хлопчик
маємо сина і от знову очікуємо хлопчика. Я зіштовхнулась з дивною реакцією, як родичів, так і просто оточуючих ( колег, сусідів і тд). Всі "кривили" лице і видавали такі фрази:"ти засмутилась?", або "третя точно буде дівчинка"( це кажуть ті, в кого взагалі по 1 дитині), або "ой....хлопчик, шкода що не дівчинка", " я ніколи не хотіла хлопчика" і тд. Лише одна людина підтримала, бо в них самих 4 хлопчика. Сьогодні в магазині під будинком, купую воду, касир: у вас хлопчик і так скривилась, наче лимон лизнула. Звідки в людей така безтактність? чому хлопчик викликає таку реакцію і взагалі, чи коректно ТАК показувати свої емоції, які нам з чоловіком геть не потрібні? я не то щоб переймаюсь, але, чесно кажучи, піддістало. Вибачте, я мала виговоритись)
Крапипопка• 07 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
зараз вже розумію, що не так сказала, але коли не очікуєш питання то відповідаєш не в попад
На крайняк завжди тримайте універсальну відповідь на всі питання ’Тебе #бе!’
Света С Приветом• 07 июля 2025
Можливо це люди на фоні війни так кажуть? Типу багато хлопчиків народжується - то до війни?
Личко Невеличке• 07 июля 2025
Ответ дляКрапипопка
Можна сказати, що не хочу знати. Хто буде то всім будемо раді
в таком случае тоже мозг выедят, мол как можно не хотеть знать, вот я в свое время знала уже на 3 месяце и гендерпати мутила! кто хочет докопаться, тот докопается(
Крапипопка• 07 июля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Тоді можна завжди сказати універсальну відповідь на всі питання 😄
Тріль підпільний• 07 июля 2025
Не берите в голову, у меня также было)) и 3, кстати, тоже мальчик))) теперь мне многие рассказывают, что нам нужно за 4 девочкой и я уже реально стала грубить в ответ
Личко Невеличке• 07 июля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Не знаю, що б було, якби дівчинки, але у мене теж два хлопці і реакції рідних і знайомих в Україні (чоловік скандинав, там інакше) якраз такі, як автор описує.
Мама просто довела: ’ой, як шкода...ну добре, що ж поробиш, і хлопчика будемо любити...’ 🤬🤬🤬🤬 а тепер на мої періодичні думки, що може третю дитину, коментує: ’та ти подумай, а раптом знову хлопчик?!’ Налякала їжака прям...то з дівчинкою я не знатиму що робити, а з хлопцями досвід вже є
так ей и скажите, про опыт)) не молчите, не давайте себя гнобить, сопротивляйтесь
Будьте так ласкаві• 07 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Не будьте такою ніжною і не звертайте уваги. Все одно, навіть якщо не говорити хто буде, потім народите і будете вислуховувати співчуття, що не дівчинка. Людська безтактність не найбільша біда в цьому житті. Легких вам пологів, головне щоб дитинка і мама були здорові.
Личко Невеличке• 07 июля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
или к тому, что вывозить придется(
Сонечко• 07 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
вам співчували, що не дівчинка?)
Сама бурна і дивна реакція була ’ужас какой ’ 😃 це в людей у яких 2 хлопчики ростуть. Деякі казали що четверта буде дівчинка, на що мої старші сини гордо відповідали, що якщо четверта дитина буде, то обов´язково хлопчик. Тут були здивовані ті хто це чув таку відповідь, що як так. Бо діти бачили мою реакцію на третього сина. Але є різні люди. У мого брата сестра плакала, коли у неї була перша дитина дівчинка. Хлопчик у них теж з´явився, але аж на четверту дитину.
Принцепесочка• 07 июля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
То не від великого розуму.
Багато в кого досі в голові цей ’золотий стандарт’ що має бути хлопчик + дівчинка. А якби були дівчата - співчували б чоловіку.
Як то кажуть, ’понять и простить’, що ще взяти з недалеких людей.
Золотой стандарт- это круто
Ты проживаешь и куколки
И футбол
Ты проживаешь и куколки
И футбол
Ну шо не так?
• 07 июля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
мені ще казали: а чому ви не розрахували коли дівчинка може бути? ну блін
Люблю кетчуп• 07 июля 2025
Идиоты, не обращайте внимания. Я всегда хотела сыновей, очень переживала, чтоб не девочка, но мне все три беременности люди сочувствовали, ну беда с головой
Принцепесочка• 07 июля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
А, до речі, з дівчатками рідше так. Чомусь саме на синів реакція така як пише автор.
Ну мальчиков труднее воспитывать
Маю рацію• 07 июля 2025
Ваші родичі просто в школі не вчились. Нащо ви всім розказуєте про свою вагітність?
Ну шо не так?
• 07 июля 2025
Ответ дляТріль підпільний
так от, в однієї лише хлопець, років 30+-, а вона каже: а ви може б розрахували коли дівчинку? я ж не питаю, чого твій не жениться і тд? чого ти не родила 2гу дівчинку і тд?
Сонечко• 07 июля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
От у мене теж відчуття полегшення було після узі третім хлопчиком. Тут то я знаю що пройти маю 🙂
Ну шо не так?
• 07 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
ну на 8 місяці то тяжко приховати, якщо чесно
Принцепесочка• 07 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
У вас такая агрессия
Скажите честно, вы надеялись на девочку?
Иначе вас не цепляло бы, если б от души хотели второго мальчика
Завжди мало• 07 июля 2025
Люди свои какие-то загоны переносят на других людей. Вот есть женщины, которые хотят именно дочку. Есть пары, которые считают, что обязательно должны быть мальчик + девочка. Это их хотелки. Не ваши. Потому не реагируйте :) Вам чи не пофиг о чем там мечтают посторонние люди?
Люблю кетчуп• 07 июля 2025
Ответ дляПринцепесочка
Ну мальчиков труднее воспитывать
Вот у меня три сына и так и не поняла, почему труднее? Вообще беспроблемно, в отличие от мой крестницы, люблю её безумно, но такой головняк и такие нервы всем делала, что ужас
Принцепесочка• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Круто
Маю рацію• 07 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Я маю на увазі, розказувати ,хто буде. То їх справа
Ну шо не так?
• 07 июля 2025
Ответ дляПринцепесочка
У вас такая агрессия
чому я агресивна? я доволі стримана ще в даній ситуації
Принцепесочка• 07 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ситуация вас цепляет только потому, что вы хотели девочку
И все
Это очень обидно что нельзя пол выбрать, понимаю
Но работайте над собой. Люди просто говорят. Ибо многие считают что круто когда и мальчик и девочка
Искренне считают
А вас почему-то цепляет.
И все
Искренне считают
А вас почему-то цепляет.
Алина-1240• 07 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Куча глупых людей.че вы так кипятитесь.вы их в школу обратно не отправите, и книгой по голове-учи скотина, не будь неучем ведь не будете бить
Будьте так ласкаві• 07 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Я не знаю звісно як вам це говорять, але ви якось дуже болісно все сприймаєте. От у нас родичі мають хлопчика і хочуть другу дитину. Всі родичі хочуть дівчинку, особливо бабуся. Батьки теж розраховують на дівчинку і відверто про це говорять. Мама навіть шуткує, якщо буде другий хлопчик, мене з пологового везіть прямо в дурку)) Але ж це не означає, що цю дитину не любитимуть. Перший хлопчик залюлений нами всіма і якщо народиться другий хлопчик, любитимемо не меньше. До речі про підрахунки вони теж знають, сміються, що нічого не рахуватимуть, щоб не так образливо було, коли прорахуються)) Мені здається ви й сама хочете дівчинку, тому так болісно реагуєте.
черная мамба• 07 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Многие, кого я знаю и у кого первый мальчик, не решились на второго ребенка из за страха что опять будет мальчик. Три мужика в доме это жесть
а три девки в доме - не жесть?))) то с какой стороны посмотреть.