ЖаннаНеАгузарова• 07 июля 2025
А ви одягнули б таку сукню?
Сукню купувала два роки назад, але жодного разу так і одягала її. То приводу не було, потім набрала декілька кг. І от зараз є нагода одягнути її, але якось мене бентежить момент, чи буде вона актуальною в моєму віці. Чи не буду я недоречно і недолуго в ній виглядати.
Мудрецыха мира• 07 июля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Фігура класна, сукня теж, але щось не воно…
Чи то вищий зріст треба!
Ви ніби в тисках зажаті, мені таке враження
А так ви - сексі Бейба
Чи то вищий зріст треба!
А так ви - сексі Бейба
Просто автор без обуви на фото.
Накладні мюслі• 07 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
Выглядит маловатым. Но фигура у вас замечательная.
Согласна полностью. На размер больше и Вы звезда 👸💕
Хвильоватиша• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дякую) ☺️ може і наважусь одягнути
Руки стройные, спина подтянута, грудь не висит . Животик вариант нормы, но можете взять высокие трусики из ледяного шелка, они невидимые и поддержка, хотя я бы вообще не парилась. Контуры идеальные.
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Вам більше треба в нижній частині. Це щоб було дійсно гармонічно. А так, фігура у вас чудова.
Раніше так і було, але з віком низ став тоншим, а верх ширшим і нічого не можу зробити. Ходжу в зал, але пропорції не змінюються
Не заздріть тьоті• 07 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Просто автор без обуви на фото.
Я розумію, але всерівно довжина не автора. Хочеться каблуки, але що іще ніг було знизу, а їх немає. Може вкоротити трохи?
Перша леді колгоспу• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Білизна звісно інша буде)
Вам гарно. Чому ні.
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Платье мне нравится и вы нравитесь, но вы в платье - не очень. Мне кажется этот фасон для другой фигуры и роста
Можливо. Дякую за коментар. Ще з різним взуттям приміряю і вирішу остаточно
Все до блиску• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дякую. Можу подарувати орхідейку. Але вони в мене самі там якось виживають, особливо не доглядаю за ними)
Дякую. Але демон в морді лисого коте, не дозволяє мати квіти.
Перша леді колгоспу• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так, низ трохи не продуманий. Тканина така.
Ідеально буде боді тілесного кольору
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляКрошка Енот
У вас отличная фигура. Платье какое то нелепое, или длина портит, или этот разрез спереди..
Дякую за думку) викупила його коли важила ще на три кілограми менше, тоді якось краще мені воно здавалось.
Мудрецыха мира• 07 июля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Думаю в обуви и в движении по-другому будет, плюс есть разрез там ноги видно будет хорошо)
Не заздріть тьоті• 07 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Автор, вдягайте каблуки!
Впораюсь зі всим• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Автор, вам на самом деле не плохо, просто не идеально, вы такая яркая, мне кажется многие (большинство) фасоны на вас сядут вообще бомбически. Но в целом, платье не ужасно сидит.
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
А скільки вам років? Бо мені 46 і я подібні сукні ношу навіть не задумуючись.
44 роки) ви молодець 👍👍👍 я от короткі шорти ношу і також не задумуюсь) а тут на свято то не хочеться виглядати смішно
Крошка Енот• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Еще раз повторю, ваши 3 кг не критичны вовсе. Просто платье, скажем так, не очень украшает вашу фигуру
но в принципе, под стринги носить можно. Никто не снимет и другое не наденет!
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляОбнемашечка
Високі тілесного кольору труселя, і буде норм.
Дякую ☺️
Перша леді колгоспу• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Випийте перед подією сечогінного і сукня ляже ідеально
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Я нет, но и платья не ношу и фигура неподходящая, а вам хорошо, почему бы и нет.
Дякую) я останнім часом також сукні ношу дуже рідко. Віддаю перевагу зручним речам навіть коли заклади відвідую.
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Чи то вищий зріст треба!
А так ви - сексі Бейба
Чи то вищий зріст треба!
А так ви - сексі Бейба
Може підбори треба до нього. Приміряю сьогодні)
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Чи то вищий зріст треба!
А так ви - сексі Бейба
Чи то вищий зріст треба!
А так ви - сексі Бейба
І за сексі бейбу окреме дякую )
Помеха справа• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Білизна звісно інша буде)
вы не видите? она маленькая на вас
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляПопадалочка
Автор, класна сукня і ви в ній класна) одягайте і сяйте :)
Дякую 🤩
Perfect look• 07 июля 2025
С телесным бельем будет отлично. Платье хорошее - в кафе сходить или на прогулку.
Фигура у вас супер 👍