ЖаннаНеАгузарова• 07 июля 2025
А ви одягнули б таку сукню?
Сукню купувала два роки назад, але жодного разу так і одягала її. То приводу не було, потім набрала декілька кг. І от зараз є нагода одягнути її, але якось мене бентежить момент, чи буде вона актуальною в моєму віці. Чи не буду я недоречно і недолуго в ній виглядати.
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Смысла прошивать подкладку, наверное, нет...
Ні, немає.
Гадаю_По_шнуркам• 07 июля 2025
Ответ дляПлакулька
мне не очень нравится, что светятся трусы) наверное не одела бы
и трусы и швы светятся
Это дешевит
ВсеПроВсехЗнаю• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Мабуть тому що багато років була в вазі 50 кг., і хочеться повернутися в ту форму
У вас отличный вес и фигура, не портите свои внешние данные под это несуразное морально устаревшее и некачественное платье
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
🤝🤝🤝🤝
Позитивна• 07 июля 2025
Фигура супер особенно если вам 44
Платье не нравится, особенно швы, выглядит дешево
Вы секси красотка
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляПозитивна
Фигура супер особенно если вам 44
Вы секси красотка
Дякую ☺️
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Вам да, мне нет.
Такие разрезы мне не идут
Та я вже не впевнена, що і мені йдуть вони 😂
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Вам дуже пасує сукня!
Дякую ☺️
Незнакомлюся• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так про це і питала
Ой ну не слухайте,то людина від заздрості,гарна сукня одягайте сміливо,от побачите ще отримаєте купу компліментів.
Секс-Бомба• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не можу більше схуднути ніяк 😿😿😿😿
Надо! В спине и груди немного лишнего.
И сделаете в теме фотоотчёт
Не гоню• 07 июля 2025
Вульгарна сукня на будь-який вік з тими трусами, що просвічуються, це несмак повний.
Розумна дівчина, жінка таке не одягне. І купа всього відкрито, і труси, дешевий образ, одним словом.
Та ви можете носити, таке носять, колись усвідомлення прийде...
Я-ваш шанс• 07 июля 2025
Мне кажется сюда нужно утягивающий боди телесный , мне лично не нравится что живот прозрачный , и трусы какие не надень будет видно или скинуть пару кило , оно на вас так плотненько сидит
Єдина Країна• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Вам идет