Рожайтретьего• 2 часа назад
У якому віці ви почувалися найкраще?
неДодекаэдр• 2 часа назад
Все життя добре себе почуваю за виключенням періодів, коли хворію на щось респіраторне.
На_оба_рот• 2 часа назад
Зараз мені 38 і я чудово почуваюсь. Ввела спорт на регулярній основі, то взагалі як на світ народилася
Сама собі лікар• 2 часа назад
Після 40,коли дітей поставила на ноги сама,вже зʼявився час на себе.Меньше домашніх справ,можна сказати нема взагалі і спорт щодня з правильним харчуванням.
Астоновитесь!• 2 часа назад
Ответ длянеДодекаэдр
Классно
Мая твая не панимать• 2 часа назад
По здоровью всегда одинаково нормально чувствую себя , а в общем постоянно думаю что этот период лучший, а впереди оказывается еще лучшее . Сейчас 40 вот все идеально во всем, кажется что лучший период в жизни ☺️