ЖаннаНеАгузарова• 07 июля в 13:17
А ви одягнули б таку сукню?
Сукню купувала два роки назад, але жодного разу так і одягала її. То приводу не було, потім набрала декілька кг. І от зараз є нагода одягнути її, але якось мене бентежить момент, чи буде вона актуальною в моєму віці. Чи не буду я недоречно і недолуго в ній виглядати.
Анонимба• 07 июля в 15:08
Платье видно, что дешёвка, вы его на Тему заказывали? Его спасает только ваша фигура.
Чтооооооооооо?• 07 июля в 15:13
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Білизна звісно інша буде)
Трохи малувата, якби більший розмір,то вам гарно б було и можна одягати)
Чтооооооооооо?• 07 июля в 15:14
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Воно в спині дійсно досить щільно сидить. Але хоч трісни, не можу схуднути в тій частині.
Так, саме спина не гарно виглядає, як складка нависла над сукнею, псує ваш гарну фігуру
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 15:37
Ответ дляАнонимба
Ні, це український бренд. Ну, прямо дешевка, то ні, десь 1500 коштувало , але точно вже і не згадаю.
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 15:38
Ответ дляЧтооооооооооо?
Купувала було якраз мій розмір, але потім поправилась.
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 15:38
Ответ дляЧтооооооооооо?
Розумію про що ви
Чтооооооооооо?• 07 июля в 15:39
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Худійте) будете цукерочкою, фігура гарна
зайвий жир це не тільки про красу, а і про здоров´я
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 15:39
Ответ дляШлях до зірок
Я бы трусы не одевала...
На святі буде багато дітей 😂😂😂
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 15:41
Ответ дляЧтооооооооооо?
Та я вже схудла досить багато. Просто до ваги коли купувала його, треба скинути ще три кг., а я не можу ніяк. Зараз важу 54,5 і далі ніяк
Чтооооооооооо?• 07 июля в 15:43
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Тоді треба більши розмір. Це не погано, тіло жінки міняється з часом. Я як пішла в зал, то теж +3 кг і 1 розмір в дупі)))) але я не переймаюсь, то м´язи, хай буде)
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 15:45
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так, форма важлива дуже. Я також ходжу в зал, але вагу втратила лише на дефіциті калорій
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 15:53
Ответ дляЯзвочка
Це на молоду струнку дівчину, вам тьоть куди
Так про це і питала
Хвильоватиша• 07 июля в 15:56
Ответ дляАnnеt
прекрасно? а швы почему никого не смущают? несовпадающие и топорщащиеся швы - это прекрасно? и это не отпарится и не разгладится.
Во-первых. Автор не задавала вопроса о качестве, я считаю неуместным его комментировать.
Во-вторых, не-педант и не-швея этого не заметят. А это уже в третьих: какие швы, вы посмотрите, какой бюст, талия и попа, слюни просто! Швы вам помешали, совсем уже подурели...
Ответ дляХвильоватиша
т.е. как сшит лиф вам норм?
ну, ок. как говорил Жванецкий: ’’И ботинки фабрики ’Скороход’ - очень хорошие ботинки, если ты других не видел’’
Хвильоватиша• 07 июля в 16:05
Ответ дляАnnеt
т.е. как сшит лиф вам норм?
Сейчас приложение Лупа установлю и буду рассматривать. Заодно и чистоту полов проверим. Ожидайте
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 16:06
Ответ дляХвильоватиша
В мене дзеркало в пилюці 😂😂😂😂
Помеха справа• 07 июля в 16:36
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
у вас идеальная фигура ,зачем? платье проще
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 16:38
Ответ дляПомеха справа
Мабуть тому що багато років була в вазі 50 кг., і хочеться повернутися в ту форму
Помеха справа• 07 июля в 16:40
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У меня тоже привет сракет ..5 кг залетело...и намертво ,я выбросила старые платья и быть м в 45 нормально в стране обычных людей
кстати тоже. неравномерно запрыгныли на меня кг( все на спасательный круг
Зажуженная Жужжа• 07 июля в 16:46
Ответ дляПлакулька
мне не очень нравится, что светятся трусы) наверное не одела бы
Надела
Ростки жимолости• 07 июля в 16:53
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Білизна звісно інша буде)
Вроде, и неплохое платье, но мне не нравится, что швы просвечивают - это сильно удешевляет образ и выглядит не очень. И каблуки нужно. Ну, про бельё вы сами понимаете. А в общем - сидит хорошо.
ЖаннаНеАгузарова
• 07 июля в 17:18
Ответ дляРостки жимолости
Ну шви так, але тканина тонка досить. Там де ліф вона подвійна. Сукню треба добре випрасувати і відповідну білизну підібрати. Ну і взуття. Буду думати ще) Є і інші варіанти одягу. Просто хотіла цей розглянути
Ростки жимолости• 07 июля в 17:23
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Смысла прошивать подкладку, наверное, нет...
Регионщица• 07 июля в 17:34
Здається, що в в ній дихати не можете, так щільно сидить. На мій погляд вона трохи замала на вас.
В кого тако було• 07 июля в 18:13
Ответ дляЯзвочка
Молода струнка таке не надіне....
Автор, воно не годиться нікуди, Вам тут компліментів накидали, але не треба, думаю що є одяг який більш Вам пасує. Що я бачу: лекала нікуди не гідні, розмір і колір не Ваш, фасон не актуальний, світиться,тканина дешева. Вас воно повнить і робить ще нижчою, ніж Ви є. Віддайте, продайте і забудьте. Одяг повинен бути зручним і підкреслювати вигідні сторони, а не навпаки. Перша помилка була купити це плаття, друга це його вдягнути, зупиніться на першій, досить
Щаслива Я• 07 июля в 18:21
Все красиво, не слухайте нікого)) вам дуже красиво у цій сукні, і сама сукня достатньо класична, тобто актуальна незалежно від того, коли купували!!! Одягайте, навіть не сумнівайтеся!!!