АнтиТанкист• 07 июля 2025
Сил моих больше нет
А у вас как?
жар-птица Нюра• 07 июля 2025
командир части утром ответил мне по телефону 17 -300, 17- 200, где **** ваш сообщим, держим связь, вот сижу и думаю ехать в военкомат или куда ехать , или получить инсульт и сдохнуть.
Латексне альтер ЕГО• 07 июля 2025
Моє життя пішло по п*ді. Чоловік військовий, приїхав у відпустку. Дізналась що у нього є коханка. Нічого серйозного, просто секс. Але до нас він повертатися не збирається. Роз пробував життя холостяка.
І мене це тупо добило.
У мами онко. У старшої доньки перехідний вік. У молодшої виявилась хвороба що передбачає інвалідність та декілька серйозних операційних. Ще й машину сьогодні стукнула, тільки вчусь їздити.
Хочеться відмотати це життя років на 5 назад.
Сьогодні мене морально рознесло.
І мене це тупо добило.
Сьогодні мене морально рознесло.
Видящие_помогите• 07 июля 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
І мене це тупо добило.
Сьогодні мене морально рознесло.
І мене це тупо добило.
Сьогодні мене морально рознесло.
Можна я Вас обійму?
Видящие_помогите• 07 июля 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
І мене це тупо добило.
Сьогодні мене морально рознесло.
І мене це тупо добило.
Сьогодні мене морально рознесло.
Можна я Вас обійму?
Пффф 100%• 07 июля 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
І мене це тупо добило.
Сьогодні мене морально рознесло.
І мене це тупо добило.
Сьогодні мене морально рознесло.
що за хвороба? може, не все так страшно. може, треба знайти групи, присвячені цій хворобі в ТГ, на ФБ і там радитися з обізнаними, вони й підтримають.
Латексне альтер ЕГО• 07 июля 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Можна я Вас обійму?
Так, мені цього дуже не вистачає 😞
Латексне альтер ЕГО• 08 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Хвороба гіршпрунга. Так, оперують. Але нам пізно поставили. Ще й петля завелика. Всі форуми перерила, в тому числі фейсбук.
Латексне альтер ЕГО• 08 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Не все так страшно, дійсно. Але це потрібно пройти. І так шкода донечку. Хвороба гіршпрунта. Операція в декілька етапів, з виведенням стоми.
Нажаль жодної групи чи форуму окрім російської не знайшла (((
Пффф 100%• 08 июля 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
подивіться англомовні, може...
Латексне альтер ЕГО• 10 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
подивіться англомовні, може...
Дивилась, але не знайшла.
Але в мене слабкий англійський, можливо щось пропустила
Понаписували людям у фейсбук, хто згадував про цю операцію, але всі мовчать.