Баррикадница• 07 июля 2025
1 груша - 60 грн. Це вже остаточно покращення чи ще ні?
ось пішла купила 1 грушу. Ціна - шок 60 грн за 1 штуку вийшла.
то чи норм чи ще покращення попереду?
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляivareka
ого, грушка -источник народной мудрости)
обычно это мозги собеседника))
искать мудрость в груше слегка наивно)
Дама с собачкой• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
У вас ’в цілому’ хоч трохи логічне мислення є? Ви плутаєте причину -наслідок. А в цілому згребли все в одну купу.
Та все добре. Навіть сперечатись не буду. Свіжі яблука будуть по 200, то теж логічно і нормально. Замерзло, не вродило і т.п. Я ж тільки за
spart-5037• 07 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ви не маєте права оцінювати людей, які донатять на ЗСУ.
Ми в Україні самі розберемося, правильно це чи ні
Это моя точка зрения. И я имею полное право ее высказать. Не нравится, проходите мимо
Чорт і Шо• 07 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Звідки взятись дешевим сільгосп продуктам як працювати на землі ніхто не хоче?
Що значить ’не хоче’? А ви не в курсі, що по селах найбільше повигрібали на мобілізацію? То хто тепер має працювати?
Мая твая не панимать• 07 июля 2025
Ще не остаточне. З липня обіцяли підняття мінімальної зп, але цього чомусь не відбулося. Але відбулось дещо інше: оренду приміщення і охорону підняли на 10 відсотків з липня, а постачальники додали до прайсу 15%. Думаю, це не тільки в нас. Це буде всюди . Причина невідома. Але ціни продовжать рости
Столічна штучка• 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
Анекдот:
Що таке самотність?
Це коли в червні вас не спитали ’Чи потрібні тобі кабачки?’
Що таке самотність?
У меня в Киеве уже растут, значит, сезон
Столічна штучка• 07 июля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
В 27 году
Чорт і Шо• 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
Йдеш по вулиці і вишня сиплеться на голову, бо ніхто не збирає.
Гнила і червива? Може ще біля автотраси?
Безхозну вишню і черешню зазвичай шпаки об´їдають і дуже швидко. Якщо на вашу навіть птахи не ведуться, то може вона взагалі неїстівна?
Країна мрій• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
хто там вагу груші рахував? а ну порахуйте собівартість
Автор ну чесно купуючи такі продукти жалуватися ну смішно , ну це ж не морква з цибулею , ризотто дуже смачне з крабами вони такі недешеві , Ну то якби ви на ліки пожалувались чи комуналку , чи на побори в школу чи шкільне приладдя ну то по іншому виглядало б , а так , ви наче той тріль що чекає реакціі ,
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
Ну шо казати? Простота не гріх.
Ні тобі трюфелів, ні чорної ікри, таке якесь, різотто на мінімалках.
Автор - ’нищеброд’ звичайний.
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну шо казати? Простота не гріх.
Автор - ’нищеброд’ звичайний.
ну що ж робити) так і є
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляАnnеt
я недавно две груши купила. заплатила 75 с копейками. думала, что ого нихерасебе.
а тут одна за 60.
Так вона за 2 і заплатила. Маленька грушка цього сорту, не може важити 320г. так щоб 3 груші на кг.
Чорт і Шо• 07 июля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
У меня нет земли вообще
Так, воспоминания из детства. Когда на даче эти саженцы были. Тонкое, мелкое, лет через 10-15 только можно было хоть что-то, похожее на урожай, иметь
С вашего детства прошло много-много лет. Современные сорта вступают в плодоношение гораздо раньше.
Ну и как факт, на вашей даче могли быть плохие грунты, низкие/высокие грунтовые воды, ветра, заморозки. Родители-интеллигенты, незнающие, с какого конца держать лопату.
Я бы не могла применять к теперешним временам устаревшие детские воспоминания
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
ну що ж робити) так і є
Що робити? Не тролити, не ганьбитися, не стібаться з тих, хто дійсно живе на межі або за межею бідності.
Але вам це незрозуміло буде.
Смачного.
Не вдавіться
Але вам це незрозуміло буде.
Смачного.
Не вдавіться
Бриджит_Фрикандо• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
То же самое.
Где у нас уже созрели яблоки?
Кременчуг. Ранние созрели
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляАnnеt
тему всю не читала. это вас нищенкой тут назвали ли что? не обращайте внимания. я гурман, но жлоб. покупаю дорогое, но буду стоять бухтеть, что дорого. и это не значит, что денег нет.
Не ніщенкой, а брехухой, що підробляє чеки і тролякой, що купила 2 груші а пише про 1 штуку. І пише про місцеві груші, а купує грецькі.
Вообще не факт• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
і я про те.
ось теперь усі регочемо разом
але ж не скучно?? а то так драйву не вистачало тоді, що веселий хлопець був як рідний.
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
скарга)
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Але вам це незрозуміло буде.
Смачного.
Не вдавіться
Але вам це незрозуміло буде.
Смачного.
Не вдавіться
Удалено администрацией...
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
у відповідь скарга на брехню.
Удалено администрацией...