Баррикадница• 07 июля 2025

1 груша - 60 грн. Це вже остаточно покращення чи ще ні?

ось пішла купила 1 грушу. Ціна - шок 60 грн за 1 штуку вийшла.
то чи норм чи ще покращення попереду?
Разгуляшка• 07 июля 2025
Ответ дляТоматико
Теж ще не сезон.
Вам скільки років?
в прошлом году в такой же не сезон они стоили 40 грн, а не 80 грн
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
а длина зажигалки?
не курю
Стервочка• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
По 180 классная черешня. Но это тоже дорого
Домашня, велика солодка по 100 грн на базарі бабці продають. В мене сусідка пенсіонерка возить в місто черешню.Малина 70-80 грн літр.
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
А тепер дві груші разом, рахувати будемо, чи як?
яка друга? купите за 60 гривень? приносьте, зробимо дві тоді на фоткі)
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Це вже перемога
А взагалі, вам ще не написали, що краще б задонатили на ЗСУ, ніж грушу зʼїли, бо їсти груші неначасі?
І не напишуть.
Ті, хто скиглить за цінами, не донатить. ’Апріорі’)
Слобожаночка• 07 июля 2025
Особо не насмокчешься...) И еще печальная такая..грушка..
ПесиКот• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
тобто це норм - груша за такими цінами. І яблоки, да десь 90 грн за кіло..
ну напевно усі дуже добре заробляють і купують це кілограмами) я ось одну на різотто взяла.
Ну так завжди треба жити по своїм доходам.
Зараз вже є купа сезонних овочів. Якщо вам груша за дорого.
spart-5037• 07 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
І не напишуть.
Удалено администрацией...
Столічна штучка• 07 июля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Це неправда. Зараз обробляти потрібно регулярно. І навесні і восени. Без обробки їх зжеруть. Я вже мовчу про обрізання. Якщо вам пощастило із сортами, цьому можна тільки порадіти. В сучасних умовах без обробки ви не виростите нічого
А с чего вы взяли, что в продаже фрукты исключительно с молодых деревьев, желательно еще - с самых хилых?
ПесиКот• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
А вот черешня и клубника очень дорогие. Согласна. Сейчас сезон, а клубника домашняя по 180.
Полевая по 120 была. Я дешевле не видела
І до 2022 року відбірна черешня була по 250 грн.
І полуницю купувала по 120 грн.
Столічна штучка• 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
висота банки 8 см. значить довжина груші менше 15 см. вага груші приблизно 150+ г.
Скучно в декрете, да? А что тяжелее: килограмм железа или килограмм ваты?
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
Хватить дуркувати, маленька грушка . Щоб вона важила 320г, вона повинна бути висотою як 2 банки, бо вона груша, а не циліндр. то чек підроблений і вага ліва, або груші 2
Тумба-юмба• 07 июля 2025
Ответ дляПесиКот
І полуницю купувала по 120 грн.
Да, черешня всегда была дорогая.
А клубника бывала и дешевле. Но в этом году погода не клубничная
Аноним ФЕЯ• 07 июля 2025
Ответ дляspart-5037
А сколько рис стоит ?
Різний є, 100-200 грн за кг
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
ні
Дорого?)
Галя із Дарниці• 07 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Я вчора купила одну за 30, це була моя вечеря)
Вы наелись? Я бы точно не наелась таким, сколько вы весите?
Дама с собачкой• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
І не сезон, і померзло.... Але кого то цікавить, зрадоньку треба розвести.
Тобто в цілому у нас ні інфляції, ні сраної війни, і люди не просіли у своїх доходах, і зарплати підвищуються... Хоть посилати на п´яту роботу перестали, тепер не сезон та померзло написують. Тобто ціну можна завишати вічно, а індексація доходів то точно як заморожена вічно не є важливою.
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Почем?
Анекдот:
Що таке самотність?

Це коли в червні вас не спитали ’Чи потрібні тобі кабачки?’
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
ви певні?)
ivareka• 07 июля 2025
еще и страшненькая такая
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляДама с собачкой
В чеке написано груша з Греції. То будемо обговорювати що в Греції все дорого, чи як?
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляspart-5037
Удалено администрацией...
Ви не маєте права оцінювати людей, які донатять на ЗСУ.
Ми в Україні самі розберемося, правильно це чи ні
ivareka• 07 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
ви певні?)
Математика точна наука
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляivareka
еще и страшненькая такая
Та тож на різотто. От на варення брали б відбірні грушки) Але по 500, з Гудвайна))
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляivareka
еще и страшненькая такая
я такую и искала - спелая очень)
Люблю_смаколики• 07 июля 2025
Ответ дляДама с собачкой
У вас ’в цілому’ хоч трохи логічне мислення є? Ви плутаєте причину -наслідок. А в цілому згребли все в одну купу.
ivareka• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
я такую и искала - спелая очень)
хоть кто-то ее искал)
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляivareka
хоть кто-то ее искал)
с лица воду не пить)
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики