Баррикадница• 07 июля 2025

1 груша - 60 грн. Це вже остаточно покращення чи ще ні?

ось пішла купила 1 грушу. Ціна - шок 60 грн за 1 штуку вийшла.
то чи норм чи ще покращення попереду?
Мішечок щастя• 07 июля 2025
Так як змінюється клімат, мене вже нічого не дивує🥹
низький уклін аграріям за їхні зусилля і працю🫶 Бо це реально титанічні зусилля чим далі, тим важче
Чупа-чупс• 07 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Я вчора купила одну за 30, це була моя вечеря)
Ого
Вы жр..те
Смячиком• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
То же самое.
Где у нас уже созрели яблоки?
на юге уже созрели.
Миллениалка• 07 июля 2025
в груші є величезна складова КОРУПЦІІ
Тумба-юмба• 07 июля 2025
Ответ дляСмячиком
на юге уже созрели.
Где? В Измаиле? Или что у нас еще южнее?
Неваляшкина• 07 июля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
https://dengi.ua/ua/agro/9754994-ukrayina-prodala-...
я под впечатление вот этой новости )
девчата, кто видел украинские яйца в Европе, почём они у вас?
В Канаде должны быть уже тоже
В мене домашні, мені байдуже
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Не гоните. Бывают эти груши по 300 грамм
Давайте вивчати математику. Ширина чека 5,5 см. Значить реальний розмір ціей груші висота 15 см, диаметр нижньої частини 8 см. Розкладаємо грушу на коло і конус. об´єм нижної частини шара 165,99 см куб, конуса 47,88 см куб разом ≈213,87 см , груша густота дорівнює воді. 213,87 см куб дорівнює 214 грам. в чек вказана вага 320г.
Тумба-юмба• 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
так, шашлики ціною мілйьонів життів.
Так от насправді про що тема?)) Тоді навіщо ви ту грушу з різотто приплели?)
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Тема про Вакарчука тільки замовкла одразу ця тема виникла.
энциклопУдия• 07 июля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Яблоки/груши сами растут, ничего делать не надо. Если что: у меня на даче саду 40+ лет, ничего с ним не делаю, только урожай собираю
Це неправда. Зараз обробляти потрібно регулярно. І навесні і восени. Без обробки їх зжеруть. Я вже мовчу про обрізання. Якщо вам пощастило із сортами, цьому можна тільки порадіти. В сучасних умовах без обробки ви не виростите нічого
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
а давайте ще так поміряємо
Миллениалка• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Я в области красную смородину по 50 грн за кило брала.
люди вообще не ценят труд... ТРЕШ
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
Вони працюють)
Миллениалка• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
так я за баригу була. тепер ось вигрібаю з 73 %..ось що мене бісить
барига не відстає, подивіться на його цукерки
Миллениалка• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
а давайте ще так поміряємо
лінійки нема?
Одна_на_всей_планете• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
А это плохо, что наши яйца на экспорт идут? Вам не хватило?
Я о ценах спрашивала на украинские яйца в Европе, а не о вашем диатезе. .
УбилаКеннеди• 07 июля 2025
ну мы же европа а как вы хотели
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляМиллениалка
лінійки нема?
ні
Фенте Фря• 07 июля 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я подивилась і чек, і ціну груш в Новусі.
У вас не вказано, що груші поштучно, вказано ’вагова’. Ціна за 1 кг Конференції - 180 грн.
Тобто у вас груша 330 грамів? Так Крнференція стільки не важить, в цього сорту груші по 150-200 грамів.
Висновок - ви взяли 2 груші, і влаштовуєте тут якийсь гнилий хайп.
Гугл с вами не согласен
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
розумію вас,....це 73 все рівно ще є любителі зеленого,в якихзовсім пилена переод очима і не бачуть очевидних речей
Ви цей текст самі писали чи за допомогою ШІ?)
ПИЛЕНА ПЕРЕОД БАЧУТЬ
Белая котичка• 07 июля 2025
Ой дівчата, нам габела, а що буде через півроку-рік, і комуналка і продукти і все, ми в рабстві, працювати лише на елементарні життєво необхідні речі.
Аноним ФЕЯ• 07 июля 2025
Ще подивіться ціни на рис, сир, вершки та наваріть картоплі
spart-5037• 07 июля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
А сколько рис стоит ?
Менее Более• 07 июля 2025
Это потужна перемога что сказать причем во всем
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
а давайте ще так поміряємо
висота банки 8 см. значить довжина груші менше 15 см. вага груші приблизно 150+ г.
Укол Разума• 07 июля 2025
Странная тема и реакции. Чего вы возмущаетесь и пишите здесь. Вот руководство как надо поступать
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Ші
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
ні
А тепер дві груші разом, рахувати будемо, чи як?
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
а длина зажигалки?