ПростоБелка• 07 июля 2025
Як в такої пампушечки
Дуже гарної, такий плаский животик?
ПростоБелка
• 07 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Це лосіни в ж@пці а ще є така послуга силікон в ж@пу вставляти.
Так що автор це все не натуральне а силікон. Звичайно гарно тільки чомусь не природного там не має.
Достатньо згадати кентаврів з інтернету що чомусь називають жінками
Я знаю цю дівчинку. Вона з дніпра. Вона завжди пампушечка була
Засомневаю• 07 июля 2025
Ответ дляПростоБелка
Ну так в реальному житті вона пишка чи фільтрів тут не має.
Чи це ви так тонко рекламуєте знайому?
ПростоБелка
• 07 июля 2025
Ответ дляРеанимация
Це латинка? У них у всіх такі фігури. Великі попи, ляжки і плаский живіт.
Це українка. Живе в еміратах
ПростоБелка
• 07 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Чи це ви так тонко рекламуєте знайому?
Та ні. Я особисто її не знаю. Слідкую. Вона топовий майстер перианенту і тд. Завжди подобалась її впевненність в собі і харизма.
ПростоБелка
• 07 июля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Упс... одна здулася...
Ага і сітка поплила
Засомневаю• 07 июля 2025
Ответ дляПростоБелка
Це українка. Живе в еміратах
Автор ви вже якось зупиніться і визначтеся що це за дівчина що ви її тут піар організовуєте.
Чи ви автор і є ця дівчина на фото?!
Тоді питань не маю.
Чи ви автор і є ця дівчина на фото?!
Тоді питань не маю.
ПростоБелка
• 07 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Чи ви автор і є ця дівчина на фото?!
Тоді питань не маю.
Чи ви автор і є ця дівчина на фото?!
Тоді питань не маю.
Та заспокойтесь вже. Кажу, побачила відео з гарним пласким животиком, от і цікаво стало.
Ви десь бачите її імя?
ПростоБелка
• 07 июля 2025
Ответ дляТихоЯ
А що з цією не так?
Мовчу, але хочу• 07 июля 2025
ТихоЯ• 07 июля 2025
Ответ дляПростоБелка
А що з цією не так?
Я хз. Это же ваши темы. Обе.
Нравятся такие тети?
Одной рукой открываете темы, а другой думаете про них?
Нравятся такие тети?
ПростоБелка
• 07 июля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Сітка та сама, що у вас на фото)
Ага, я передивилась. Добре фотошоп є. А ліпо?
Губка Боб• 07 июля 2025
У меня такая фигура. Запросто. Просто такая конституция тела. Живота нет, а ляхи жесть. Объективно в них много жира. Страдаю постоянно, джинсы протираются
ЖаннаНеАгузарова• 07 июля 2025
Ответ дляПростоБелка
Так це ж відео. Ну стрункіше можна, а живіт?
Вы прикалываетесь? Добро пожаловать в современный мир, где на видео фильтры можно применять автоматически
ПростоБелка
• 07 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я прекрасно знаю сучасні можливості. Плаский живіт на відео в різних позиціях не зробиш ніяк
ЖаннаНеАгузарова• 08 июля 2025
Ответ дляПростоБелка
Даладно)
Ваша прЭлесть• 08 июля 2025
Ответ дляПростоБелка
Я про живіт. При такій комплекції можлива така талія і плаский живіт але в 1% випадків. А так тільки ліпо
я гуша,до 50 лет не выходила талия за 65 см,бедра 100, а потом за один год 80, расширение пошло
у грушек такое часто