Единая страна!• 07 июля в 21:10
Пяточная шпора, Днепр
Кто в Днепре успешно вылечил пяточную шпору, поделитесь контактом, пожалуйста
хутряна володарка• 07 июля в 21:14
Родственнику какой-то укол сделали длительного действия. Он должен был действовать полгода, в итоге уже года 2 всё ок.🙂
Единая страна!
• 07 июля в 21:17
Немного предыстории… записались через хелси к травматологу. Он направил на рентген и посоветовал стельки и мазь от шпор🤷🏻♀️ дал контакт другого терапевта. К другому пошли со снимком - он порекомендовал «ультразвук с гидрокортизоном», но где такое делают, от не знает🤦🏻♀️ куда ни звоню - такое не делают((( вообщем мы как у разбитого корыта
Единая страна!
• 07 июля в 21:18
Ответ дляхутряна володарка
А где делали? Можете узнать фамилию врача?🙏
Единая страна!
• 07 июля в 21:19
Ответ дляSo_so
Свекрови моей помог метод ударно волновой терапии.
А где делали?
ГонУрова дівка• 07 июля в 21:19
клиника Медикум, но отец ходил в Каменском -3 сеанса перерыв, 3сеанса перерыв - все. Но нужно знать что это пяточная шпора это именно она, а не плантарный фасциит, симптомы и характер боли одинаков.
Единая страна!
• 07 июля в 21:20
Ответ дляГонУрова дівка
ГонУрова дівка• 07 июля в 21:20
Ответ дляЕдиная страна!
автор я дополню я именно сейчас прохожу ультразвук с гидрокартизоном, но в Каменском, к слову возле вокзала. Могу дать контакт, цена смешная
ДелайКак_Я• 07 июля в 21:21
Робила УХТ в Кліниці Сімейної медицини у Авраменко, це було у 2021 році, не знаю чи працює він там зараз.
Взагалі то самі остеофіти не болять. Біль від запалення сухожиль, тобто лікувати треба плантарний фасцит. Можна УХТ, можна уколоти дипроспан, можна терапевтичну дозу рентгену. Мені все це порадили в іншій кліниці, до Авраменко я вже прийшла на УХТ.
Единая страна!
• 07 июля в 21:22
Ответ дляГонУрова дівка
Спасибо, но хочется верить, что и в Днепре такое есть… Вам помогает? Это частная клиника или державна?
ДелайКак_Я• 07 июля в 21:23
Ответ дляЕдиная страна!
Дипромхспан. Роблять більшість травматологів. Сама процедура капець наскільки болюча, але й ефективна. Моєму керівнику кололи в п ятку, каже ледь не упісялась від болю
ГонУрова дівка• 07 июля в 21:23
Ответ дляЕдиная страна!
я хожу в физкультурный диспанцер - помогает, но у меня немного другая проблема ( у меня травма с внутренней гематомой). Но в Днепре тоже есть физкультурный диспанцер и там были эти все приборы, но и в Медикум в Днепре тоже есть но цена 280 сеанс, а тут 50 грн.
ДелайКак_Я• 07 июля в 21:26
Ответ дляЕдиная страна!
Так, ультразвук це добре, але майже усюди закрили фізіотерапевтичні відділення. Якщо не помиляюсь, то у 2 Полікліниці за «китайкою» на Перемозі ще залишилось
Единая страна!
• 07 июля в 21:28
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую!🙏
ДелайКак_Я• 07 июля в 21:29
Ответ дляГонУрова дівка
250 грн це копійки у порівнянні із вартістю УХТ. Мені робили по 8 процедур на обидві ноги.
ДелайКак_Я• 07 июля в 21:32
Ответ дляЕдиная страна!
Дякую!🙏
Про всяк випадок, в Дніпрі всього 2 апарати УХТ, принаймні раніше було. В Сімейній медицині краще ніж в Гарвісі. Зараз може ще десь зʼявилися, дізнайтеся. Взагалі це метод не новий, він початково був розроблений для травм у спортсменів. Знаю що зараз військовим теж його рекомендують
Единая страна!
• 07 июля в 21:33
Ответ дляДелайКак_Я
Сімейна медицина - це та, що на Свердлова?
Глаголиця• 07 июля в 21:49
Ответ дляЕдиная страна!
Ультразвук зазвичай є каб фізіотерапії в поліклініці.
Ще як варіант- звернутися в стаціонар, там може бути на платній основі, але все одно дешевше, ніж в приватних клініках
Единая страна!
• 07 июля в 21:50
Ответ дляГлаголиця
Дякую! А ви знаєте, де напевне є в Дніпрі?
Глаголиця• 07 июля в 21:52
Ответ дляЕдиная страна!
Я в Києві. Але мала подібний досвід. В поліклініці черга з бабульок на півдня, я працюю нема можливості півдня в черзі сидіти. В приватній уз по 600/1 процедура, а в стаціонарі я за 600грн 10 процедур зробила.
Единая страна!
• 07 июля в 21:54
Ответ дляГлаголиця
Вам допомогла ця процедура?
Глаголиця• 07 июля в 21:55
Ответ дляЕдиная страна!
Вам допомогла ця процедура?
Не можу однозначно сказати. В мене пошкодження зв´язок, вже 3.5 роки пройшло і все одно турбує. Сподіваюся, що недаремно зробила, десь воно покращення дало
Партизанка• 07 июля в 23:30
Ой автор, я вже пів року мучаюсь з п´ятковою шпорою. Я з Києва. Що я тільки не перепробувала: 8 процедур ударно-хвтльової терапії по 800 грн/за процедуру, електрофорез з якимись ліками, лазер, ультразвук з гідрокартизоном 15 процедур - нічого не допомогло.
Зробила потім блокаду з дексаметазоном - теж безрезультатно.
Через 10 днів наважилася заново на блокаду, вже з Дипроспаном - стало легше, хоч на п´ятку можу наступати, але повністю біль не пройшла, лише на 50%. Це вже місяць пройшов з останньої блокади, грошей і часу витратила море, а проблему повністю не вирішила.
ДелайКак_Я• 08 июля в 11:29
Ответ дляЕдиная страна!
Ні, це та що Клініка Сімейної Медицини на Княгині Ольги, поруч з Дніпромлином. Район Озерки.
ДелайКак_Я• 08 июля в 11:30
Ответ дляПартизанка
фото
Вона утворилась через запалення фасцій. Тому не через неї проблеми, а воно через проблеми