Карусель-весель• 08 июля в 11:30

Дістали ці запитання постійно

На роботі тільки якась нова людина ,і починається -’а ти звідки?’
До чого це питання взагалі , якщо вже давно живу в одному місті та в одному районі,і абсолютно не прив´язана давно до місця ,де народилась чи провела дитинство.
Мені у відповідь якось не зручно питати ,-’а ви звідки?’
Самі ж не кажуть звідки вони,за те так цікаво звідки я.
І фраза ну я тут живу в цьому місті вже понад 10 років не рятує ,все одно допитуються не зрозуміло навіщо,що вже хочеться сказати ’із п*ди’,ну а звідки я ,звідки і ви
So_so• 08 июля в 11:31
Почему это болевая точка?
Як міряти?• 08 июля в 11:31
Вас каждый день об этом спрашивают?
Пупс• 08 июля в 11:31
Может они приезжие, есть какие то комплексы. Типа некиевляне
Полонянка SexShop-а!• 08 июля в 11:32
Я кажу ’з України’.
Чого вас це зачіпає?
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:32
Ответ дляSo_so
Почему это болевая точка?
Тому що мені особисто все одно на таке,а чому це хвилює інших мені не зрозуміло
долой_лама• 08 июля в 11:32
У вас явний акцент або регіональна вимова. А ще ви невихована і матюкаєтесь. Скарга.
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:32
Ответ дляЯк міряти?
Вас каждый день об этом спрашивают?
Ну коли нові знайомства то так постійно і кожен раз
So_so• 08 июля в 11:32
Ответ дляКарусель-весель
Нет. Если бы Вам было всё равно, не триггерило. Вы стесняетесь места рождения? Или хотите забыть?
Полонянка SexShop-а!• 08 июля в 11:32
Ответ длядолой_лама
З якоїсь не Конча-Заспи
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:33
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я кажу ’з України’.
Чого вас це зачіпає?
Бо кожна людина нова про це запитую,а навіщо?
Я ж в них не запитую цього.
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:34
Ответ длядолой_лама
Ну тим паче якщо акцент,то сенс запитувати, якщо і так все зрозуміло?
Я там поставила зірочку у слові
Полонянка SexShop-а!• 08 июля в 11:34
Ответ дляКарусель-весель
Я ж в них не запитую цього.
А чому соромитесь свого міста/села народження?
Знаєте, як про таких кажуть?
’Дівчина з села виїхала, а село з неї ні. ’
По вас видно, що ви не місцева, щось це видає)
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:35
Ответ дляSo_so
Я просто живу на одному місці понад 10 років,як і вони по суті ,і щиро не розумію,до чого постійні запитання -’а ти звідки?’
Я наприклад ні в кого ні разу не запитала звідки він,бо мені байдуже.
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:36
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Знаєте, як про таких кажуть?
Так якщо видно,що не місцева то тим паче до чого такі запитання?)
Полонянка SexShop-а!• 08 июля в 11:37
Ответ дляКарусель-весель
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 08 июля в 11:37
Ну так вы выехали из своей местности, но приехав так и не вписались в общество за эти 10 лет. Что-то кидается в глаза так, что об этом даже спрашивают.
Мюллерная• 08 июля в 11:37
Ви із села вибрались? Така проблема сказати, де народились, що аж цілу тему створили
Поросенка• 08 июля в 11:39
Ответ дляПупс
Автор теж не місцева і комплексує з цього приводу
Полонянка SexShop-а!• 08 июля в 11:39
Ответ дляМюллерная
Вона вже вважає себе місцевою, але інші помічають, що з ’понаєхавших’ 😂.
Просто запитують звідки саме. Автору це не подобається.
Поросенка• 08 июля в 11:39
Ответ дляКарусель-весель
То навіщо створили тему, якщо все одно? Відповіла і далі займайся своїми справами
So_so• 08 июля в 11:39
Ответ дляКарусель-весель
Думаю как корректно написать. Я по слогу понимаю какие Ваши другие темы, в одной из них Вам так и писала - хабалка.
Очевидно, что это заметно и в коллективе, отсюда вопросы.
Все до блиску• 08 июля в 11:40
У нас приезжие как-то друг друга чувствуют, спрашивают откуда, радуются, если человек из их краёв. Меня ни разу не спрашивали, я местная.
Мюллерная• 08 июля в 11:40
Ви цими секретами і фирканням лише показуєте, що стидаєтесь свого походження. Краще вже спокійно і з гідністю сказати звідки ви, а не оце все
Полонянка SexShop-а!• 08 июля в 11:40
Ответ дляSo_so
Як мені хочеться вас доповнити, але забанять :)
Плету корзинки• 08 июля в 11:40
за последние 25 лет 5 раз переезжала по разным городам и не помню вообще, чтобы кто-то сильно интересовался откуда я, прямо настолько, чтобы меня это раздражало. Возможно у вас особенность есть во внешности или в речи, не типичная для украинки. А вообще, спокойно ответили, что оттуда и пошли себе дальше - делов то. Может вам успокоительное пропить ?
Ананомчикус• 08 июля в 11:42
Ответ дляКарусель-весель
Им интересно, совпало ли их предположение с фактом.
Не вижу трагедии. И Вам не ’все равно’, не лукавьте
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:42
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Удалено администрацией...
З такої,як і ви
Полонянка SexShop-а!• 08 июля в 11:42
Ответ дляКарусель-весель
З такої,як і ви
От воно 🤣
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:42
Ответ дляРазгуляшка
Так вони самі приїхали ,як і всі
автор Карусель-весель • 08 июля в 11:43
Ответ дляМюллерная
Просто вибішує одне і те ж саме