Весела пiсенька• 08 июля 2025
Ну шо, дівчатка, ще їсте трускавку???
Особисто я їм чудову трускавку, і ще п"ю кавусю, чудове поєднання
мадам Везувий• 08 июля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Тунец тут лише від вас. А ви думали , що ’ружами’ пахне
Щаслива Я• 08 июля 2025
Ответ дляЯ в дамках
Так вы ж как-то комментируете коменты на русском
Через перекладач
ПоЗиТиВнАя• 08 июля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Да, родной, как бы вас это не бесило. При это прекрасно знаем украинский и не требуем учить наших детей на русском. У нас нет языковой проблемы, это вы нам ее навязываете.
Тут тема для розбурхання ситуації. Ви ж самі бачите. Зло в тих, хто розпалює й пхне русизми. Оте ’на українській’ - русизм, що паплюжить мову, а ви російською пишете, бо нею думаєте. Може ситуація зміниться, я проти сили, а навчання то нормально. Діти ж українською навчаються?
Пустощі-веселощі• 08 июля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Збирають якраз кияни трускавку
Мені потреби немає в Польщу їхати мені в Україні прекрасно живеться
А ви про мою вишиванку не хвилюйтеся, ви хвилюйтеся, щоб вас в косовортку не одягнули
Я вообще не переживаю, сижу у моря и кайф ловлю. А вы за мову вышиванку на груди рвите, может легче жить станет.
Щаслива Я• 08 июля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Та ви що ,прямо на морі? Ого
Весела бджілка• 08 июля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Уезжайте туда ,где говорят Трускавца,и не возвращайтесь
В Украине не говорят трускавка
Удалено администрацией...
талый снег• 08 июля 2025
Не знала слово трускавка. А вот слово ’кавуся’ - обожнюю! Так нежно :). Кавка, кавуся...
Колдунья-вещунья• 08 июля 2025
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Вот ты точно собака ,и лаёшь от злости
Первая ласточка инфляции• 08 июля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Мовный срач на минималках?
Лучше б уже тему московского патриархата брали.
Тоже хорошо заходит
Це дурна тролиця. Задовбала вже зі своєю кавусею.
Спеціально створює тему з цим гидотним словом, щоб потім на людей кидатися як скажений пес.
Язикувата Хвеська• 08 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Кавуся..где вы такие берётесь.
Ага. Ещё только какуси не хватает
Жена сантехника• 08 июля 2025
Зрозуміло, що тема для срачу, але ж як бісять такі слова, незрозумілі…, польське? так і сидіть на польських форумах і питайте чи їдять поляки «трускавку»
ПолБатона• 08 июля 2025
Я только совсем недавно узнала что такое колижанка. Ассоциация с полежанками какими-то
СамавиховуюКота• 08 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Это слово перенятое у поляков, зачем засорять язык такими словами, если есть прекрасное слово полуниця?
А чому ж ви розмовляєте язиком ?
У нас така прекрасна українська мова.
СамавиховуюКота• 08 июля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Ага, наши лучшие друзья поляки, прям столетиями в десна цемкались. Такие же друзья нам и венгры. Просто ракеты не запускают, но жмут руку путлеру и гадят нам везде. Не было в нашей истории друзей и не будет.
Сраться между собой меньше нужно. Собирайте трускавку на польских полях, мы ее в Киеве купим, чтоб вам польский пан заплатил и было за что вышиванку купить.
Розмовляйте язиком , прийде пу ,вам заплатить . Будете мати рублі . Купите кокошник і лапті 😡
Щаслива Я• 08 июля 2025
Ответ дляЖена сантехника
Правильно, а ті хто пишуть російські слова незрозумілі, нехай де сидять? На російських форумах , так?
Паратруперсупер• 08 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Краще хай вона туди їде,,,Нам тут ху не треба...І рублями вже накористувались...
Мафиозная• 08 июля 2025
Ответ дляНічого вдягти
П´ю кавусю с трускавкой, дивлюсь на кватирку и жалію, чому я не птах, чому не літаю
ЖАЛКУЮ
Паратруперсупер• 08 июля 2025
Ответ дляЖена сантехника
А ви pнаєте про операцію Вісла...Саме в чому полягає ця історія?
Мама фіфті цента• 08 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
А чому ж ви розмовляєте язиком ?
У нас така прекрасна українська мова.
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 08 июля 2025
Ответ дляПолБатона
*Колежанка
Мама фіфті цента• 08 июля 2025
Ответ дляПолБатона
Лучше, чем членкиня
Мама фіфті цента• 08 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Ось вам ,філолог
Жалкую, то наверное сожалею
Мафиозная• 08 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Ось вам ,філолог
так це різні дієслова. є жалкую , є жалію. ФІЛОЛОГ)))
СамавиховуюКота• 08 июля 2025
Ответ дляМафиозная
Є . Але ви чомусь про це не знаєте
Мафиозная• 08 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Є . Але ви чомусь про це не знаєте
вчіть українську
Бідося• 08 июля 2025
Не їм трускавку, в магазинах дорогувато, базарів поряд нема, 2 рази лише купувала.
А кавусю п´ю. Як без неї?
Смачного вам
А кавусю п´ю. Як без неї?
Смачного вам
СамавиховуюКота• 08 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Удалено администрацией...
Яка мила , вихована ,інтелігентна ,росязична пані 🤣🤣🤣🤣
Мама фіфті цента• 08 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Є . Але ви чомусь про це не знаєте
Та это же вы не знаете, там правильно поправили, не жалію, а жалкую надо.
И мне нравится как они лезут с этим, у нас така мова гарна, чому російською. Та выучи сначала ту мову, а потом может мы с тобой поговорим на ней.