Мама фіфті цента• 08 июля 2025
Чи можна в Києві зняти квартиру?
Хлопець 20 років, студент останнього курсу, шукає до 15 тис, платоспроможний, працює онлайн. Хоче з сучасним ремонтом, смарт, правий берег.
Вже майже місяць не може знайти, ходить на "оглядини", його все влаштовує, але рієлтори кажуть ще будуть дивитися 3-4 клієнтів і обирають дівчат! Чому така дискримінація і упереджене відношення до молодих хлопців?
КоролеВешна• 09 июля 2025
Возможно проблема не так в том, что парень, а в возрасте. Ну не очень хотят студентам сдавать. Попробуйте изменить тактику. Сходите на один просмотр с сыном, оцените со стороны. Очень может быть, что это вызовет больше доверия у арендодателя
Мама фіфті цента
• 09 июля 2025
Ответ дляПерша на селі
Конечно, хозяйка выбирает платежеспособного, порядочного жильца
Не тільки хазяйка, а і ріелтори вибирають більше дівчат. Хоча мій син працює офіційно, має фоп
Перша на селі• 09 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Хозяева могут ориентировать риелтора, какой им нужен жилец
Мама фіфті цента
• 15 июля 2025
Ответ дляАлена1978
Автор напишіть мені, я здаю квартиру
Дякую) вже знайшов