успокойте_Меня• 09 июля в 13:30
Сережки 585
Підскажіть будь ласка які зараз в моді які носять зараз? Хочу собі купити не можу Опри ділитися які
Щаслива Я• 09 июля в 13:32
Я біжутерію ношу,згублю то не шкода. Після того як загубила з діамантом сережки,золото не ношу.
очки_ннадо• 09 июля в 13:33
Классика вечная. Я люблю простые геометрические формы, поэтому купила такие
Зашла на 5минут• 09 июля в 13:36
Не знаю что модно
Ношу что нравится мне
Что носят другие вообще внимания не обращаю
Ношу что нравится мне
успокойте_Меня
• 09 июля в 13:41
Ответ дляЛуноликая Вика
Пусети з діамантами.
Класика, що підходить під все
Я тоже дуже хочу пусети з діамантами. Тільки дуже боюся щоб не загубити , Так як по пусте ніколи немала, Англійський замок мала сережки носила їх 15 років , Ні разу не знімала. А пусети боюсь не загубити і Щоб діаманти не по випадали. Щось в мене таке дурне в голові
Луноликая Вика• 09 июля в 13:46
Ответ дляуспокойте_Меня
Там така застібка- закрутка, яку півдня закручувати- відкручувати треба.
В мене багато виробів з діамантами.
Ніколи нічого, тьфу-тьфу, не випадало
В мене багато виробів з діамантами.
Ніколи нічого, тьфу-тьфу, не випадало
успокойте_Меня
• 09 июля в 13:52
Ответ дляЛуноликая Вика
В мене багато виробів з діамантами.
Ніколи нічого, тьфу-тьфу, не випадало
В мене багато виробів з діамантами.
Ніколи нічого, тьфу-тьфу, не випадало
Дякую, А якщо така закрутка ?
Луноликая Вика• 09 июля в 14:05
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую, А якщо така закрутка ?
Ні, таку як теж боюся загубити.
Тобто, якщо вона не на гвинтах.
Але в мене є і така.
То я просто купила силіконові такі заглушки і одягаю їх поверх золотої закрутки.
Все норм.
Але вам міряти треба, щоб було зручно
Тобто, якщо вона не на гвинтах.
Але в мене є і така.
Все норм.
Але вам міряти треба, щоб було зручно
13чудоСВЕТА• 09 июля в 14:09
Ответ дляуспокойте_Меня
На закрутках потерять практически невозможно. Я во вторых проколах ношу
13чудоСВЕТА• 09 июля в 14:09
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую, А якщо така закрутка ?
Такая сразу нет, это мусор
13чудоСВЕТА• 09 июля в 14:13
Ответ дляЛуноликая Вика
Ні, таку як теж боюся загубити.
Тобто, якщо вона не на гвинтах.
Але в мене є і така.
Все норм.
Але вам міряти треба, щоб було зручно
Тобто, якщо вона не на гвинтах.
Але в мене є і така.
Все норм.
Але вам міряти треба, щоб було зручно
Да, закрутки могут давить. Сын жаловался что ему сильно плотно давили (сначала списывали, что просто уши не привыкли), в результате заменили на конго. Было очень обидно, уши прокалывал под конкретные серьги.
Нагайна• 09 июля в 14:32
Ответ дляуспокойте_Меня
У меня маленькие пусеты с бриллиантами, они на закрутках, когда надеваете, хорошо закручивайте, ношу больше года,не потерялись, не отпали