Ластовиння• 09 июля 2025

Багато хто свідомо завагітнів і народив під час війни?

З тих, хто в Україні
Пушап Мі мі• 09 июля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Да , наверно уже ок ! Рожать в такое время , в такой мир , я не готова . Мне жалко моего ребенка .
Це ваша думка й вона дійсно має місце бути.
Як кажуть «0% осудження»
Кили и Манджаро• 09 июля 2025
У меня 3е знакомых родили 3го в войну и выехали, еще 2е родили первого ребенка и одна девочка 2го т.к. 2й раз вышла замуж. Все осознанно, без залетов.
Нога на ногу• 09 июля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Не могу себе позволить ребенка в 35 лет из-за всей этой ситуации в стране . Хотя планировали в 22 году родить с мужем . Не понимаю тех кто рожает и не уезжает . Или как беременная где-то в подвале рожать или с ребенком вдруг что случится и не будет возможности спасти . Нет , спасибо !
Война надолго... очень . Никогда не родите?
Шиворот Навыворот• 09 июля 2025
Ответ дляЛастовиння
Дякую за відповідь. Я такаж. Першу вагітність дуже береглася. Кілька разів лежала в лікарні. І вдома також. Не нервувала. І все одно ледь дотягнула до 37 тиж. Це було ще в 2018 р.
Час плине. І я все більше розумію, що мрія про ще одну дитину лишиться нездійсненою.
Бо іноді так лякаюся і нервую, що ледь серце не зупиняється.
А можна народити другу і переключитися на це, не думали?
Дівчина заглядєніє• 09 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Там де я працюю і на попередньому місці роботи в 2024 році в декрет пішло стільки багато, як ніколи ще не йшли в житті. І в мене є друг, за війну народили 3 дітей
Так старалися відмазати, що погодок наробили?
Svitlo_• 09 июля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ні. Причина не у відмазувані. Вони віруючі. І без війни так народжували б.
Lacrimo• 10 июля 2025
Війна триває більше 10 років, уже 4 ця, хтось з 25 по 35+ лишив на паузі. У мене так подруга : то ато ( хлопець служив), тоді 22 добровольцем, відслужив 2 роки , до того була корона, ледве між цім всім поженились нарешті , але з дітьми режим очікування кращих часів. Потім очуняє в 40+ опа, а уже не може, або ще якась фігня навколо. У жінки 20 років фактично час на дітей, 25 максимум - решту можна не рахувати. Кому 20-25 зараз ще чекають, кому 35-45 уже народжують .
Пишу, не читаю• 10 июля 2025
Я народила свідомо
Війна ще може затягнутися на роки і вік буде вже не той щоб народжувати
Вишневий цвіт• 21 июля 2025
А що ж тепер не жити, якщо війна?