Слобожаночка• 10 июля 2025
Як ви думаєте, глобально, чому всім по, що нас гатять ракетами і дронами?
Ми країна з крутою кухнею, банківськими послугами, доставками тощо, ми в багатьох сферах перегнали багато країн, але щоночі нас знищують ракетами і дронами? Невже всім реально по…? Зараз закрила всюди вікна у спеку, бо пишуть чорний дим шкідливий
Мовчу, але хочу• 10 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
так тут вон выше пишут, что в Киеву досталось похлеще Чернигова, чего вы ж там прихищались тогда? Историю переписывать-то в учебниках можно, но нестыковки все равно вылезут
Всім дісталося. Невже будемо мірятися? Це не до мене
Море Щастя• 10 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Можливо, він все ж таки дипломат за освітою, та має досвід. Але він та його команда у президентстві також багато наробили фігні та зганьбили собі репутацію корупцією.
Звичайно, але ми зараз вже на стадії війни
І ми про ракети та дрони говоримо, які вже літають над нашими будинками і головами
Ноу коммент• 10 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
А что Киев в первые дни войны в спокойствии жил? И причем здесь вообще Киев к этой теме? Что только по Киеву прилетает?
Все буде Україна• 10 июля 2025
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Есть питанння , нема кому з нього спитати,все обіцяють хлопці прийдуть ,спитають
Ноу коммент• 10 июля 2025
Откуда столько невменяемых людей? Это война так повлияла или она их просто проявила?
Стигла полуниця• 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
А вы сильно переживали в 14 году за Донбасс и Луганск?
Святий порох же порешал щоб всі не відчули війни,сделали вид что ничего нет
Все буде Україна• 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Никто не переживал,ещё и гадости говорили,и говорят,
Love_Love_Love_• 10 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ви адекватна? Чи просто пʼяна?
ВсеЧетко• 10 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я ще мала була, але дивилась це по телевізору з жалем
Так вони напевно теж дивляться, можливо навіть і з жалем
Ответ дляА у нас макарошки
Тому що ні один адекватний лідер країни не хоче війни у своїй країні. Краще поганий мир ніж гарна війна. Ніхто не хоче провокувати ядерну росію. Тільки неадекватні могли могли вступити у війну з ядерною країною , набагато більшою сильнішою у воєнному плані. І вступити без своєї зброї та грошей, надіючись на «дядю».
А нічого, що це не ми напали перші, а на нас? Методички нові у наших диких сусідів?
А у нас макарошки• 10 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Вы все правильно говорите,но тут знатоки военного дела,как они смеются с России,лапти,болота,орудия нет и т д лучше бы молчали диванные эксперты
Сейчас скажут матрёшка или ещё что то придумают
Основная масса людей не имеют критического мышления и верят телемарафону. В начале войны , помню, в телеграмканалах было много фото и видео о бедных росийских солдатах в лаптях и о слабости их армии. Вы же понимаете для чего, что бы украинцы не боялись воевать с такими «слабаками». Так же помню про 2-3 недели от Арестовича и что у них осталось ракет всего 8-10 штук. Все технологии и маркетинг. У нашей власти пиар это сильная сторона. И тут на сайте армия их проплаченных ботов.
Все буде Україна• 10 июля 2025
Ответ дляШеллар
Які? Яких вклали в курську землю - найбільш ефективні військові підрозділи чи ті, які роками рахуються пропавшими безвісті.
Так вони це навмисно зробили,їм потрібний був курськ,на своїх землях війна ,він у у курськ відправив хлопців
Ответ дляА у нас макарошки
Давайте так, ви відкриваєтеся і пишете без аноніму, тоді побачимо за ваші розмови про критичне мислення, якого у вас явно немає. Йдіть захищайте диких росіян в іншому місці й не несіть пургу.
Ласковая_львица• 10 июля 2025
Я у відчаї, війна ще на роки, бідні чоловіки, їх виловлять усіх.
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
А вы всех киевлян опросили или откуда такие дурные выводы ? В первые дни все в ужасном шоке были от войны от того что такое вообще возможно , помню меня шокировало в новостях как люди в метро спали на полу это было в первые
И как машину специально танк переехал
Вся страна в ужасе была и шоке , Чернигову никто не сочувствовал ? Вы серьезно ? Вам именно из КМДА официальный ответ от киевлян пришел? Не надо свое злорадствие этими бредом оправдывать
И как машину специально танк переехал
mabelleamie• 10 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
да, мой предыдущий профиль навеки забанен теми, кто писал про так Донбассу и надо, и таких была здесь хуева туча
Все буде Україна• 10 июля 2025
Ответ дляavenueL
Вот как раз она говорит правду,но слушать ее такие как вы не делаете ,и верите в лапти и слабость России
Ответ дляavenueL
А она россиян защищает ? Она все правильно написала что нас в большинстве как лохов развели
Ответ дляМиззери
А які варіанти були у України? От уявіть собі, ви президент України на сьогодні і зараз на місці Зелі, ваші дії? Які ваші пропозиції? І не забудьте вказати з якого ви міста. Це питання до всіх, хто тут обвиняє Україну, що це вона винна у війні.
Ответ дляavenueL
А у що вірите ви? У тупість і моральну слабкість українців та випробування «психології війни»? Відкривайтеся, тоді поговоримо
Ну я пишу відкрито і вважаю що ваша співрозмовниця права. Чи у нас цвинтарі до горизонта від того що ми сильні і розумні не змогли справитися із тупим орком?
Розвели нас на банку огірків, тепер у недолугих заводи по виробництву шахедів, а у нас все та сама банка і простягнута рука.
Ответ дляavenueL
Если бы людям сказали что война на годы , города сотрутся в пепел и миллион мужиков положат на фронте я думаю настрой был бы далеко не такой патриотический в начале войны
И на перемирие власти в 22 пришлось бы пойти , но мы ж думали свое назад отобьем и в Крым на концерт поедем , ага
Как лохи
Ответ дляМиззери
Как лохи
А ви читали умови перемир’я в 2022 році, стамбульські? Вам як вони? Наведіть пункти з якими ви згодні були б
Ответ дляavenueL
Я бы сделала все что бы войну не допустить или ушла бы с поста президента или хотя бы на перемирие в 22 согласилась бы аж бегом
А чому їм повинно бути не пох...? Якщо ми про саміх себе не дбали? У нас вже шла війна,а ми собі обирали верховного головнокомандувача клоуна-саботажника котрий воювати не збирався і зараз дурня включає(нам стріляти не дозволяють). Ми озброювалися? Ми військових на вулицях б´єм ,тому що самі воювати не хочемо,і злі на тих хто не сцикун. Це все МИ! Наше керівництво відверто сабатує війну,знімає толкових головнокомандуючих,і замість ставить промосковських,а ми аплодуємо. Промосковські ха..рі на ключових посадах. А ми довольні. Нас відверто мордують,вимотують щоб тил завив, заволав ХВАТЕ,щоб можно було з чистим сумлінням сказати,здаємось бо люди просять. Інші це бачать. А хто за вас воювати буде?!!!
А у нас макарошки• 10 июля 2025
Ответ дляМиззери
Вы правы. Россияне мне до лампочки вместе с их лидером. Мне важны украинцы и Украина. И реально душа болит от того , как нас развели и во что сейчас это вылилось. 3,5 года войны и конца не видно. (((
СкиниУскачи!• 10 июля 2025
Ответ дляavenueL
Удалено администрацией...