Партизанка• 10 июля 2025
Як поводяться ваші чоловіки під час обстрілів?
Мій тільки що обклав мене матом за те, що я попросила його не кричати на мене під час обстрілів. Ми зараз ДУЖЕ близько до епіцентру, тут страшенно гучно, я в такі моменти закриваюсь, не можу говорити, тільки молюсь подумки. А в нього реакція навпаки - крик, мати, психі…
Я инженер, меряю от 1• 10 июля 2025
Ответ дляПартизанка
Подістає, подістає, а потім йому стає ніби нецікаво. Мене взагалі нецікаво діставати, я не сильно емоційна людина
Ну ви як унітаз для нього, для зливу негативних емоцій, стресу... йому зле, страшно, нервово і тп., ну він так розряджається.... бережіть себе...
Я инженер, меряю от 1• 10 июля 2025
Ответ дляПартизанка
Триндець, які люди на вулиці? Хіба що в його уяві. Всі навпаки по норам сидять
Та де, є що стоять- балакають.... з підїздів виходять, в підвали йти в лом і теревенять
Кудряшка Сью• 10 июля 2025
Ответ дляПартизанка
Та от тепер - велике питання… повилізала вся фігня в характері(((
В тцк сдайте
Гидроусилитель руля• 10 июля 2025
Ответ дляПартизанка
От, попсіхував і лежить хропе. Це точно не нервовий зрив. Нерви в нього в порядку. То він під шумок вирішив дати з себе драма квін і об мене витерти ноги… ну клас… цього мені точно не вистачало, і так руки трусяться після обстрілу…
Каждый по-своему стрессует.
Я бы своего мужа простила. За много лет совместной жизни и так вижу если ему плохо, когда его не надо трогать. Кто нас пожалеет, как не самые близкие?
Не кую, не мелю• 10 июля 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Мій завжди спить, навіть не просинається
мій теж
Зайканалужайке• 10 июля 2025
Ответ для75В
Мій зараз на зміні на підприємстві, яке обстрілюють
Это где ночные смены?
Зайканалужайке• 10 июля 2025
Ответ дляПартизанка
Ох жесть, тримайтеся. Те, що ви пишете сюди і живі - уже величезний плюс!
Так это ж не она, а её муж на производстве
Радикальная• 10 июля 2025
Спит, и вообще пофиг, что иногда дом подскакивает и окна открываются прикрытые, с грохотом. Я поражаюсь этой способности и немного завидую. Мы с котом в это время или в окошко наблюдаем, или прячемся в холле, который без окон - по ситуации, но не спим, это точно
Зайканалужайке• 10 июля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У нас на улице стоят курят, голоса разносят по двору
Партизанка
• 10 июля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Я трохи на стресі не зрозуміла.
Лівий Локіть• 10 июля 2025
Периодически мне приходиться его будить и просить чтоб хропел потише потому что я не слышу шахедов и работу пво .
Партизанка
• 10 июля 2025
Ответ дляАтятя_тётя
нехай йде в окопи, там покричить
Боїться, з дому не виходить.
Атятя_тётя• 10 июля 2025
Ответ дляПартизанка
Боїться, з дому не виходить.
то викличте тцк
як ви з такими недочоловіками живете. геть жінки себе не цінують, воно ж як хатній кіт - в туалеті зявилось гівно, з холодильника пропала їжа - значить він десь є
жесть
ЯсноВидящая• 10 июля 2025
Свекровь живёт от нас 1.5 км, ходит спать к ней. Дом сталинка ,есть хороший подвал. Вечно ему страшно , собирается и уходит.
Леди_на_драндулете• 10 июля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Это где ночные смены?
Там, де вам не треба знати
мій син теж так працює
Леди_на_драндулете• 10 июля 2025
Мій швидко закидає в машину ковдру і подушку, кульок з документами і машину тримає напоготові, щоб в разі таки до нас летить - відразу всі в машину і від´їхати подалі ( живемо біля ’ласого’ рашистам об´єкту
Вишиванка• 10 июля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А чому у ванній, там же плитка, ще більш небезпечно
Це дві стіни, від уламків захистить, від попадання прямо в нашу квартиру ні.
В коридорі ще сидимо, є ще кладовка- три стіни, сиділи там в 2022, тепер там купу речей, лінь розгрібати.