Дівчата дуже прошу не приходьте повз, наші військові працюють цілодобово, далеко від сім´ї і дому, а отримують по 20 тис.
Це просто позор якийсь. При тому що податок нам збільшили більш ніж вдвічі.
ПІДПИШІТЬ ПЕТИЦІЮ!!!
Про підвищення заробітної плати військовослужбовцям до 50 000 грн та встановлення справедливої політики оплати праці
ПІДПИШІТЬ ПЕТИЦІЮ!!!
Ответ дляSvitlo_
В тцк і штабі 20 тис. нормально. Якщо підвищувати, то на нулі
Та що ви кажете, мій чоловік не на 0, він знаходиться за 30 км від 0, за 1000 км від мене і отримує 20 тис, бо то не зона бойових дій. Тобто працюючи цілодобово, чорти де, живучі в розвалинах, не бачачи дружину і двох дітей місяцями він має отримувати 20тис????
Ответ дляHappiLily
Ви звісно хочете, щоб його відправили на нуль і він отримував 100 тисяч?
Люблю море• 10 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
А 30 км вам не 0? Ваш муж дома в кроватке спит и не 20 получает?
Ответ дляHappiLily
А на работе он сколько получал?
Ответ дляЛюблю море
Одна з найгірших якістей у людей - це додумувати і звинувачувати людей в тому чому немає. Мій чоловік може бути на нулі, в полоні, в могилі, в мене під боком, на Канарах. Але те що ви придумуєте неіснуючі факти - вас не красить. Якщо вам легше стане - я вдова. Але не зважаючи ні на які факти - я маю право на думку, що підвищувати зарплатню потрібно хлопцям на нулі.
Люблю море• 10 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
А я маю іншу думку. Ви вдова загиблого? Уже отримуєте допомогу?
Ответ дляHappiLily
То от командира зависит😉
Авторко, петиція складена безтолково, без розуміння, з чого складається зараз винагорода військових. Посадовий оклад солдата 2500 грн, ніхто його до 50 тис не підвищить.
Відповіддю на цю петицію, якщо вона набере необхідну кількість підписів, буде інформація щодо нещодавно підписаного указа президента, в якому він доручив кабміну здійснити збільшення грошової винагороди військовим, починаючи з 2026 року
Люблю море• 10 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Для чого далі додумувати факти?
Для чого писати ,якщо ви вдова.
Люблю море• 10 июля 2025
Ответ дляMerlana
Хай демобілізують і дадуть можливість заробити на життя родини
+++
Після нормальної зарплати то курки на сміх
Люблю море• 10 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Якщо я вдова, то не маю права висловлювати свою думку?
Звичайно. Ваш не воює.
Автор, підтримую. Тут такі розумні у кого чоловіки під боком. Знайомі в Києві в міліції, з надбавками біля своєї сім´ї, з вихідними і звичайним життям. І це величезна різниця у порівнянні 30км від нуля, без вихідних, без сім´ї, премій і тд. І відпустка раз на рік теж під питанням. Але не думаю, що ця петиція щось вирішить.
Ответ дляanabelia
Можливо саме ця не віришить, але хоча б звернення якусь увагу, а там можливо ще одну написати грамотно, як писали вище. Тут дійсно напевно потрібно гратися з тими окладамт і надбавками більш точніше.
Valentina shop2020• 10 июля 2025
Ответ дляЛюблю море
Для чого писати ,якщо ви вдова.
А что уже все,слово ей не положено ,если она вдова
Valentina shop2020• 10 июля 2025
Ответ дляHappiLily
30, але він був дома з сім´єю в теплій кроваті.
Не был в опасности,правильно
Ответ дляAlexandra
Я вважаю, що зарплата на війні повинна перевищувати ту суму, яку чоловік заробляв на сім´ю До. Бо у знайомій 3 дитини, перша ДЦП, третя 1 рік, чоловік другий, тому відстрочки не має, його дитина тільки одна. Забрали, вона все сама тягне, ледь виживають
До... у нього є вибір. Скільки, де і як офіційно/не офіційно, то його справа. Може він вдома сидів з дитиною, бо таке рішення прийняли або неофіційно працював, то йому взагалі нічого не платити. До чого тут зарплата До.