Трейдер кріпти• 10 июля 2025
Мамы 17-летних парней !
Сыну в декабре 18 лет . Думаем что делать
Кто тоже думает , что надумали ?
ШобВам_КакНам• 11 июля 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вы молодчина!
А можно еще спрошу - не совсем поняла, то есть сын хочет еще тут в Украине поступить в колледж и за 3года получить диплом/специальность, и с этим уже выезжать за кордон? А потом за кордоном уже в другой колледж поступать планирует ?
Син ще не дуже розуміє, що він хоче. Йому поки 13, в вересні 14.
Якщо сидимо рівно, то закінчує школу по НУШ ближче до 19 років. І там вже вибору не буде.
Я забрала документи зі школи, за літо проходить в онлайн школі 8й клас екстерном. По факту — лише зробить контрольні за допомогою інтернету.
Математика та англійська — репетитори.
На вересень іде в нашу ж школу до своїх хлопців з футбольної команди, але в 9й клас.
Таким чином, атестат отримає в 16 років.
Але хочу, щоб після 9 класу пішов в коледж, де навчатись 2 роки та 10 місяців. Коледжі з навчанням в 4 роки після 9 не розглядаю.
Вищу освіту зараз не розглядаю.
Диплом отримає в 17 років та 9 місяців. Розглядаємо спортивний коледж на тренера або на зуботехніка. Розумію, що все різне.
Але хай на всякий випадок буде хоч якась спеціальність до 18 років, з якою можна виїхати закордон. Диплом за плечима не носити.
Син погоджується на ці спеціальності.
Паралельно до 18 років треба дивитись, в який коледж можна вступити закордоном та підтягнути мову.
Не знаю, як і що буде. Але треба дати шанс на життя.
Математика та англійська — репетитори.
Вищу освіту зараз не розглядаю.
Син погоджується на ці спеціальності.