Трейдер кріпти• 10 июля 2025

Мамы 17-летних парней !

Сыну в декабре 18 лет . Думаем что делать
Кто тоже думает , что надумали ?
Bor bor• 10 июля 2025
Моему два годика и я уже предпринимаю действия
А думать начала, когда узнала пол в животике
Так что уже надо решение принимать. Вернуться он всегда сможет, а выехать только сейчас
Мама Никитки-2• 10 июля 2025
Ответ дляАлгонавт
Всю весну писали во всех новостях, что студентов иностранных ВУЗов до 25 будут выпускать.
А там випадково не написали скільки українських студентів відрахували в лютому 23 за «прогули»?
Мама Никитки-2• 10 июля 2025
Ответ дляksenbaz
уже наотправлялись.беременные в 15 стали
Всі?
Верочка 100%• 10 июля 2025
Ответ дляIQ 80
спросите что делать у 19-летнего парня, который уже 12 раз пытался пересечь границу. видимо его родители так же долго думали
Ще можна спитати у тих хлопців, які повернулися в Україну, бо виїжджати не хотіли.
Губи з філером• 10 июля 2025
Ответ дляУдачная
прелєстно)))) ’мій виїде’, а інші - ’мододці, хай лишаються’
Каждый поступает, как хочет.
Удачная• 10 июля 2025
Ответ дляВерочка 100%
угу)))) це у тих, що тепер і раді би виїхати, але кордон закритий? Знаю. як мінімум, таких 5. А найцікавіше у двох: одному в квітні 25 минуло, а другому у вересні буде. І знаю. скільки вереску ’робіть щось, воювати не піду’. А як повернулись у 22-23му, то хвости були розпущені - павліни ховаються
Удачная• 10 июля 2025
Ответ дляГуби з філером
Каждый поступает, как хочет.
ти ба як заспівали))))) але одобрямс від вас чогось лиш однобоке
Наташа_32• 10 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви забуваєте дописати, що відмова від курсу або нездача іспитів тягне за собою автоматичне відрахування з вузу
Так. Дякую. Вірно. Не лише за відмову, а ця відмова вважається рівнозначноб відмові від повісти до ТЦК та СП. В цьому разі на особу оголошується розшук в Резерв+ й відкривається адміністративна або навіть кримінальна відповідальність. Однозначно вже нікуди не втечеш.
Був студент, а став - ЗК.
Затишне кубло• 10 июля 2025
Заграницей, думать нечего. Много ребят вывезли, я лично знаю 8 человек, Польша, Германия, Америка, Чехия. Или вы хотите чтобы на полигоне гоняли с гранатами, оружием
ВЫВсеВрете• 10 июля 2025
Уехал чуть больше чем полгода назад, как только исполнилось 16, была с ним две недели. Нет, не мега-самостоятельный и целеустремленный, бытом дома не интересовался и, увы мне, не очень с ним сталкивался... Ничего, справляется. Не без сложностей, не без проколов, но справляется. Окончил школу удаленно, учит язык страны, готовится поступать в ВУЗ.
Единая страна!• 10 июля 2025
Сыну 17, закончил школу
В Поляндию едет на учебу
Мы с мужем в Киеве останемся
Злюка-закусюка• 10 июля 2025
Ответ дляIQ 80
или ’поддерживали его выбор’
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 июля 2025
Який грудень?
У вас є тижнів 2, хоча, вже не впевнена

Якщо ви весь час з початку війни були в Україні, то розгляньте Швейцарію, Бельгію, Люксембург
І негайно вже
Единая страна!• 10 июля 2025
Ответ дляksenbaz
Парни? Ужас. Вот что Европа с людьми делает
Единая страна!• 10 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Який грудень?
У вас є тижнів 2, хоча, вже не впевнена

І негайно вже
Сейчас выпустят и за день до 18. Какие 2 недели
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 июля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
До чого тут це ?
Аналізуйте хоч трохи процеси а Європі
Единая страна!• 10 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
До чого тут це ?
Аналізуйте хоч трохи процеси а Європі
Вы о чем
Просветите
Почему именно 2 недели?
Наташа_32• 10 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Так, що шановні мами й тата, або купуємо резинові надувні човни,катери, лодки, байдарки, збиваємо плоти через Тису в один кінець, або фронт чи в´язниця.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 июля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Вы о чем
Просветите
Почему именно 2 недели?
Самое главное - совет Европы будет рассматривать и принимать решения о приостановке безвиза для третьих стран

Ну и пока что, страны восстанавливаются национальные границы
Наташа_32• 10 июля 2025
З*обувати через Тису, поки човни продають та розцінки в ДПС не зросли в 8 разів! Бо буде дорого.
Доведеться мама та татусям останні труси продати.
Екатерина27• 10 июля 2025
Ответ дляksenbaz
Маня, ты zaebala!
Екатерина27• 10 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Який грудень?
У вас є тижнів 2, хоча, вже не впевнена

І негайно вже
Неправда. Мой сын приезжал с Украину за 1,5 мес до 18. И нормально выехал опять
Як ухурделю• 10 июля 2025
Ответ дляIshoy
А девушка понимает что с ним будет после декабря? Ее это устраивает?
Хм... А це її проблеми? Звісно, це так собі звучить, але все ж таки... Там тим дітям по 16-17 років, якого милого народну дитину вішають відповідальність за іншу? У них обох для цього батьки є
Як ухурделю• 10 июля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Які батьки притрушені, капець....
Ви б свою прямо відпустили в чужу країну, щоб ’кохання всього життя’ зберегти? Чиє? Чи хто мав платити за той весь банкет? Батьки дівчинки мати вкластись, щоб чийсь син не чудив?
Мрію про космос• 10 июля 2025
Моему 18 в январе. Живет заграницей. А что еще делать?
Як ухурделю• 10 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
ну так мамашки еще все как одна ’невыездные’ )) максимум что могут предложить - это выпихнуть ребенка в 17 лет в чужую страну одного.
поехать пожить с ним там хотя-бы первые пол года готовы единицы
Щоб випхати дитину треба ще і грошиків. Мамашки інколи ще й заробляють, часто-густо в Україні.
Мрію про космос• 10 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Який грудень?
У вас є тижнів 2, хоча, вже не впевнена

І негайно вже
Неправда, ми виїзжали 28 червня. Виїзд тільки паспорт і все. Ніяких проблем до 18 виїхати немає
Мрію про космос• 10 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Мій захотів сам випихнутись. Навіщо йому в 17 років мама? Вивезла, влаштувала і повернулась додому
ЯНаПэПэ• 10 июля 2025
Ответ дляУдачная
та дитина має ще краще тут при таких можливостях батьків. Живе на широку ногу без огляди на місцеві закони і вимоги. Мамо/папо все порішають, навіть е треба знати де той виш.
Тому нема чого таких приводити, як аргумент ’повернулись’. Повернулись, бо тут - царі життя, а там - одні із, ще й шари з навчанням нема.

Ще до війни маса дітей виїжджали і вчились, бо батьки не мали можливості виїхати з ними. Але ясна річ. якщо мама вдома заламує руки і причитає ’а що, а як, а звідки’, і дитина буде така сама
Блін, ви так впевнено так пишете, а дитину і ту родину не знаєте!
Не через те дитина повернулась, і не шари в навчанні шукає. Але вам видніше, добре.
Малая еще та• 10 июля 2025
вибрали урода, насолоджуйтесь ,я зза цього вибору і війна і ціни і кров і страждання. але люди до сих пір неусвідомлюють . піпл хаває , бубочка классючий, краще всіх . а він злодій, манкрут і зрадник.