Пургену мне• 10 июля в 15:08
Порадьте, будь ласка, не дорогий готель в Яремче.
Хотіли в Санаторій «Карпати», але там, агрегатор каже, місць нема. Цікаво, якщо приїхати туди, можуть бути місця? Чи як дозвонитися їм напряму? Або якусь альтернативу порадьте, будь ласка Завчасно дякую
Пургену мне
• 10 июля в 15:12
Ответ дляУпругая попка
Холодно тут зараз)(
Мені на кінець липня
ГендиреХтор• 10 июля в 15:13
Недорогий і Яремче)))… подивіться напрямок Закарпаття - Жденієво, на екскурсію якусь винну поїдете і на терми
Пургену мне
• 10 июля в 15:13
Ответ дляГендиреХтор
Цікавить тільки Яремче. Дякую
Пургену мне
• 10 июля в 15:21
Може, хтось відпочивпв в приватних садибах, і вам сподобалось? Поділіться, будь ласка, контактом
Ковбой Хагис• 10 июля в 15:42
Ответ дляПургену мне
У Ярослава. Были друзья в прошлом году, им понравилось.
Ананомчикус• 10 июля в 15:54
Ответ дляПургену мне
Лісова казка,рекомендую.Район Ямна не центре.Тихо під лісом, чарівно, господиня супер.Контакти є інтернеті
Пургену мне
• 10 июля в 18:45
Ответ дляАнаномчикус
Все продано