Жерица ночи• Изменено 10 июля в 23:46
Дамы, вы уже задумывались, что будете делать в 50+ и старше?
Будет ли у вас достаточно средств, чтобы купить молодого мальчика для утех? Ну скажем так, есть желание секса, старый муж уже опостылел и не возбуждает, что делать-то? Молодые вряд ли захотят с возрастной женщиной просто так. Если не будет возможности привлечь молодого самца, какой выход из ситуации?
Зрадорозганячка• 11 июля в 02:06
Ответ дляВпораюсь зі всим
Да нахрен те мальчики многим не нужны в 50 или 50 плюс) У женщин начинается менопауза , у кого - то климакс. Многим нужен покой и комфорт. А тем кому нужно много секса в 50 пойдут на СЗ. Тех мальчиков там бесплатно можно набрать вагон. На секс без обязательств ещё очередь выстроится)
Они еще сами готовы заплатить некоторые)) Мне 50, зашла ненадолго на ресурс знакомств, была там раньше анкета и вспомнила про нее, масса молодых тут же начали написывать. Один при этом предлагал отблагодарить материально за секс с опытной красивой девушкой моего возраста. Еще один сказал что хочет встретиться и в отношениях готов обеспечивать. Остальные просто приглашали на свидания, на кофе, и типа они хотят встречи без обязательств. И там реально симпатичные были.
Так что без всяких оплат при желании будет немало предложений от молодых.
Пухнасті штани• 11 июля в 04:45
Ответ дляНеместная Я
Это когда других основ нет
Секс основа основ,остальное прилагается
а вот если тут беда, то ничего не спасет, но сейчас фригидные бабки за другое начнут рассказывать, можете себя обманывать сколько угодно, но это правда
Мама Чели• 11 июля в 08:53
ха, молодые в очередь становятся вообще-то) Создайте профиль женщины лет 53х и посмотрите сами. Фото не убежищные ставьте конечно, стандартную дамочку
Мама Чели• 11 июля в 08:54
Ответ дляЗрадорозганячка
тоже самое пишу)) То автор ну совсееем не в теме видно
Мама Чели• 11 июля в 08:57
Ответ дляМиззери
Вы не поверите но желающих для просто секса всегда будет достаточно в любом возрасте для женщины
Если чисто секс
а я еще вспомнила нашумевшую историю когда муж пенсионер свою жену спаивал снотворным и предлагал ее мужчинам, франция кажется. и снимал на видео все. Так желающих было много, причем молодых тоже. Она далеко не красотка. Многим лишь бы потыкать живое, так что реально в любом возрасте найдется секс..
Счастье_же_вот_оно• 11 июля в 09:40
Ответ дляПухнасті штани
Секс основа основ,остальное прилагается
Поверьте секс далеко не основа, деньги основа. Нет денег, нет семьи.
Пухнасті штани• 11 июля в 09:41
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нет денег и секса нет семьи
Тро Нью-Йорку• 11 июля в 11:42
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не на державній.На підприємстві з іноземними співвласниками.Фонд закритий,належить міжнародній корпорації.Щомісяця роботодавець вносить за мене 4000грн.+відсотки. Після закінчення терміну в 60 років,я можу продовжувати накопичення(тільки якщо буду працювати),можу забрати всі гроші за два роки великими траншами щоквартально.Або можу отримувати щомісячно протягом 10 років,як звичайна пенсія додаткова.На вибір.
Всю суму одразу можна забрати в разі форс-мажору,тяжка хвороба,або щось подібне.В разі смерті,накопичена (невиплачена)сума виплачується родичам.
Вам пощастило, бо думаю, багато хто б скористався такою можливістю, якби була така нагода, у всякому разі це умовно твої кошти, а не так, як в пенсійний фонд. У мене все життя офіційна зарплата, а що в підсумку отримаю і чи отримаю, це взагалі не відомо.
Два-три тижні і фсьо• 11 июля в 12:18
Ответ дляТро Нью-Йорку
Чому невідомо.Рахуйте приблизно 30-40% від своєї грязної офіційної зарплати.Це і буде ваша пенсія.Головне скільки ти заробляєш офіційно.В кабінеті ПФУ в мене світиться прогнозована 20+.Можете зайти подивитись у себе прогнозовану.Там потрібно тільки змінити на ’з урахуванням стажу...’,бо покаже вдвічи менше.
Ну і це не зовсім везіння.Я була дурною 19років,сидячі на державному підприємстві.Потім коли чоловік втратив роботу і приперло,я почала бігати.Спочатку на підробіток,а потім остаточно звільнилась звідти.Десь до 8 місць роботи змінила,поки не знайшла те що хотіла.Всім навколо казала що шукаю офіційну роботу з гарним заробітком,з перспективою.Роботи не боюсь ніякої,навчусь чому завгодно.В той же час заробляла репутацію і знайомства.На першому підприємстві мене умовно добре знали 50 людей,а з кожним новим місцем роботи коло знайомих збільшувалось.Мене знало багато людей,знали мої можливості,знали що не підведу,і якщо десь з´являлась вакансія-мені пропонували.
Про одне жалкую,що я не пішла з тієї роботи раніше,в доседіла до 39 років.
Тро Нью-Йорку• 11 июля в 12:22
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дякую за інфу, бо саме з урахуванням стажу не включила , потрібно ще з´ясувати стосовно років декрету, бо десь вони випали з мого життя, виходячи з даних кабінету і чи взагалі їх якось враховують.
Два-три тижні і фсьо• 11 июля в 13:10
Ответ дляТро Нью-Йорку
Тут не підкажу,бо офіційно я в декреті не була. Також в мене не було закордонного стажу-працювала за обміном.Не було російського стажу.Дуже довго,років 7.Я вже назбирала всі документи,а потім воно все з´явилося.Виявилось,що це зробили в нашому відділі кадрів.Все подали без мене.Коли я влаштовувалася на роботу,то я їм принесла абсолютно всі документи що в мене були.І десь в 22-23 році вони все зробили без мене
Тро Нью-Йорку• 11 июля в 18:19
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мабуть подали у ПФ скан трудової і всі ваші документи, коли цифрували трудові.