Лепетун• 11 июля 2025
Що було б, якби ми здалися зараз?
На ніч після цих тижнів диких новин та обстрілів лізуть рідні думки…Ми втрачаємо людей кожен день. Серце болить як читаєш ті новини про загиблих чи в якому стані повертаються хлопці з полону, або форум тут, як люди мучаються ночами без можливості спати нормально. Плюс ми сильно залежні від настрою Трампа і поставок з Європи. Мене знайомі британці чи французи питають, а чому ви не здаєтеся, ми б на вашому місці здалися б і все. Я останнім часом теж почала вже думати а що було б, якби ми здалися. Чи було б краще, чи ми б загнали себе у глухий кут і розправи. Питання риторичне. І насправді все дуже сумно. Як ви думаєте, що було б далі?
Ответ дляШеллар
Потім виступить по марафону боневтік, скаже ’я не лох, з командою заробив мільярди, тому потужна перемога’, а те що тут жменя калік та пенсіонерів залишиться на руїнах можете поржати і гірше не буде.
А зачем вам Зеленский? Вы же теперь в дныре адиннарот с болотами. Наслаждайтесь процветанием
Ответ дляЛора-b83f
Но не переживайте. Теперь Запад не позволит Украине пойти на мирные переговоры. Долги надо отрабатывать. Так что ’до последнего’.... Вон уже общественное мнение готовят, что надо баб в армию грести.
Что значит не позволит? А кто в Украине собирался мириться с маньяками?
Натаха Черепаха• 11 июля 2025
Ну и мысли у Вас, я с трех часов ночи не сплю, Запорожье, окраина кторая ближе всего к фронту, вторые сутки слышим как еб*шут с РСЗВ по области, даже мысли такой нет сдаться, прежде чем так мыслить вспомните Бучу, Ирпень, Изюм, Херсон и Чернигов. Можете сразу на ютубе смотреть мастер класс по плетению лаптей и учиться а также привыкать к езде в товарняках, дорога будет длиной
Korsika999• 11 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Так и есть. И примеры этому оккупация на юге, где зашли без боя. Для большинства, ничего глобально не изменилось.
Семьи военных в лучшем случае бы переселили в зажопье рашки, в худшем - смерть. Всех активистов, волонтеров туда же. Всяких читающих проукраинские каналы в телеге тоже. Украиноязычных детей начнут высмеивать в школах.
Глобальные увольнения среди держслужбовцив.
Как-то так вижу.
Блин да что смешного-то в такой перспективе?!!
Как-то так вижу.
Korsika999• 11 июля 2025
Ответ дляKittu2008
А вспомните Бучу и поймёте, что может ждать (
Да да. Мы поняли. Буряты
Korsika999• 11 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
У меня была надежда на Трампа, и что Блек Рок нужны наши земли и недра, и для этого, нужно будет как минимум временное перемирие. Но, как оказалось, это ложные надежды. Уже пошла информация, что даже они отказались. А трамп продолжит давать оружие, как и Бидон. Ровно столько, что бы шла медленная мясорубка.
frumoasa17• 11 июля 2025
Ответ дляМанула
4-й рік повномасштабної війни, рфія просувається, нарощує атаки по цивільним ...Яка стратегія у цій війні у потужного, ЄС? Війна на 10-ліття в Україні, яка перетворює Україну на випалену пустелю та сіру зону?
Сумно ...
Стратегія це просто воювати, без жодного притомного плану. Україна буде з глибоко мілітаризованим суспільством, підготовкою та вічною війною, з глибокою економічною та демографічною кризою, з одним президентом та владою. Дірки на фронті будуть латати не зброєю, технологіями, а просто людьми. І це не змінить хід війни проти чисельнішого та технологічно сильнішого ворога. У якого союзники, а не партнери.
Але війна це не тільки про втримання територій. Це і те що залишається після. Що буде ще після 5-10-15 років війни в такій інтенсивності...
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Ответ дляfrumoasa17
Ничего, но в принципе, им ничего и не надо, только ископаемые, а так выжмут по максимуму.
Веточка сакуры67• 11 июля 2025
Ответ дляBilolena
Как-то так вижу.
Все это вполне еще может быть , только прибавьте полстраны убитых и калек
Ответ дляfrumoasa17
Я навіть не уявляю, що буде з психічним здоров´ям нації до кінця року вже з цілодобовими атаками по цивільним ...
В лютому 2022 був сценарій, для цього тут залишився Медведчук, не поїхав з Оксаною, чекав армію рф. Була інша ціль і був інший план рф.
І що сталося? Аналітики досі не склали думки ЧОМУ армія рф на півночі нашої країни і Півдні застосували різні сценарії, південь - лагідна окупація, північ - терор. Саме терор рф і був ключем до більшого опору.
Саме тому не було Стамбуло 1, бо на півночі не було так як вела себе армія рф на Півдні.
І це визначило подальшу долю.
Опір - екзенстенційний вибір жертви, люди давали опір, всі забули вже ті масові відео з різних місць, Про Тро, добровольців. Що влада міст, селищ повтікали, поліція, сбу.
хто дав опір? зсу і добровольці.
Ось і все, це визначило долю далі.такі моменти.
’’просто здатися’, цей сценарій тоді не розглядався, тому не мали ілюзій на цей рахунок.вірили ще в силу Заходу? В справедливість і міжнародне право? Так, вірили в 22 р.
Рф тоді не переорієнтувалися на нову війну, довгу, на виснаження прийшло потім. А захід надав допомогу тому що побачив опір. До цього вони чекали.
І що?
Зараз всім видно, що найкращі умови переговорів, позиції України були в кінці 22- початок 23, коли були здобутки Зсу
Не весна 22, а пізніше.
І ось 25 рік, рф переформатували війну, здобули посередників, союзників постачальників, півн корея, іран . За спиною Китай і не ховається вже з останніх заяв.
Ми навпаки, отримуємо зниження підтримки.
Зараз фаза ініціативи рф .
Чи будуть вони зараз домовлятися? Ні
Бо в них план на це літо і весну, хоча переговори йдуть ( недавно рубіо - лавров). А ми залежимо тут від Сша.
Всі українці бажають миру, але між тим від пересічних громадян нічого і не залежить. Хтось ту. Писав що 24 року будуть військові бунти проти влади... що Залужний піде проти влади. І побачили що в реалі.
А закінчення війни залежить від гегемонів світу. Як вона закінчиться і коли? Не відомо. Хоч би фаза як Ато була вже як пишуть про 2026 р, стишення.
Хто має вплив на рф? Китай і Сша
Шодо умов рф, на разі Влада такі не прийме. І це реальність тут і зараз, кожна розуміє що може підписати Зе, чи хтось інший в цих реаліях в цьому моменті, що ні.
Вони вчора коаліції збирали, Ес, Оп, навіть Пінчук долучився і кучу народу в Рим привіз.. про відбудову України
Я б воліла, щоб буда коаліція про закінчення війни спочатку, реально, не просто триндьож як 12 травня ( про мир В повітрі, на суші, на морі) ... не млд на відбудову того що лишилося, а млд і ініціатива щодо припинення вогню, насамперед- ось Ес мала перестати спонсувати рф за рахунок купівлі вуглеводородів
Однією рукою дають нам, іншою спонсують бюджет рф.
Ось і відповідь европейцям, чому вони спонсують досі режим Кремля, чи не бачать вони загрози Ес в цьому? Якщо б не спонсували і урізали ресурси рф, не був бізнес головним, той війна стишилася.
І це визначило подальшу долю.
хто дав опір? зсу і добровольці.
І що?
Не весна 22, а пізніше.
Зараз фаза ініціативи рф .
Чи будуть вони зараз домовлятися? Ні
Хто має вплив на рф? Китай і Сша
frumoasa17• 11 июля 2025
Ответ дляМанула
Питаю у своїх, хто залишився в Одесі, трохи в Києві, як ви в цілому чи бачите позитив? - Ні, днем імітація нормального життя, ввечері/вночі страх. Буває що і від просто питання в тиші підтримуємо. Тобто нервова система вже поїхала. А тут суцільний позитив, дітки бігають, трц, забиті магазини, все добре і прекрасно
Стрекоза любви• 11 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Так тому у вас і «дітки бігають», бо в нас бахкають. Шкода, що ви цього ще не зрозуміли.
frumoasa17• 11 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Я про ресурс порадницю, у якій все добре в Україні.
Ответ дляLove_Love_Love_
Французам я б запропонувала здатись британцям і навпаки. Обмалювала б одним життя під короною, іншим під Макроном, їх би так шляк трафив що вони б більше таких дурних питань не задавали.
Що до рідної землі: здатися, це означає що у вассбільше ніколи її не буде, ні землі, ні дому, ні прав, нічого.
Французи здавалися німцям у 2-го мирову, нічого гарного там не було (в окупації). І війна все одно подовжувалась ще кілька років.
Стрекоза любви• 11 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ви забуваєтесь. Не все добре і за темами це можна прослідкувати. Ви або не помічаєте очевидних речей, або спекулюєте на такій темі.
Ответ дляЛепетун
Це не моі рідні регіони і я ніколи там на жила. Тепер ви давайте відповідь. Що відповідати бритам? Аргументовано, без емоцій. Ви вважаєте себе розумною, я даю вам можливість проявити себе
Росія не моя рідна країна, щоб ми здавались. А відповідати можете так - навіщо здаватись, коли можна переїхати в окупацію?
frumoasa17• 11 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Значить мені примарилися коментарі. Ок, значить галюцинації. Зрозуміла.